Karmaşıkk 3 soruu cevaplarınızı bekliyorumm :))

Soru 1:Sen ve bir arkadaşın yolda yürüyorsunuz ve biri size sataştı sizde onu öldürmek zorunda kaldınız ve öldürdünüz ama sizin elinizde eldiven vardı ama arkadaşınızda yoktu bıçağı arkadaşınıza elletmek istermiydiniz ?

Soru 2:Kız arkadaşınız var ise onunla hiç cinsel ilişki kurmayı hayal ettinizmi ?

Soru 3:Kimselerin olmadığı bir sokağın sonunda bir spor araba duruyor arabanın anahtarı üstünde siz arabayı kaçırırmıydınız ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1-hayır neden elleteyim eldiven var işte atarım bıçağı oraya kim vurduya gider arkadaşımın başını yakmam.

2- bu soruya kim hayır derse yalancının bayrak sallayanıdır.yalanı sevmem.

3-arabanın anahtarı üstündeyse sahibi de fazla uzakta olamaz,kaçırsam da vergisini ödeyemem.kacırmam ama belki bir koltuguna oturup sürdüğümü hayal ederdim sonrada kalkar yoluma bakardım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çocuğum sen de suça karşı bir ilgi var gibi gördüm haksız mıyım?

Öncelikle 3 sorudan ikincisi bir suç değil. Bir erkeğin ya da kızın hoşlandığı kişiyle birlikte olmayı hayal etmesi. Hatta her ikiside bunu istiyorsa yapmaları yani sevişmeleri. Ama diğeri istemiyorken bunu zorla yapmaya çalışması iğrenç bir suç

Gelelim birinci soruya. Biri bize sataştı diye öldürmek zorunda değiliz. Zaten sakatlık burada. Ama hadi diyelim olaylar öyle gelişti kavga çıktı ve istemeden kaza ile öldürdük. Suçu arkadaşının üzerine atmak son derece pislik bir davranış olurdu. Ama bu soruyu sorunca sana kimse evet elletirdim yanıtı vermez. Oysa gerçekte bu tür olayları yaşayıp cezaevine düşenler suçu birbirine atıp dururlar. Bazen de biri çıkar üstüne alır.

Son soruya gelince eğer bunu yapabilecek durumdaysan yani bir araba çalmanın sonucu hapis yatmayı göze alıyorsan, araba çalma metodlarını öğrendiğinde anahtar üzerinde araba düşmesini beklemene gerek yok, bunu meslek edinip para kazanabilirsin. Tabi hayatının birçok döneminde de içeri girip çıkacaksın.

Kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
    • bak canım önce lafına dikkat et çocuk falan olmaz yani. burası kızlarsoruyor.com mantıklı mantıksız saçma ya da değil yanlış ya da doğru istediğin soruyu sorabilrsin. Artistlik yapmanın anlamı yok. Benim zaten gayet iyi bir mesleiğim var burda maksat sorun anladın mı anlamadıysanda sıkıntı değil cevap atma yorum yapma. Artisliğin bir yararı olmaz sana he

• 1:bence hıcbırsey ınsan canından önemlı değildir ve hernesebeten oturu olursa olsun karsıyım bırının canını kıymaya

2:her erkek buu dusuur ıster arzular ama ben evlenmeden olan ılışkıye karsıyım sonucta hayatı ne getıreceğı bellı olmazz ben kurtulurum ama kız asla sadece namus olarak algılamakda yanlış bu olayı

3:hırsızlık ise tamamiyle nefsi duygularla alakalı bennce ınsan aza kanaat etmeli dıye dusunenlerdenim :)

1|0
    0|0
  • yanıt 1- asla ellettırmem o biçagı

2-hayalden de oteye gitmek yanı yasamak isterim

3-hırsızlıkla alakam olmaz kaçırmam

1|0
    0|0
  • 1-Hayır ( neden insan öldüreyim ki . Öyle salaklık yapmam. Sakat bırakırım, ömür boyu hatırlasın).

2-Evet ( Bunun olması doğal değilmi. İnsan Çıktığıyla, sevgilisiyle, eşiyle ilgili cinsel arzularda bulunmamalımı? )

3-Hayır ( işim olmaz, benim zaten var)

0|0
    0|0
  • Cevap 1: Biçaği arkadaşima tuttururdum. Para problem değil, ben ona içerde bakarim. Ayrica iyi avukatlar tutarim, delil karartirim, suçu üstlenicek yeni insanlar bulurum, ki bulmak kolay. Bu işten ikimizi de siyirirdim.

Cevap 2: Hayir.

Cevap 3: Hayir kaçirmazdim, öyle spor arabalara ihtiyacim yok. Paraya ihtiyacim olsaydi eğer arabayi kaçirirdim. Sonra hemen hurdacilar sitesinde arabayi parçalattirirdim. 10.000 liraya satardim hurdacilara. Ruhsatini yakip, şasi numarasini sildirirdim. Kisa günün kari :)

~ Ben de sana bir soru sorabilir miyim? Nerden esti böyle psikopatça sorular sormak sabahin köründe? Rüyalarinda falan mi gördün? Yoksa psikopat misin?

0|0
    0|0
  • Sevdigim insanla ciddi dusunuyosam, ve ilerde bu ilişki her ilişki gibi bitecegini bildigim halde, dudaktan bile öpmem...

1|0
    0|0
  • 1)öldürtükten sonra boku kimseye atmam kendim gider teslim olurum

2)isterim öncekiyle oldu,şimdkinde de istiyorum ancak kıyamıyorum ;)

3) öyle bir aşağılıklık yapmam

1|0
    0|0
  • İlk soruyu okuduğum andaki yüz ifadem ; link

İkinciden sonra ; link

Son sorudan sonra ; link

0|0
    0|0
  • fazla film izleme derim sonra psikolojik sapık damgası yiyorsunuz

1|0
    0|0
    • burda ki insan topluluğunun beni nasıl tanıdığı hiç umrumda değil biliyomusun. tanımadan yorum yapmaya meilli insanlarsınız

• 1-hayır

2-evet

3-hayır

1|0
    0|0
  • 1. ne kaar laf atsada zorlasa öldürmek sanmıorum çok agır birey gelimden geldgince bulasmazdım en çok döverdim... bide şurası saçma biraz eldiven kıssa tamam ama yaz falansa elimizde hergengi bir eldivemn turuyle dolasmıoz oldursemde sucu ustlenırdım ben yaptım sonucta...

2. soru kurmaz olurmuyum hemde her zaman aklımda olur tabi suaralar kımse yok ama zamanında dusunurdumm cunku ınsan seviosa ıllaki dusunur onunla birlikte olmak ister bu bir iç güdüdür...

3. hayır niye kaçırımki...

0|0
    0|0
  • Elletmem

Hayal etmedim

Kaçırmam

0|0
    0|0

• 1- Senin psikolojik sorunların olduğunu düşünüyorum..

2- Senin psikolojik sorunların olduğunu düşünüyorum..

3- Senin psikolojik sorunların olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • mantığına yatmıyosa neden yorum yapıyosun bende senin rahatsız olduğunu düşünüyorum napcaaz ?

• bak canım siz bu sayfayı bilmiyosunuz herhalde ben tekrar bir yazıyım KIZLARSORUYOR.COM mantıklı mantıksız saçma ya da değil doğru ya da yanlış istediğin herşeyi sorabilrisn anladın mı ?

• yorum yapma cevap atma uğraştırma beni yoluna bak

• Terkos suyunu tercih ederim.

0|0
    0|0
  • 2 hariç hepsine hayır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...