Futboldaki eğlenceyi hakarete çevirenler için ne dersiniz?

Takımım yenildi yine de çok kafaya takmıyorum

Dalga geçilir gülüp eğlenilir

Ama şu hakaretler beyinsizlerin işi

Arkadaş ekmeğinizi suyunuzu onlar vermiyor unutmayın...

Güncellemeler:
Ayrıca Reaal madridi kaç kez getirdik istanbula

adamlarla maçlarımız derbi havasında artık

Canın saolsun GALATASARAYIM

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Olan oldu biten bitti boş laf yapmasınlar.

Elbet tartışılır ama bir sınırı olmalı abartmaya gerek yok .

1|2
    0|0
  • görgüsüz cahil eğitimsiz

0|2
    1|0
  • Biri takımım hakkında ileri geri konuşursa cevabını veririm. Başka takımlara da saygı duyulsun ki bende saygı göstereyim durduk yere asla ağzımı açmam.

1|2
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum ama bazıları abartıyor olayı

0|1
    0|1
  • Haklısn.

Ben hala gerginim. Sırf Türk oldugunu iddia eden Fenerli ve Bjkli insan parcacıkları yüzünden..

Canı Sagolsun Galarasaray'ımın..

1|1
    1|2
    • Biz SL'de oynuyoruz diye böbürlenip, SL'de 3.torbadayiz Besiktas Bim torbasinda mi diye böbürlenip, SL macinda Real Madrid ile oynayip Besiktas'in kopegine diye tezahurat yapmak ne kadar ironik!

• siz 8 taş die dalga geçen siz para komidinin üstünde diye dalga geçen şimdi hemen geçmişi unuttunuz di mi hala laf yapıyonuz

• Chelsa Beşiktaş maçında Chelseayi karşılayanlar kimdi ya biraz araştırma zahmetine girip yazarsan bana sevinirim. Yada rakip takım tribününe giripte atkı bayrak pankart açanlar kimdi?

• ne mi derim direk öküz yani ..:)

0|1
    0|0
  • O yüzden futbolla ilişkimi,kestim insanlara laf anlatılmıyor en iyisi görmemek.

0|1
    0|0
  • Real'e küfür etmeyipte napsınlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çoluk çocuk çoğu. yaşını almış olanlarda dalga geçip bu yenilgiden zevk alıyorsa vatan haini gerizekalının tekidir arkadaşım. unutmasınlar biz chelsea den 5 yediğimiz sene UEFA yı aldık. onların hayal bile edemediği başarılarla dolu şanlı ŞEREFli GALATASARAYımın tarihi.

0|2
    0|1
  • Az once biri küfür etti hiç takmam şikayet eder gecerim.

0|2
    0|0
  • futbol bir oyun onlar oynayıp para kazanır biz para verir izleriz gonlumuzden bir çift renk gecıyodur bu sarı kırmızı sıyah beyaz ya da sarı lacıvert olabilir ama hepimiz aynı milletin evlatlarıyız kavga neden bıtmıyor anlamıyorum bugun bes arkadaş fenerbahce formasıyla galatasaray macına gittik avrupa macıysa hepimiz AY YILDIZI tutalıyız neden yenıldı dıye sevınelım kı

0|1
    0|0
  • hakaret edenlerden sebep bu galatasaraylılara herşey mustehak. Helal olsun madride acımadılar alkışlıyoum gelsin eksiler.

0|1
    3|2
    • kesin fenerlisin

• bi beşiktaşlıya hiç yakışmadı bu

fb liler yaparda her neyse

en iyi cevaba bakta örnek al en azından

• o fenerli geçmişe gidip gslılerın arsenal maçından sonra yaptıkları yorumlara baksın aynı yorumu yapabılecekmı bakalım

• sayın shadoww öncelikle bu soruyu bize sorduğun ve bize bu soruyu cevaplama imkanı sunduğun için teşekkürlerimizi bir borç biliriz :D

sorunun cevabına gelince aslında abartmamk lazım Arsenal maçında bize yapılanların aynısını ve Avrupadan men edildiğimizde bunların kat kat fazlasını bize yaptılar bizimde hakkımız değilmi

bunlara karşılık vermek :DD

0|0
    0|0
  • evet haklısın bu durumu abarttık biraz :)

koy takımlara sna bişey olmasın

0|1
    0|0
  • Ne denebilir ki yavşaklık , salaklık , eğitimsizlik ,..

0|1
    0|0
  • siz bizle 8 taş diye dalga geçerken iyiydi di mi biz en azından sizin gibi gol yedikten sonra sahayı terketmedik inadına atkımızı açtık feda sezonunda o kadar daş.ak geçtiniz ayrıca para komidinin üstünde diyodunuz ya para komidini 6nda ga ysaray

0|0
    0|1
  • vatan hainlerine inat GALATASARAY

0|2
    0|1
  • dimitria gelicek bu soruya :D

0|1
    0|0
  • Sen kafaya takmıyosun ama ben bunun için ağladım bugünkü maç sonunda

0|1
    0|0
    • tamam bunu anlarım takmıyor değilim üzülüyorum

ama hakaretler havada ucusuyor benim tepkim buna

• aynen öyle ben sevgilimle gitmek istiyorum oda FANATİKtir ama gidemiyoruz bir küfürler havada uçuşuyo yakışmıyo bunlar ama Türk futbolu gerçekleri

• hiç bişey zoruma gitmiyor da o burak denen adam hala bu takımı formasını giyiyo acayip bozuluyorum şişire şişire kendini bir halt zanneder oldu fenerdeki yıllardır yedek bekleyen semih bile bundan 5 tane eder

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir durum ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...