Biz birbirimizi cok seviyoruz ama Annesi :(

Birbirimizi gerçekten cok seviyoruz ama Annesi arıyor kızımın pesini bırak diyor kıza baskı yapıyor üzüyor.Nedeni neymiş Benim bir motor sevdam var ne yazıkki vazgeçemiyorum Bu yani bide ortalıkta ispitçiler olunca hepseyden haber gidiyor kız annesinin beni arayıpta böyle seyler dedigini bilmiyor söylemeyide düşünmüyorum Bu anneyle aramı nasl düzeltebilirim nasıl yapabilirim fikir verebilecek olan arkadaslarım var mı:((

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• köprüyü geçene kadar motoru bırak

0|0
    0|0
    • Sorun surdaki motoru bıraksamda olmuyor artık öyle adamlar bırakamaz diyormus :(

• Benden yana ama Cocugun annesi cok cok cok destegi varmıs Yani iş cok zor kız pes eder gibi geliyor bana :(

• kız pes ederse hiç üzülme bence.sevgisi yeteri kadar değilmiş der geçersin

Kızlar Ne Diyor 3

• motoru bırak ama temelli değil anneye sevdir kendini haklısınız de huyuna git kızı aldığında oğlan bizim kız bizim le lele diye motoruna dönüş yap :)

0|0
    0|0
  • bırakma kızı anneyide umursama:D

0|0
    0|0
    • Annesinin herseydn haberi oluyor nasıl ogreniyor ne yapıyor bilmiyorum :(

• sonrada al diye yalvarır aldırma

0|0
    0|0
    • Hayır birisini övüyormus kızına ama kız istemiyor seni istiyorum diyo

Erkekler Ne Diyor 5

• kaynanani...

0|0
    0|1
  • S...,et annesinin

0|1
    0|0
  • anasini züküm

0|0
    0|0
  • Sorun motorsa, sat gitsin.

0|0
    0|0
  • doğulu bir kızla çıkan arkadaşım vardı 15+ birleşme yaşadılar yani baskıymış filan hikaye kız istedikten sonra olay bitmiştir...

0|0
    0|0
    • onu yapmam be kardesim :(

• yaparsın hocam ne olcak sevişmekte sevginin bir ileri versiyonudur neticede...

Yükleniyor...