Kızlar kaşınızın üst tarafını neyle alıyorsunuz herkes bildiği yöntemi yazabilir mi ve ağda kullanılıyor mu?

kızlar kaşınızın üst tarafını neyle alıyosunuz herkes bildiği yöntemi yazabilir mi ve ağda kullanılıyor mu kaç günde bir alıyorsunuz

Güncellemeler:
cımbız kalın çıkarıyor diye biliyorum ve iple almayı bilen varsa pratik yntemni syleyeblr mi

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• sir ağda çabuk çıkarıyor,cumbızda çok kalın ve siyah çıkarıyor..ben iple alıyorum aldırtıyorum..kendim alırsam nasıl tarif etsem :) ipi yarım metreye yakın kesiyorum,uçlarını birbirine düğüm atıyorum,ve parmaklarıma geçiriyorum iki tarafıda,hani düğme takıp oynardık elimizde küçükken,onun gibi dolayıp biraz,kıllı bölgeye gitgel yapıyorum,öyle alıyorum..kaş üstü ve yüzün diğer yerlerindede kullanıyorum bunu..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kuaföre aldır uğraşma sen..

0|0
    0|0
  • Iple al

1|1
    0|0
  • En güzeli hiç dokunmamak ama ben bile erkek olduğum halde yıllardır alıyorum.Cımbız ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben kasımın üst tarafını almıyorum onun için yorum yardım edemiyeceğim ama yinede yorum yazmak geldi içimden

1|0
    0|0
  • Cımbızla zaten fazla çıkmaz benim üstte.

0|0
    0|0
  • ben kaşımı almıyorum, doğal formunda bırakıyorum

0|0
    0|0
  • kaşıda bıyığını nasıl alıyorsan iple öyle alacaksın. sadece biraz daha dikkatli olman gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Boyle sorulari bizde genelde erkekler cevapliyo:):) gorursun simdi yardimci olurlar

2|0
    0|0
  • Ha ip ha cımbız ne fark eder. İkisi de aynı çıkarıyor.

0|0
    0|0
  • alınabilecek kaşım yok

0|1
    0|0
  • ağda tahriş ediyor iple alıyorum

0|0
    0|0
  • Kuaför de aldırsana iple.

0|0
    0|0
  • cımbızla alıyorum 1 günde çıkmaya başlıyor :S:D

0|0
    0|0
  • İp olabilir

0|0
    0|0
  • kuaföre gidiyorum, ben uyurken o alıyo. en kolay yöntem. miss.

0|0
    0|0
Yükleniyor...