Galatasaray Beşiktaş'tan kaç tane yer sizce?

beşiktaşla haftaya maçları var ben yine böyle bir hezimet bekliyorum ya siz :D

• En az 5 yer
    40% (2)100% (4)67% (6)Oy Ver
  • En az 10 yer
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • En az 15 yer
    40% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• avrupa liglerine bile katılamayan bir takımdan bahsediyorsun yeğenim

2|3
    1|1
  • 8eşiktaş , sence bir real madrid mi sence 5 yer demişsin en azından biz Real madrid le maç yapabiliyoruz ya siz ? biz geçen sene şampiyonlar ligi çeyrek finali , fenerbahçe uefa yarı final sizinde en büyük başarınız ise real madridin stadınızdaki idmanıydı ..

2|1
    0|1
    • biz barcelonayı 3-0 chelseayı 2-1 yendiğimizde namağlup şampiyon olduğumuzda sizin en büyük başarınız neydi

• Biz SL'de oynuyoruz diye böbürlenip, SL'de 3.torbadayiz Besiktas Bim torbasinda mi diye böbürlenip, SL macinda Real Madrid ile oynayip Besiktas'in kopegine diye tezahurat yapmak ne kadar ironik!

• yav fil gelmiş aslanı ezmiş. farede ordan bu aslan bişey değilmiş bende ezerim demiş. seninkide o mesele bak yapma etme üzüleceksin

2|3
    1|1
  • hafta sonunu bekle sadece diyorum maf edicez gs yi :D

1|1
    3|3
  • Siktir lan dümbük. Siz gidin kumda oynayin mahallenizde maç yapin sümsükler ne ara adam oldunuz

2|1
    0|1
  • ( yedıgınız gunlerı untmanızda manıdar.. g*tunuz kalktı hemen 8taslar

2|1
    0|1
  • 8 taş unutma unutturma

1|3
    3|3
  • 7bahçelimisin ya da 8taşlımısın UEFA ya maça çıkın gruplara kalın sonra konuşun ;)

2|1
    1|1
  • Sallamaya gerek yok. berabere ya da beşiktaş alır. Galatasaray aslında kötü oynamadı. Yediği ilk golden sonra oyun disiplininden koptu. Bence hatalı olan fatih terimdir. Fakat beşiktaş maçını alma şansları da yüksek.

0|0
    1|0
  • 3 tane garanti..

0|1
    3|3
  • Bu angutlarda kendini realle bir tutuyor. kim 5 kim 10 yiyor göreceksiniz

0|0
    0|0
  • En az 5 yer ...

0|0
    0|0
  • 6 yer de gerisini bilmem...