En yakın arkadaşınızla aynı kişiden hoşlansanız ne yaparsınız ?

Diyelim ki aynı ortamdayken aynı anda tanıştınız ikinizde ondan hoşlandınız arkadaşınız ilk söylese o kişiden hoşlandığını ne yaparsınız sizde söylermisiniz yoksa unuturmusunuz?

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• iyi olan kazansın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Vazgeçerim. Meçhule giden bir aşk için arkadaşım yakınsa dostumsa, bu arkadaşımdan vazgeçmem. Hem ilk o söyledi, kalbini kırmaya hiç gerek yok. İki kişidense bir kişi kırılsın bence.

0|0
    0|0
  • önce söylerse vazgeçerim ben arkadaşım sonuçta

0|0
    0|1
  • önce ipi göğüsleyen yarışı kazanır. Arkadaşınız kazanmış yarışı lütfen onu tebrik ediniz.

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok derdim arkdasıma iyi olan kazanır der cocugun yanına gider tanısma fırsatı için ugrasırdım..

1|0
    0|0
  • Bu tür şeylerde fazla hassas davranmam

Adı üstünde hoşlantı, takıntı haline getirmem..

Seviyor olsaydım başka..

Önce davrandı, soğurum zaten bu olay sonrası.

cut.

0|0
    0|0
  • bende söylerdim hangimizi isterse ama kızada fena ego tatmini vermiş olacağız yanii

0|0
    0|0
  • sadece hoşlanma varsa tanışmışlık vs. yoksa boynumu büker önüme bakarım :)

0|0
    0|0
  • aynı durumu geçen yaşadım.ilk arkadaş gözüne kestirdi...sonra ben de bir an tavlama işine girecekken arkadaşa hainlik etmemek için vazgeçtim..iyikide öyle bir harekette bulunmamışım..çok ayp olurdu...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlıkmı dostmu diye sorarım aşk derse kıza kimi tercih ediyorsun diye sorarım daha zaten olay çıkartamaz en yakın dostum çıkartarsa olay çıkartırım net :D

0|0
    0|0
  • Kaybetmişsin, bir dahaki sefere aklında olsun önce davran :) Şahsen bir kaç defa benim de mağlup olduğum oldu ...

0|0
    0|0
  • Aradan bir kişi öyle ve ya böyle çekilicek.

0|0
    0|0
  • şahsen direk ben derim o vazgeçsin :D

0|0
    0|0
  • Onu öldürür yoluma bakardım :)

Nasıl benim sevdiğime göz diker

0|0
    0|0
  • alırım onu :)

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıma BENİM O derim.

itiraz ederse nede olsa en iyi arkadaşm der döverim.

0|0
    0|0
  • Söylemekle bişi olmaz ... Bence sende söyle o seçsin

0|0
    0|0
  • dünyanın durduğu an olur...

0|0
    0|0
  • hiç öyle problemim olmadı istediğim her zaman benim oldu...

0|0
    0|0
  • hiç bende hoşlandım derim sonra kimi secer bakarız

0|0
    0|0
  • O kız benim

0|0
    0|0
  • Rus ruleti

0|0
    0|0
  • bir gün sen çık bir gün o kim severse onunla olsun biriniz tanıdıktan sonra sıkılır zaten bölece herkez kazançlı çıkar .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• en yakın arkadaşımın hoşlandığı çocuk benden hoşlanmıştı sayılırmıyım?

0|0
    0|0
  • unutmam ama ilk önce o hoşlandıgını belirttigi için sessiz kalırım ve duygularımı söylemem sanki bende hoşlanıyorum ondan dersem arkadaşımın sevdigini elinden alıyor hissi yaşarım bu beni çok üzer

1|0
    0|0
  • Vazgecerdim. Ask icin dostluk satmaya degmez

0|0
    0|0
  • Hoslanilan kisinin ilgisi devreye girer burada.bana karsi ilgi yoksa cekerim kendimi

0|0
    0|0
  • ondan önce yataga atardım :)

0|0
    1|1
  • Umrumda bile olmazdi,hani biraz arkadasimin kim olduguna bagli ama sonucta onemli olan erkegin kimi sececegi secim olacaksa,beni sececekse niye kendimden sogutayim ki?

0|0
    1|0
  • Aramızda öyle konular olmaz ghenelde ama onun hiç sevdiği biri olmadığı için yani sevgilisi falan o şansı ona verirdim onun mutluluğu benide mutlu ederdi:) o kadar çok seviyorum ki arkadaşımı canım o benim

0|0
    0|0
  • ılk ben gordum banane benımmmm

0|0
    0|0
  • ona verirrm hoştaştıgım bebeyi:D

0|0
    0|0
  • fazla hetero kendileri .

0|0
    0|0
  • çocuk kimden hoşlanıyor ona bakmak lazım yani sende söyle bende ilk gördüğümde çok hoşlandım ama çcuk kimden hoşlanırsa diğeri unutsun diyin

0|0
    0|0
  • o adam benim olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...