GS yenildi diye sevinen fbliler hakkında ne düşünüyorsunuz

arkadaş anlamıyorum hadi tamam kendi aralarında bir rekabet var da bu nedir ya

ben bjklıyım yeri geliyor fbliler ile fbnin avrupa maçlarını,gslılarla gsın avrupa maçlarını izlediğim çok oluyor.dışardan biri baksa beni gs ya da fbli sanır o derece kendimden geçiyorum kazansınlar istiyorum

bu nasıl bir rekabet anlamam ki ya

link

şunu izlemesini tavsiye ediyorum reali tutanlara

siz ne düşünüyorsunuz bu durum için

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. kendileri bu seviyeye gelecek kapasitede futbol oynayamadıkları için galatasaraya b*k atmaya çalışıyorlar. ayrıca vatan hainleri

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

• ben koyu fenerliyim ama bir türk takımı başka takımlarla oynadığında tabikide kendi ülkein takımını tutarım .. böyle bir durumda sevinmem üzülürüm ..

0|2
    1|0
  • Umrumda değil kimin ne yaptığı

0|0
    0|0
  • hepsi vatan haini kuş beyinliler gerçekten biri kanarya diğeri kartal kanatlı hayvanlar :)))

0|2
    0|4
    • al işte sanki sen çok farklısın ya.bjklıyım senden çok heyecanlanmışımdır gsın avrupa maçlarında.bu söylemler böyle yapıyor zaten

• Arsenal onlara 5 çakınca bizde sevinmiştik ama :D

0|0
    0|0
  • Agır serefs*z ve karaktersiz olduklarnı düsünyorum..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ne ekersen onu biçersin

link

0|1
    0|1
    • yahu arkadaş gösterdiğin linkte toplasan 200 kişi yok koskoca 15 milyonluk camiayı bu videoyla değerlendiriyorsun ya pes diyorum.

• kardeşim bu işler karşılıklı demek istediğim o benim, yöneticilerde bu durumu körüklüyor

• Tercih meselesi saygı duyarım.

0|2
    1|0
  • Üzüleyimmi adam gibi oynasaydıda yenilmeseydi ayrıca sevinsem bile bu beni vatan haini yapmaz bazıları öyle desede

0|0
    1|1
  • mondragon muslera yı kardeşi olarak ekledi.. :DD

0|1
    1|0
  • bence soruyu bir de şöyle soralım :

Avrupa mahkemeleri ,Göğsünde Ay Yıldız taşıyan Kendi Ülkelerinin Takımları olan Beşiktaş ve Fenerbahçeye Cezalar yağdırırken, Zil takıp Göbek Atanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

1|1
    1|1
    • kan davası mı olsun anlamıyorum ki.yarın ülke içinde savaş çıkınca da fbliler gslılar korumasın birbirini nereye kadar gidecek bu durum anlamıyorum ki.senin hareketini bir gsnın yaptıkları mı belirliyor senin kendi düşüncen yok mu

• ben de bu ironiden bahsediyorum zaten...

Yükleniyor...