Bugünkü maçta Real'i tek ben mi destekledim ?

Galatasaray'ı hiç sevmiyorum .Türk takımı olabilir ,ama bana hiç yararı yok ? Ben ciddi anlamda Real madride daha çok sempati duyuyorum .Çünkü en sevdiğim oyuncu ronaldo var hem Fenerbahçe ve Beşiktaş men yediğinde gs liler seviniyordu.Şimdi de diyorum HALA MADRİD!

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler R.Madrid

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• galatasaraylıyım ama fenerbahçe olsaydı real madrid karşısında onu da desteklerdim. çünkü ülkemizin adı geçiyor.Türk takımı oynuyor ve herkes Türkler diye bahsediyor

1|0
    1|2
    • Anca laf

• nah laf.. bugun galatasarayı destekleyemenleri sadece vatan haini olarak görüyorum

• neden gizlendin sen yaa :))) siz maç yapsaydınız o halde fb olarak :))) neden yapmadınız ki real madridle çok sayın köpek takımı hahahahaha

• bende reali destekledim beşiktaşlıyım feneri severim fener oynasaydı desteklerdim ama gs yi desteklemiyorum

0|1
    2|0
    • amin amin amin :D

• ya onlar genelde hep yüksekten uçar her şeyleriyle ama 5 para etmezler

• aynen öyle

• Galatasaray bunun üstüne ağlamış.

0|0
    0|0
    • Kendı evınde 6 tane yemıs aglasa ne yazar :D

• erkekler eklıyp küfür edıyorlar 6 nın hırsını benden alıyorlar ne yapayım hahahah :D

• yav he öyledir:D

• Yok öyle düşünme:(((

1|0
    0|0
  • Türk takımını tutarım.

0|0
    0|0
  • Evet bende Beşiktaş'tan nefret ediyorum allahtan hala seviyemizin ne olduğu belli de Avrupada yarışıyoruz

0|0
    0|0
    • kendı evınınıze 6 tane yıyorsunuz seviye derken ? :)

• HALA MADRİD

Erkekler Ne Diyor 5

• galatasarayı desteklemeyip reali desteklemek ya fenerbahçelinin işidir ya da türkiyeyi sevmeyenlerin işidir.türkiye uluslararası alanda ivme kaybetsin diye binbir türlü şey yapabilirler.fbli olanlar ise tamamen realle maç yapamadıkları için kıskançlıklarından çatladıkları için bunu yaparlar.

haksız mıyım dostum sen söyle :)

2|0
    0|2
    • Yemın ederım alakası yok hiç kıskanmıyorum ben galatasarayı dogdugumdan berı sevmıyorum ister barcelona ıle yapsın ıster kasımpasa ıle yapsın ıstersede realle yapsın ben karsısındakı takımı tutarım her zaman

• ahahahha :D onlar bu macı bile yapamıyorlar dostum cadcad çatlasınlar

• ben hiçbir türk oluşumunu desteklemiyorum niyem i kazanan takımın taraftarı 2-3 hafta yok öyle yendik yok böle yendik bik bik ötüryor o yüzden inadına inadına madrid diyorum :D

0|1
    1|0
    • ADAMSINNN :D

• şahsen ben değilim bulgarım ben zamanında bazı sebeplerden buraya geldik keşke bulgarda kalsaydık dediğim oluyor üniversite zamanı hoop ben kaçar size iyi eğlenceler burda

• Ne alaka fransız takımınımı desteklıyecektın cınımmm:D

• kan meselesi. Türk kanı taşıyan türk takımını destekler

2|1
    0|1
    • Fenerbahçe ve Beşiktaş uefadan elendıgınde neden sevındıler bunlar mı türk dostum ?

• terörist le ne alakası var benım ıcımden gelmıyor 6s yı desteklemek ama besıktas olsa desteklerım

• ++++++++++++++++++++++

• Galatasarayın bana yararı yok demişsin ;

Real madridinde sana hiçbir yararı yok ?

1|0
    0|1
    • Ne demek ne alaka az öncekı maç bana çok zevk verdı aslanım 10 numara top oynadılar daha ne ?

• galatasarayın sana yararı yok ta. fenerin bjk nin veya herhangi bir takımın ne faydası var ?

0|0
    0|2
    • Tv de maç izlerken zevk verıyor kardes

• dalga geçmedi adam dünya yıldızı yeteneğini konuşturdu . gol gerçekten çok güzeldi bu arada farkını gösterdi

• evet

Yükleniyor...