Rakip takımın Taraftarlarının bugün bu kadar sevinmesi son Yıllardaki yaşadıkları Travmanın etkisi olabilir mi?

Bildiğiniz gibi Galatasaray son 2 sezondur Türkiyede rakipsiz.Son 1 senedir 34 haftayı 9-10 puan farkla bitiriyor özellikle Fenerbahçeli arkadaşların son 2 sezondur ağır bir travma yaşadığını düşünüyorum sonuçta rakipleri kendi sahalarında 2 kez Şampiyon oldu avrupada Şikeci damgasını yedi son 2 senedir Süper kupayı Galatasaraya karşı kaybetti Beşiktaşlı arkadaşlar alınmasın ama bana sorsalar Beşiktaş en son ne zaman kupa aldı diye gerçekten hatırlamıyorum tabi bizden desteklerini esirgemeyen FB Ve Bjki arkadaşlarada Teşekkür ediyorum sizce bu sevinç patlamasının nedeni son 2 yılda yaşanan travmalardan dolayı olabilirmi?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Renktasım seref yoksunu onlar bosver ..

Yine söylüyorum hep söylicem Canı Sagolsun Galatasaray'ımın..

Eksiklerimiz hala var ama bu sonuc dünyanın sonu degil.. Toparlancaz ve o karaktersizlere göstercez..

Eziklere dokunma demek ki zamanında iyi koymusuz... !

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Real Madrid Gs'yi yenince fener yenmiş gibi seviniyor bu nasıl bir acizlik karaktersizlik anlamadım bu akşam facebook anasayfamda hep fenerlilern paylaştıgı gsyi aşağılayıcı sözleri gördüm ve sana katılıyorum kendileri buralara kadar gelemedikleri için bizi kıskanıyorlar :)

0|1
    0|0
  • 5 yıldız katılıyorum

0|1
    0|0
  • selam renktaş ya baros ben yeni hesap açmaktan bıktım bunlar beni şikayet etmekten bıkmadılar ne çektiler bu omeganın elinden sırf galatasaraylı olduğum için siteden atılmak inan bana koymuyor atılsamda hep burada fenevle 8taşlılarla uğraşıcam yıldıramazlar beni ha baros sakın üzülme real madrid zaten grupta favoriydi diğer maçlar berabere kalmış biz bu gruptan çıkacaz renktaşım hepside görecekler hafta sonu beşiktaşı yeneriz inşallah o zaman burayı talan ederiz tozunu attırırız buranın ozaman alay etmek neymiş görecekler

ben küfür hakaret etmiyorum ama siteden atılıyorum ne hikmetse...

0|0
    0|0
  • Evet olabilir zaten rakip sevilmez bizi desteklemelerini beklemiyorum

0|0
    0|0
  • Ne alakası var şimdi lütfen çoğul kullanma ben bugün Galatasarayı destekledim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hee evet çok uzun zamandır kupa almıyoruz önemi yok alın bütün kupalar sizin olsun. Senin tuttuğun takımın taraftarları da Fener veya Beşiktaş avrupada yenilince dalga geçtikleri için olmasın sakın bütün bunlar yenilince nereye saldıracağınızı şaşırdınız.

0|1
    0|1
    • Aldıkları 2 kupa münasip bir yerlerine giriyor yavaş yavaş :)

• Zaten bütün kupalar bizim

• E tamam işte sıkıntı yok bizden uzak durunda böyle yenilince bize laf sokmayı falan bırakın gidin en büyük düşmanınız fenerle uğraşın.

• sen beşiktaşın enson ne zaman kupa aldığını hatırlamaya bilirsin ama ben galatsarayın beşiktaştan şikelerle çaldığı şampiyonlukları asla unutmam..git ergün gürsoy'a sor anlatsın sana denizlispor,malatya,ankaragücü maçında yaptıklarını...ayrıca beşiktaş 8 yediğinde muhtemelen sende beşiktaşlı arkadaşlarınla dalga geçmişsindir...

0|0
    0|1
  • Keşke sevnclerini belli etmeselerdide bz yıne baktıgmızda amda sansaydık. mıllıyetcı dıye gezenler madrıdlı olmuş. halası madrıd olanın kocasıda galatasaray olur.

0|1
    0|0
  • Anlamadığım kendileri ne zaman şampiyonlar liginde oynayıp gurubu geçtikler 6 da yeriz 10 da siz ilk önce şampiyolar ligine gidin ya bu rakip takımların taraftarlarına çok koyuyor seviyemiz yüzünden GS dediğin takım Ülkenin 1 sırasında yer alıyor 8 taşlıları da demiyorum bile ya FB pendik spor 7-0 lık skorlar ya bunlara diycek laf çokda

0|1
    0|0
  • dostum bgun fenerbahce forması ıle 5 kişi stadtaydık goren olduysa yazabılır dıgerlerını bılmem ama ulke sınırları dısından bı takımla herhangi bir TÜRK takımı maç yapıyosa hepimizin renkleri gögsumuzde tasıdıgımız AY_YILDIZ ın renkleridir

0|2
    0|0
  • Biz arsenalle oynarken 4 4 4 4 diye bağıran ergenler vardı . Ama bugün o ergenler stadı koşarak terketti niyeyse. Noldu hani galatasaray için ölürdünüz ?

0|1
    0|1
  • ya bizim insanımızda sahip çıkma kavramı yok.bugün Galatasaray'ı sadece muhafazakar duygularla desteklemeyi becerebilen rakip taraftarlar ülkenin %10'unu geçmez. Olay şöyle ki insanoğlunun egosu kendi çekemediğini başkası bozguna uğratırsa hoşuna gidecek bir mekanizma.ve bu sadece tek bir şeyi gösterir o da Galatasaray'ın büyüklüğünü.ve Galatasaray bir Türk takımı.bizim ülkemizde ise Türk düşmanı binlerce insan var.mesela trabzon(rum)spor diye bir takım varmış bugün duydum.taraftarları real madridin zaferini kutluyolardı.

0|0
    0|0
  • olabilimez arkadaşım

6 gol yemeseydınız önce nerde hata yaptığınıza bakın başkalarının tavırları sizi alakadar etmesın

türkiyede gelenek haline geldi bu

avrupada biri yenilince diğer taraftarlar her zaman sevınır zaten

6 gol yedınız yok neden sevındınız falan filan senın yerınde olsam biraz susarım susun bir ya susun arkadaş futbolla ilgilenın hala etrafa sataşıyosunuz

sizin taraftar değilmiydi uefaya binlerce dilekçe yollayan feneri şamp. ligine almasınlar diye

trabzonspor değilmi avrupa insan hakları mahkemesine başvuran

kimsenın bişey soylemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • hayır ... Cas , BJK ve FB ye Ceza yağırırken sizin Göbek atmanızın etkisi kardeşim...

0|2
    0|0
  • siz haftaya göreceksiniz travmayı bjk dağıtacak sizi en az 10-0

2|2
    1|0
  • Beşiktaş ile Fenerbahçe avrupadan men edilirken sevinip bayram eden dalga geçen siz değilmiydiniz? uefaya şikayet mektupları atan siz değilmiydiniz? Karakter yoksunu olduğunuz burdan belli değilmi? Şimdi siz ne hak ile sizi desteklememizi bekliyorsunuz? desteklemiyoruz arkadaş ayrıca real madrid in rekorumuzu geçemediği için çok mutluyuz

0|0
    0|0
  • gslılere gelsın bu neden acaba bunlar oluyo dıye kım karaktersız gorsun herkes link

0|0
    0|0
  • Olamaz!

0|1
    0|0
  • Geçen sene ki yarı finalimizi unuttun galiba ... ?

0|1
    0|0
  • biz 2 yıldır ( oda kendi evinizde bırakında olsun ) siz 12 yıldır ...

0|0
    0|0
  • sanki fener yenilince kendinizi sevinmiyor,iyi gün taraftarısınız olm siz 64.dakikada stadı boşalttınız utanın utanın

0|1
    0|0
    • burada gelip saçma sapan başlıklar açma ozaman nasıl fener arsenalden 3 yiyince sen dalga geçiyosun gsde realden 6 yedimi bjkliler fenerliler dalga geçicek hikaye anlatma yani çocuk yok burda.

• futbol tarihini ne kadar biliyorsun bilmiyorum ama babana falan sor anlatsın, Türk futbolunda tüm takımların ağabeyi gibidir Beşiktaş. 15 sene üst üste kupa alamadığınız zaman da oldu. hatta yakın tarihte kümeye oynadığınız zamanlarda Ali Sami Yen'de 10bin kişiye oynadığınızı dün gibi hatırlıyorum. son 2 sezondaki başarınız, inkar edilemez bir gerçek. fakat bu sezon da ligi biz ekarte edecek gibiyiz. özellikle bu hafta GS derbisinden 3 puanla ayrılırsak kopup gideceğiz ama hiçbir zaman rakip takım taraftarlarını kışkırtacak provokatif ithamlarda bulunmayı düşünmüyorum. sonuçta futbol bir tutkudur, eğlencedir ve tadını çıkarmak gerekir. ticaret yapılan bir konu üzerinden birbirimizi üzmenin, kırmanın anlamı olmadığını düşünüyorum ve en son ne zaman kupa aldığımızı hatırlatıyım. 2009 yılında çifte kupa kaldırdık. süper kupa denen kupaya da en çok katılan takım olup, ilk 2'sini biz aldık. yakın tarihe bakarak ligde sadece Galatasaray'ın olduğunu düşünme. ben sadece buna açıklık getirmek istedim. Real Madrid'i tutmanın tabi ki savunulur bir yanı yok. aynı, zamanında Liverpool taraftarlığı yapan diğer Türk taraftarlar gibi. her takımdan bir çatlak ses çıkar. şike muhabbetine hiç girmiyorum. şikeyi bu ülkeye Galatasaray getirdi. bilmiyorsan araştırır öğrenirsin, aksi iddia edilemez şekilde kanıtlanan tek şike vukuatı Galatasaray'a aittir. ama bunlarla gündeme gelmemeliyiz. Şampiyonlar Ligi'nde size başarılar diliyorum. 2 temsilcimizden biri olarak ülke puanı getirmeniz çok önemli. hiçbir zaman Avrupa maçında rakip takımı tutmadım, tutmayacağım da, saygılarımla.

0|1
    0|0
  • Uzulduk tabi be cimbom. En cokta firsatci ucucugillerin hallerine uzulduk. Sen aldirma onlara. Senin seikletin belli. Aslan gibi top oynadin oynamaya devam et. Adi ustunde Sampiyonlar ligi. Yenildiysen madrid e yenildin. Torku konyaya degil. Biraz sansin olsa 3 4 atar ilk yari maci bitirirdin. Olmadi. Sen aslanlar gibi oynamaya devam et bize yeter. Ilk yari oynadigin futbolun yarisinin ceyregi simdi konusan herkezin cenesini kapamaya yeter. 4 hafta ustusteye sevinecekler oralari buralari oynayacak tabi. Biz 4 sene ust ustelere sevinebiliyoruz ancak. Fark burada. 4. Yildizi taktiginda gene herkez rutbesini bilecek biz o zaman sevinecegiz. Sen bu futbolla ligide alir grubuda cikarsin. Sen yaparsin onlar bakarlar. Senin yerin Sampiyonlar ligi. Adin Sampiyon. Cekemeyenler CAS tirmaya devam etsin. Ha ne oldu o is ya, namus meselesiydi hani...

0|0
    0|0
  • travma öyle değil böyle yaşanır evlat. bizden yediğiniz 6 golün acısı çıkmadan bide bunlardan yediniz sıkışma yaptı tabi içinizde.

kendinizi bunlarlamı avutuyorsunuz şimdide :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...