Doğum gününüzde üzüldüğünüzde...

Bugün doğumgünüm..Babamı 2 ay önce kaybettim 4 gün öncede onun doğumgünüydü..Yani buruk bir doğumgünü:( Kutlamak zaten gelmiyo içimden aksine acıyo canım daha bir fazla..

Bisürü kutlayan teselli eden ilgilenen oldu..Ama en sevdiğim insan sustu..

Siz napardınız? Nasıl kendinizi avuturdunuz?

Güncellemeler:
Canımı en çokta yanımda olmasını istediğim tesellisini beklediğim insanın umrunda olmaması..Babamdan sonra tek güvendiğim nefesim diyeceğim kadar özelim ama yaşarken ulaşamadığım uzağımdayken sadece ıkı satır yazısından tatlı ıkı sozunden yoksun eden sevdiğimin bugun boyle davranması canımı cok yaktı...Asıl sorum buydu nasıl avutur insan kendını avutamıyorummm babamın acısı üsütnede bu yakıyo hepten

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi zampara yaa amaç sana teselli evröek değil ağzının suyu akması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba. Ben yeni üye oldum. Siteyi tanımaya çalışırken 2. cevabımda size nasip oldu. Kendimi avutmaya gerek duymazdım sanırım. Gerçekten bunu kimseden beklemezdim yani. Kaldıki en değer verdiğim biri sustuysa, olumlu olarak '' vardır bir bildiği ya da sebebi '' olumsuz olarak ise '' herkes beni düşünmek zorunda değil '' derdim. Hepimiz kendimizden sorumluyuz. Herkesin kendine göre yaşantısı, sorunları ve düşünceleri var. Yarın ya da öbür gün, sizi herkesten daha da mutlu edebilecek bir davranışta bulunmayacağınıda bilemezsiniz. Pozitif düşünün siz, getirisi tahmin dahi edilemez emin olun

0|1
    0|0
    • Haklısınız ama daha bir hassas oluyo ınsan...

• Orası kesin. Size yüzde yüz katılıyorum. Hassasiyetinize ve varsa eğer o ufacık kırgınlığınıza dahi kefilim. Ben de aynı şekilde düşünebilirdim. Ben sadece olumlu düşünmenizi, ve o en sevdiğiniz insana karşı sevginizi hiç yitirmemenizi diledim cevabı verirken :) Verdiğiniz değere de sevgiye de layık olması dileğiyle. İyi geceler =)

• Teşekkür ederim...:)

• Nice yıllara

Başın sagolsun :(

0|0
    0|0
  • Gülüm derdini, acını paylaşmayan insandan sevdiğim diye bahsetmemeyi öğrendiğin gün acıların hafiflemiş olur anladın sen :)

0|0
    0|0
  • başın sağolsun ben de 10 yıl oldu babamı kaybedeli

sana diyecek hiçbirşeyim yok çünkü bana söylenenler anlamsızdı biliyorum

sadece kendimi anlatayım ben artık doğumgününü de kutlamıyorum aklıma getirmiyorum

hayatımdan çıkararak daha mutlu olacağıma inandım şu an o şekilde devam ediyorum

arada bir dua ediyorum o kadar Allah sana sabır versin

0|1
    0|0
  • Sen babanın gurur duyacağı bir evlat ol ne derin ki başka.. Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • basın sağolsun :( bende senin gibi üzülürdüm yani kim üzülmez ki sonuçta baba ya baba

1|0
    0|0
  • Öncelikle başın sağolsun ve mevlam sabırlar versin. mevlana hazretleri derki; Mümin için ölüm aslında vuslattır. Şeb-i arus yani kavuşma dır yaratana. Müminin ölümü ahiret hayatına doğumudur aslında. Babana dua et, biliyorsan Kuran-ı kerim oku ya da sure oku fatiha oku yasin-i şerif oku. İşte baban için en güzel doğum günü kutlaması o olacaktır.

0|0
    0|0
  • bunun avutması olmaz çok zor bir durum ama buruk sevinç dediğimiz bişey vardır onun resimlerine bakmak gibi onunla yaşadığın güzel anılar gibi bunlar yardımcı olur belki :(

0|1
    0|0
  • Ben tüm özel günlerden nefret ederim şimdide bayram var önümüzde onun bile stresi var üstümde o derece dolayısıyla üzülmem niye kutlanmadı diye sanada tavsiye ederim boşver gitsin

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Ya zaten doğum günü kutlamak neymiş batıl inanç. bence sende kutlama boşver

0|0
    0|0
  • Benim doğum günüm lanetli gün her doğum günümde ailemin başına birşey gelir arkadaşlara açıkladım doğum günümü kutlamayın diye. Başın sağolsun abla

0|0
    0|0
  • bu arada daha nice senelere, güzel bir ömür temenni ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sabır versin ve nice yaşlara öncelikle zor bir durum insan zatn dar gününde anlar kimin dost kimin düşman oldğuunu dar günler de bunun için var kendine göre mantıklı bir açıklaması olabilir ama yoksa yani suçluysa tavrınızı koyun kesinlikle taviz vermeyin . Sezen aksunun geçer diye bir şarkısı var bence bir dinleyin rahatlatır :)

0|1
    0|0
  • allah kımsey yaştmasın bu acıyı hep dua ederım allah ömrümden alsın anneme babame versın allah rahmet eylsın üzülme dmekden başka bırşey gelmiyor elımden canım:(

doğum gününde kutlu olsun canım allah sana uzun ömürler versin..

0|0
    0|0
  • baba acısı zor ne söylesek nafile

iyiki doğdun güzel yaşlara...

0|1
    0|0
Yükleniyor...