Sizce niye böyle konuşup ardından bozulmadın di mi diye tutturuyor?

hoşlandığım biri bir kere beni kırmıştı biraz, ona beraber çalışırken hafta içi yaptığım çalışmayı gösteriyordum, tam gösterirken ee geçen haftadan beri ilerleme kaydetmemişsin hep aynı, geçen hafta da aynı şeyi gösterdin dedi. Geliştir öyle bir daha göster dedi tamam dedim sonra daha vaktimiz olmasına rağmen e tamam o zaman bu kadar bu haftalık dedi. Ben o an çok kötü oldum istenmeyen onun zamanını çalmış kişi gibi hisettim. Sonra benim bozulduğumu anladıve niye düşürdün şimdi yüzünü dedi. yok öyle bişey dedim. İç çekti bir kere ben öyle dedim diye mi dedi. Bozuldun dedi. Sonra biraz başka şeylerden konuştu, aynı durumu bir kere daha yaşadık bir ay sonra bu seferde çalışmadıysan otur burada çalış bende banka işimi halledeyim dedi ki bu zaman haftada bir kere beraber çalışmaya ayırdığımız zamandı bende evde çalışıcam o zaman dedim çıktım arkamdan bozulmadın di mi ben öyle dedim diye diyor, sizce niye böyle konuşup ardından bozulmadın di mi diye tutturuyor?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• her sorduğunda bozuldum de bir dahada sormaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senden hoslaniyor dememizi bekliyorsun gibime geldi

Ama bu davranisin pek bir anlami yok yani amacim seni kirmak degil o cocukda benim su anda sana dedigim gibi davraniyor iyi niytinden sen onun yaptigi birseye ters tepki verdigin icin kisaca trip attigin icin kendini suclu hissedip vicdanini rahatlatmak icin gonlunu almaya calisiyor

0|0
    0|0
    • ama öyle bir davranıyor ki görmen lazım kim olsa alınır...:(

• E iste hoslanmiyordur senden...birde erkeklerin cogu birsey derken karsisindakini ne kadar kirabilecehini dusunmeden soyler...pek fazla ince dusunceli degiller yani

Sen tepki gostermezsende seni kirdigini hayatta anlamazdi belkide

Yükleniyor...