2 sene üni sınavını kazanamadınız dıyelim

2 sene üni sınavını kazanamadınız dıyelim bı sene dersaneye gittiniz bu sene tekrar dersaneye gitme şansınız var ve 2 yıllk şansınız var napardınız

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1. soru bu kişi sen misin?

2. soru bu kişi sensen neden bunu belirmedin?

3. soru neden gizlisin ne var bunda?

bu ülkede çok az bir yüzde istedği mesleğin istediği ünideki bölümünü okuyabiliyor.. millet tutturabildiğini okuyor.. bence 2 yıl 3 yıl sorun değil.. istediğin yer olsun gerisi palavra..

0|0
    0|0
    • analdım tekrar dene dıosun yanı

• tabiki.. okumak istediğin yer olmadıkca devam denemeye.. hazırlık sınıfını hatırlıyorum.. karma bölümlerden olusurdu bizim ünide hazırlıklar.. konusurdur.. %90 tutturduğu yere girmiş.. istediği değil.. zaten en mantıksız şeyde tercih listesi.. 3 ten fazla tercih olmamalı.. bir insan liseyi bitirip hala ne olacağına karar vermediyse zaten okumasın.. ne yazdın diyorum 1. tercihe... tıp diyor 2. si makine.. sayıyor ziraaat müh, su ürünleri... tıp nere .. ziraat nere.. okumasın daha iyi..

Erkekler Ne Diyor 8

• okul dünyanın sonu değil . dersanesaye tekrar gitmen çalışman beklemen en güzel yıllarını aldığı yetmiyor . bide sisteme boyun eğmiş oluyorsun. fazla zorlama diyorum. iki yıllığa git . sonra bitirip dört yıla tamamlarsın. hem kızsın yaş önemli senin için erkeklerden daha çabuk atılman lazım hayata evlilik vb.

0|0
    0|0
    • 2 yıldan onra işsiz kalmak var ama

• Kızsam çok dert etmezdim giderdim ama erkeksem bida denerdim. İşi olmayana kız yok bu devirde ama kız çalışıyo mu çalışmıyor mu bakan yok pek

0|0
    0|0
  • azimle devam

0|0
    0|0
  • hedeflerin için bunu yapmalısın kaç yıl dersaneye gittiğin önemli değil önemli olan hedeflerine ulaşmak...

0|0
    0|0
  • Hayallerinin isteklerinin peşinden git

Ne olursa olsun, zamana aldanma, mücadeleni yap sen.

0|0
    0|1
  • 2 yıllık sağlıksa oku yoksa okuma boşver

0|0
    0|0
  • gitmemmmmmmmm

0|0
    0|0
  • aldığın puan umut vaadeyor ve kendine güveniyorsan dersane git 5 yıl üzerine kazanan yığınla tanıdığım var

0|0
    0|0
    • cıddımısın 5 yıl sonra?

• evet gayet ciddiyim sen işine konsantre ol kimseyi duyma kendine inanıyorsan yolunda yürü sırf o günü kurtarmak insanlar sussun ya da stresini atmak için istemediğin biryer okuma

• haklsıın saol

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 seneliğe git dgs ile 4e tamamla

0|0
    0|0
  • Bu sene calissan yapabilecegine inaniyor musun? Eger kendine inaniyorsan bekle 1 sene daha.

0|0
    0|0
    • ya işte bılemıyosunki ya olmassa boşuna 4 mılyar çöpe

• haklısın saol sen okuyomusun

• Bnm hedef yuksek. Gecen sene olmadi bu sene tekrar hazirlaniyorum.

Yükleniyor...