Galatasarayımıza ne oldu ?

Neden böyle bir sonuçla karşılaştık neden böyle yenildik sizce hata neydi ?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar şimdi yenildi falan diyorlar ama yenilmedik Terime zaten tuzak kuruldu Milli takıma çağırıldı sırf bize 4.yıldız takılmasın diye ve takım çalışamadı biraz mantıklı düşünün.
Benim yapabileceğim bir şey yok sonuçta ben oynamıyorum ben oynasam sahada kızın derim ama adamlarımızın şuçu takmazlarsa böyle sonuçta böyle biter.
Manchester United 6 - 2 Fenerbahçe

Arsenal 5 -2 Fenerbahçe

Sigma Olomouc 7 -1 Fenerbahce

Liverpool 8 -0 Besiktaş

FC Barcelona 5 -0 Beşiktaş

Benfica 7-0 Fenerbahçe

Hayır yani bunu mu yapalım ?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Salak salak yerlere yatan Eboue,Ne olduğu belirsiz Chedjou,Hatalar zinciri Dany,Çakma sol bek Riera, Süper ligde hakemlerin torpillisi Melo, ayağından çok ağzını konuşturan Engin Baytar 10.000 milyon euroluk ! Bruma (Ronaldodan başka portekizde bu parayı edecek oyuncu yokkken) Hollanda milli takımına girememesine rağmen milyon eurolar verilen Sneijder, golcü kıtlığında gol kralı olmuş Burak Yılmaz emeklilik döneminde yüksek ücret karşılığında Türkiyeye tatile gelmiş, Drogba Türkiye dışında 2 milyon euro bonservisle hiç bir takımda oynayamayacak olan Queresma çakması Amrabat...Çok çalışmamışlarmış...Bu hurdalık adamları eşek gibi çalıştırsan ne olur...Sen böyle mantıkla sadece Burak YILMAZ'dan küfür yiyen taraftar olursun...

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey olmaz Milli takım yüzünden böyle oluyor zaten neden Milli takıma gitti onu anlamadım zaten oradada bir şey olmayacak.

• artıl daha var tabi 2 gol melo öküzünün yüznden enginle başlayan fatih terim çift fornetle oynayan terim kimsin olm sen real bile tek forvet oynadı sana karşı adamı böyle s...ler

• 3 Kişi oynadı.

Kızlar Ne Diyor 11

• 6 üstü 1 mac gitmeyin galatasarayin üstüne yaw :)

0|1
    0|0
  • Yani sadece bizmi yenildik anlamıyorum gecmistw cok takım cok farklı skorlar aldı .dun cok kötüydük yapacak bisey yok .

0|0
    0|0
  • Biz zamanında liverpoola yenildiğimizde karşıda dünya devi var denmedi dalga geçildi

Bak demek fazla gol yeniliniyormuş hem de kendi sahanızda

Ne oldum değil ne olucam demeli ...

1|1
    0|0
    • Yapacak bir şey yok sonuçta adamların suçu benmi oynuyorum sahada.

• Dalga geçmekten başka bir şey bilmiyorsunuz

• dalga geçtim mi iyi oku önce ne yazdığımı

• faiz lobisinin oyunu.

0|0
    0|0
  • Maç 2-0 olana kadar topla cok oynayan ve bol pozisyon bulan taraf bizdik..

Macın baslarında Melonun sutu gol olsaydı cok farklı olabilirdi hersey..

Evet bir sorun var ama eminim en ksa zamanda halledilicek..

Canı sagolsun Galatasaray'ımın..

0|1
    0|0
  • Terimin hatası diyelim..kareografilerimiz ve taraftarımız her zamanki gibi mükemmeldi..maç eksiği olan oyuncularımız vardı kendinde değildi pek kimse ama 6 beklemiyordum tabi ki..

0|0
    0|0
  • Karşısında Real madrid var , boru mu.

Ayrıca hangi takım olursa olsun madridin karşısında şansı olmazdı

0|0
    0|0
  • ayrıca biz 8 yedik ama DEPLANSMANDA ! bilmem anlatabiliyor muyum.

0|0
    0|0
  • kendi evinde 6 yemek endir arkadaşım ya deplansman olsa neyse.

0|0
    0|1
  • dünya devi var karsında

0|0
    0|0
  • Evet bunu hak ediyorlar çünkü ...

Ellerine sağlık .. !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Apple Gs li taraftarlar icin Iphone 6S çıkarmayı dusunuyormus...

2|1
    0|0
  • Bu defansla işiniz çok zor valla Danny nin riera nın bu takımda ne işi var allasen şampiyonlarligi takımına yakışıyormu bu defans son golde bunun örneği Ronaldo elinikolunu sallayarak içeri girdi biride hacı nereye gidiyon bir dur diyemedi düzelir ama daha ilk maç zaten puan durumunu eline aldığında real Madrid maçının karşısına 3 puan yazmaz kimse

0|0
    0|0
    • Evet haklısın hep forvete transfer yaptık defans lazım bize bu sezon iyi defanslar almamız lazım Semih olsa belki daha iyi olabilirdi.

• A.s :) Valla tetikte bekliyorum bisi diyen olursa atlicam hemen..

• hay senin güncellemene yeter yaa

• Aslında çok şey oldu forvet ağırlıklı transferler yaptık defansımız çok kötü duruma geldi.Takım 2-3 maç kazandı diye kendilerini yenilmez sandı aşırı özgüven nedeniyle böyle duruma düştük fatih hoca A Milli takıma geçmesi nedeniyle az antreman yaptırdı vs yenilme nedenleri bunlar takım yenildi üzüldümü dersen hiç üzülmedim atamayana atarlar kardeş ilk 5 dk top oynatmadık ilk 30 dk nerdeyse %100 göllük pozisyonları gol yapamadık adamlarda bastırdı attı 6 tane hakkıylamı diyorsan hayır salakça goller yedik eskiden Türkiyede bütün maçlar böyleydi yine Türkiyede futbol geriledi .

0|0
    0|0
    • Aynen öyle Defans eksikliğimiz var Musleranın gitmesi gerek her golü yiyor iyi bir kaleci bulmalıyız istek olmalı

• Olimpiyatların öcünü almak için İstanbul takımı diye Galatasaray'a 6 atmak ayıptır. Gidin bir Tokyo takımına yahu!

Allahtan 1 gol daha oldu yoksa bir 6-0'ı daha kaldıramazdı Galatasaray'lılar

Diyorlar ki Türk Futbolu adına üzüntülüyüz. Sahada 3 Türk futbolcu vardı 1 i de yedek çıktı.

mondragon ile muslera o kadar iyi arkadaş ki yedikleri ayrı gitmiyormuş:))))

'6 yediğiniz maçı hatırlıyor musun?' dendiğinde 'hangisini?' diyebilmektir 6alatasaraylılık.

6 ustu 1 maçtı zaten üzülmeyin

0|0
    0|0
  • tuzak kurulmuşmuş

hahahhahahaahh

tüpçünün o kadar kafası var mı sence:DDDDDDDDDd

0|0
    0|0
  • Erken bir tökezleme devresi yaşıyor Galatasaray bu sezon.. Yoğun maç trafiğine alışkın star isimlerden kurulu, tartışılmaz derecede en iyi yerli hoca var takımın başında.

Düzelecektir yakında.. Belki de bu hafta..

0|0
    0|0
  • bence iyi oldu takım egolarına yenik düşmmüştü son maçlarda. biraz popoları indi sanırım. terimde dahil buna:) ama bana göre en büyük suçlu federasyon. bırak şu yabancı sınırlamasını adam ligdede kadroo denesin arkadaş.

ama işin özü çok fena koydu be:) 3 te kalaydılar eyiydi:)

0|0
    0|0
  • sanırım aşırı motivasyon yüklemesi. bir takımın maç içinde bu kadar disiplinden uzaklaşması kabul edilemez bir durum. golü yedikten sonra resmen bittik, ilk 35 dk pas yaptırmadığımız takımdan 6 gol yedik. maç disiplininden koptuğumuz için böyle bir tablo oluştu sanırım.

0|0
    0|0
  • Birakin bu komplo teorilerini takim calismamis calissa ne olacak 6 yemezdi de 4 yerdi ne kadar abartiyosunuz kendinizi hicbir Turk takimi sampiyonlar liginde basarili olamaz 2kere2 4 bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Alakası yok her şey çalışmakla başlar.

• Kaptan aynen öyle Chelsea bizi 5-0 yenerken kupayı yine kaldırmıştık unutma 5-0 yenilgiden kaldırdık.

• O degil de aksam bir gol atmaniza cok sevindim 6-0 bize kalsin ;)

• allahtan yabancı sınırlaması getirildi sahada 9 yabancıyla oynadınız hepsi birbirinden berbattı

ayrıca 6s sizin ambleminiz oldu artık 6s size çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • olan oldu..

0|0
    0|0
  • sometimes this is football sometimes happens.

0|0
    0|0
  • engin baytar bana göre

0|0
    0|0
  • ya burak 4 tane gol kacıyorum halen oyunda cıkar umutu gırdır

sacma sapan mac kadrosu ıann dun cok uzuldum adamların hıc pozısyonu yoktu gedıler gol attılar

0|0
    0|0
  • nedeni acik degilmi karsindaki real madrid sen basit bir Turk takimisin

0|0
    0|0
  • ne olacak kendini dev aynasında görürsen real 6'lar böyle seni.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'in veya kim yapıyorsa o kişinin yapmış olduğu yanlış transferler...

0|0
    0|0

• ski tuttu

0|0
    0|0
  • Skor aldatıcı olmasın. Drogba çıkana kadar bir gol bulabilseydik herşey daha farklı olurdu.

0|0
    0|0
  • terime tuzak mı kuruldu:))))))

hezimetinize kılıf arıyorfsunuz

fb ve bjk nin zor günlerinde iki sezon şampiyon oldunuz işte

terimin gazıyla ilerleyen galatasaray filitre tıkanınca gaz yemedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...