Galatasaray bu gruptan çıkabilir mi?

Bu oyunla galatasarayın şansı nedir,3.şansı varmıdır

• Gruplardan Çıkar
    40% (44)42% (79)41% (123)Oy Ver
  • Elenir
    35% (38)36% (68)36% (106)Oy Ver
  • UEFA ya bile kalamaz
    25% (28)22% (40)23% (68)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketimiz devam ediyor...bir güncellemek istedim..ekstra juventus-Galatasaray iddaa tahminlerinizide alabilirim :)
Demekki Neymiş Galatasaray bu gruptan çıkarmış,Chelsea karşısındada başarılar dileriz.

0|0
18|47

En İyi Erkek Görüşü

• uefa denen leş yere gitmesinde zaten artık çok kötü reklamı oldu dün takımın korkulan bir takımmıs görüntüsü bir anda diğer takımların gözünde sıfrlandı bnce terimin kçına tekmeyi basıp floryanın yanına bile yaklastırmamak lazım bide o kadr kareografi yapmıs taraftar yazık gerçi o kareogrefidede juventus ve real madiridin simge oyuncularının yanına alisamiyenin dibine uefa kupası koymuslar la bir geçin ya bu ne eziklik adamların şambpiyonlar ligi kupalarını kaçar kere kalıdrdıgının haddi hesabı yok sen oraya mektebi İstanbul felan off of iyi ki 7yi atmadılarda 17 eylül tarihe geçmedi sanki böle yüz kızartıcı bir suç işleyip deşifre olursunda insan içine çıkarsın ya işte şampiyonlar ligi aleminde böyle hissediyo insan gerçi geçenb sene leverkusen bayernde böle yediydi de neyse.. ya bıraksın fatih terim midir nedir kimse kral çıpak diyemiyo mu ya bu adamın çapı belli bala göte kaanlına bir kaç başarı ve taktik anlayıs 0

yazık burmaya acıdım ya muslera falan kariyerinin en berbat maçı olmsutur bruma denen çocuk çok iyi...nereye geldim la ben demiştir heralde :(((

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 46

• gs geçen sene nasıl birilini döt ettiyse bu sene de edecektir diyorum.tamam kötü gidiyo olabilir herşey ama iyileşmeyecek gibi konuşmak da olmaz.

0|0
    0|0
  • bu futbolla çıkmasın be...

Not : Dün kadroyu görünce fark yer demiştim. Bazı arkadaşlar kızmışlardı. sen tut Real Madrid ile oyna. Maça hucum ağırlıklı çık.

Bu kafa ile giderse grubun belirleyici takımı olurlar ( averajları belirleyen takım).

dün akşam futbolun gazdan öte birşey olduğunu ve her zaman gaz vermeni yetmeyeceğini onun sadece denk güçteki takımlar için geçerli olduğunu ve Fatih Terim'in yanlış yolda ilerlediğini bir kez daha hatırlamış olduk

Eğer Galatasaray takımı grup maçlarının puan uzulü ile oynandığını bu tür maçlarda 1 puan almanın bile çok değerli olduğunu gerektiği zaman defansif gerektiği zaman ofansif oynanaması gerektiğini hatırlarsa gruptan çıkar. aynı mantık ile Jubventus maçına da çıakrsa yine hüsran olur

Yapılması gereken şey Alınabilyorsa 2. Real maçında 1 puana oynamak. Juventus'tan dışarda 1 puan ve içeride 1 puan alabilmek Kopenhag maçlarının 2 sini de kazanmak.. yoksa rüya başlamadan biter..

Not 2: Fenerbahçeliyim.

0|0
    0|2
    • la gardaş ilk cümlenden sonra gerisini göz ucuyla okudum bu futbolla demişsin la reale karşı daha nasıl oynayabilirsin 35 dakkika golü bulamamak kötü futbol oynandığı anlamına mı geliyor arkadaşım futbol güzel ancak gol gelmiyor antalya maçındaki gibi gol gelmiyor sadece olan biten bu sen fenerbahçeyle karıştırdın heralde GALATASARAYIMIZI

• Arkadaşım zerre kadar futboldan anlayan adam REal'e karşı o kadronun çıkmaması gerektiğini bilir. yapman gereken Real, barca gibi takımlardan 1 puana oynayacaksın içerde veya dışarda.

2. maça o kadro çıksın bak bakalım tarihi fark oluyor mu olmuyor mu. Golü aramışmış..

Eğer puan usullü maçlar oynuyorsan matematikten anlayacaksın..

Tabi naçizane görüşüm bu. Keyif sizin Realle berabere kalıp 1 puan alıp üst tür hesabı yapmak da var. 6 tane yiyip rakiplere malzeme olmak da..

Selamalr..

• Gruplardan çıkar UEFA falan olabilir... 1 maçta öldürmeyelim ne kadar ölselerde biz öldürmeyelim (BJKliyim)

0|0
    0|0
  • takımın ve taraftarın üstünde ölü toprağı vardı dün.bu ruh bize ait değil.kendimizi bulacağız

0|0
    0|0
  • maç 2 - 0 olana kadar Galatasaray , yıllardır hiç oynamadığı kadar iyi futbol oynadı. hayatında madridle eşleşmemiş takımın taraftarlarının yorumlarına aldırmayın ... basit bir şey değil , o kadar iyi oyna saçma sapan 2 gol ye ... ondan sonra tabi ki toparlayamazlar. dün değil 6 , 10 tane de yesek canları sağolsun derdim. çok güzel top oynadılar. ne futbolumuzda , ne de durumumuzda kötü bir şey yok. bırak cikleyen ciklesin. biz bu gruptan çıkarız ;)

0|0
    0|0
  • cıkabılır sanslar esıt kaybedılen sadece 3 puan. ama egerkı uefaya duserse uefanın en buyuk favorisidir buda unutulmamalı..

0|1
    0|1
  • dünkü maçta 1-0 yenilmiş olsaydık, bu kadar acımasız yorumlar yapılmazdı heralde. ama şampiyonlar ligi grup maçında yeniliyorsan, skor önemli değildir. 1-0 veya 6-1 yenilmek arasında bir fark yok. eğer takım kafa olarak kendini toplayabilirse neden çıkamayalım ki. real madrid maçları bizim için hedef maç değildi. kopenhag'dan 6 puan ve juve deplasmanında yenilmemek önemli. o şekilde şansımızı son maça taşıyabiliriz.

0|1
    0|0
  • Kopenhag'ın dün ki oyunu sürerse uefa'ya kalması da zor .

0|0
    0|2
  • 6 lar Unutulmaz...!

0|0
    1|2
  • Bu defansla çok zor kardeş

0|0
    0|0
  • Bu defansla bir b.k olmaz.

Biz gibi maçı seyrettiler.

Perşembenin geleceği çarşambadan bellidir.

Türkiye Liginde ne yaptı ki şampiyonlar liginde yapacak?

Yakında Türk takımlarından da 3-4 yediği maçlar olacak hep beraber göreceğiz.

Buz gibi penaltıları vermeyen hakemler nereye kadar kurtaracak bakalım?

0|0
    0|1
  • amına bile kor gs adam gibi oynasa madridle yaptıgı son 3 macıda alırdı ama bir rehavet ve inançsızlık var oyuncularda biraz kendilerinden emin oynasalar lider bile olur hiç sorun değil

0|0
    0|0
  • geçen sene gruplara aynı şekilde başlamamışmıydık ? manu ya yenildik bragaya yenildik clujla berabere kaldık son üç maçı yenip çıktık ben güveniyorum takımıma :)

0|1
    0|0
  • uefa ya gider.

0|0
    0|0
  • Dun kopenhag juventus macini izleyenler bu futbolla anca grup sonuncusu olabilecegini dusunur.

Ama Fatih Terim ne yapar yapar bu takimi cikarir gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Çıkarlar. Tek maç kötü geçti diye bütün maçlar böyle olacak değil. Talihsiz bir geceydi :S

0|0
    0|0
  • biraz akıllı oynarsa çıkar baktığın zaman grubun en kötü takımı copenhag liginde daha 1 galibiyeti var juventustan puan alabiliyorsa galatasarayında bunu yapabilmesi lazım

0|0
    0|0
  • şansı yok cincon un boşuna.

0|0
    0|1
  • bu nasıl bir anket B ile C aynı zaten :D:D elenmekle uefa ya bile gidememek aynı şey lan :D:D:d Ama GALATASARAY gruptan çıkıcan İnşallah

0|0
    0|0
  • facebook'ta yapılan paylaşımı gördünüz mü ?

0|0
    0|0
  • Geçen yılki gibi bir mucize olmazsa bu oyunla bence çok zor bizde defansın bence d si yok

0|0
    0|0
  • daha her şey için erken terim ömrü boyunca ilk defa bu şekilde konuştu ve özür diledi gerkli ayarı çekcektir tabii 4.yıldızı istiyor ise yoksa koltuğu alırlar altından

0|0
    0|0
  • çıkabilir bence çünkü dünkü takım sonuçta dünyanın en iyi takımlarından ona yenilmesi gayet doğaldı

0|1
    0|0
  • sadece 3. olma şansı var o da % 40

0|0
    0|2
  • daha bir şey belli değil ben fenerliyim ama sabretmek lazım galata kadrosu çok yanlış böyle kadro olmaz

0|0
    0|0
  • kopenhag juveyle berabere kalarak kendi evinde sıkıntı olduğunu gösterdi,galatasarayada yenilmezse evinde 3.lük şansı var bence.bir Fenerbahçeli olarak umarım çıkar ama gruptan gs

0|0
    0|0
  • fener bahçeli olarak çıkmasını istiyorum kesinlikle inşallah yurt dışında bir takımımızın olması her zaman güzel ama evet zor hatta çok zor sonuç hiçbirşey imkansız da değildir

0|0
    0|0
  • Ya uefaya gider ya da arka kapıdan çıkar ..

0|0
    0|0
  • Uefaya bile kalamazla elenir zaten aynı sey sen neyin kafasındasin bilader ..

0|0
    0|0
  • elenir ve uefaya bile kalamaz aynı anlama gelmiyor mu ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...