Beşiktaş'ın Avrupa maçı ne zaman?

Beşiktaş'ın liverpool ile maçı vardı sanırım. Hangi tarihte?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• ooo Bu ne yahu..

Her ezildiğinizde böyle sağa sola mı sataşacaksınız siz, sonrada büyük takımız diyorsunuz kendinize..

Ulan birinizde çıkıp " 2 senedir Real'i İstanbul'a getiriyoruz" daha ne istiyorsunuz demiyor ya ona ayrı bi' tav oluyorum..

1|0
    3|2

Erkekler Ne Diyor 10

• haftasonu görürsün avrupayı :)

0|0
    0|0
  • bence böle şeylere gerek yok...sende muhtemelen beşiktaş 8 tane yediğinde beşiktaşlı arkadaşlarınla dalga geçmişsindir...bence böle ufak takılmalar normal ama kimse unutmasın skorlar ne olursa olsun büyüklüklerinden bir şey kaybetmez böyle kulüpler...

0|0
    0|0
  • Şakası bir yana Beşiktaş Avrupayı hakediyor

Galatasaraylı olarak söylüyorum ben bursa karşısında o performansını gördüm, hayran kaldım..

Avrupa takımları kadar iyiydiler, daha da iyiye gidecek gibiler umut var takımda...

1|1
    2|0
  • yarın hbb de

0|0
    0|0
  • Malmısınız desem kabalık yapmış olurmuyum ?

0|2
    1|2
  • manchesterin fenevi 6 caktigi gunun hemen sonraki haftasinda 8esiktasin maci var

1|0
    0|0
  • Annene sor o bilir

0|0
    0|0
  • pazar günü görüsürüz siz bu oyunla bjk den 10 yersiniz

1|0
    1|0
  • 8 ekim :D SAAT 8 DE

0|0
    0|2
  • İptal oldu 21.45'de cinconu izledik.

link

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• evet desibel rekorunu yeniden kıracağız seneye şampiyonlar liginde oynarken:)

0|0
    0|0
  • 08 08 2088 tarihinde

3|1
    2|2
  • Yok maçları bu sene iki takımında

0|0
    0|0
  • Besiktasında Fenerin Canı cehenneme Gizlicim... Cimbomuma bisi olmasın..

Biz taraftarlar " Canı Sagolsun Galatasaray'ımızın " diyorsak diger takm taraftarlarnın konusmasna gerek yok...

0|0
    1|0
  • ne saçmalamışssın arkadaş ya

0|0
    0|0
  • Seneye o da adsdfdgfgh

0|0
    0|1
  • Beşiktaş ve Avrupa mı ? link

0|1
    1|0
  • gs real madridle 6 kasımda rövanşı varmış rüyalarda buluşuruz dizisinin tekrarından sonra da starda yayınlanacak o yüzden iptal oldu o maç

1|1
    1|1
Yükleniyor...