Hep başarısızlık ile sonuçlanan hayat

çalışıyorum başarılı şekilde ilerliyorum ve bir şekilde hep hüsranla karşılaşıyorum hayatım başarısızlıklarla geçti ve artık bununla yüzleşmek yıkıyor beni ilerde ünlü bir doktor olmak hedefim ve her başarısızlık gibi bu yolda da bununla yüzleşmekten korkuyorum sanki her şeyin sonunda olduğu gibi buda başarısızlık ile bitecek gibi geliyor ne yapmalıyım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• korkuların olsa dahi

Çalışmayı mücadele etmeyi çaba göstermeyi ihmal etme ve bunlara ek olarak gerekirse korkarak git üstüne

Şayet hedeflerin çok büyük

Çok büyük işlerde başarabilirsın

Fakat ben en üst noktaya odaklanmanı değil aşama aşama odaklanmanı tavsiye ederim

Önce derslere çalış sınıfı geç staj yap tecrübe kazan bu tecrübeni geliştir meraklı ol araştırmalar yap, sorgula cevap bul

Aşama aşama en üç noktaya odaklanırsan asla bitmez...

Bir anda meyvesini alamazsın zamanı iyi değerlendirmek önemli olan

1|0
    0|0
    • yani bir tık bir tık hedef koy diyorsunuz

• tavsiyeni dinleyeceğim çok teşekkür ederimmmm

• Başarılar

Erkekler Ne Diyor 5

• tıpı kazandıysan gerisini salla

1|0
    0|0
    • tıp olarak değil psikolog olacağım ve derece beklenen biriyken paralı girdim o derece kötü şeyler yaşıyorum düşün

• aşk olsun :D

• olsun :D

• çalışmayı ve umudunu yitirme

1|0
    0|0
    • hep aksilikler başarısızlıklar girdi hayatıma umudum artık yerlerde

• bizdede aynı umutsuzluk var ama mücadeleye devam

• peki teşekkür ederimmm

• önemli olan sey basarısızlıklarının neler oldugunu hatalarını görebilmendir...ve cıktıgın yolda isdediklerini elde edebilmek için calısma doğru tercihler yapmandır...

1|0
    0|0
    • tercihlerde sıkıntım yok sanırımda ulaşmada sıkıntı var

• kuşa yük yüklersen taşıyamaz deveye uç dersen uçamaz sadece doğru şieyi bulman lazım

1|0
    0|0
    • sınavı kazanmak doğru bir hedef fakat derece beklenen biriyken sınavda bir şeyler ters gitti yapamadım ve sürekli bu tarz şeyler yaşadım

• aynen öyle hem gelecegine odaklanamazsın hem aşağılık hissine kapılırsın hep önüne bak iyimser ol bişeylerin değiştigini görüceksin ;)

• umarım bu sefer değişir sanırım bu son şansım =)

• bi tane psikoloğa git tavsiyemdir ben de 2 sene önce senin gibi hissediyordum

1|0
    0|0
    • gittim evet çıkınca iyi hissediyordum ama sonuçlar değişmeyince hüsran oldu sonuç

• belki de nasibini yanlış yerde arıyorsun

• bilmiyorm ki olabilir belkide ama artık geri dönüşsüz bir yldayım gerçi girdiim yoldan bazı şeyler dışında memnunum

Kızlar Ne Diyor 2

• kötüyü dusunme hıc bı zaman her zaman ıyı dusun kı ıyı olsun ve dua et

1|0
    0|0
    • canım o kadar çok dua ediyorum ki diyorum belki hayırlısı bu diye ama paralı girdim ben her sene 20 bin verecek ailem yeme içme hariç bundaki hayır nerde bunu bulamıyorum ailem çok zengin değil ama sırf meslek edinmem için bunu göze aldılar ve gene başarısız olmaktan korkuyorum

• sevdim bunu bende deneyeceğim teşekkür ederim =)

• rica ederim ne demek:)

• Hiç başarısızlık yasamamış kişi yoktur heralde...Başarısızlıklarımız bizi yıldırmamalı aksine hatalarımızı görüp ona göre yola devam etmeliyiz..Hiçbir zaman umudunu kaybetme kendine güven ve çabala o zaman başarılı bir doktor olman için önünde hiçbir engel olmaz...

1|0
    0|0
    • umarım canım elimden gelenin en fazlasını yapacağım

Yükleniyor...