Siz hiç böyle bir erkek gördünüz mü ki?

Yaw kızlar, gelip burda ağlıyonuz birlikte olduk beni bıraktı sonra filan diye? Milyon tane kızın başına geliyo, hala yiyosunuz bu boku, kanıyosunuz. Öyle dedi böyle dedi, kandırdı beni diye erkeklere suç atıyonuz. Yahu siz hiç düdükleyip bırakıcam diyen erkek gördünüz mü? Amq millet çocuklarının anasını boşuyo çatır çatır, siz nası ufacık yaşınız da evleniriz diyene ikna oluyosunuz? Zeka hapı üreticem yahu. Adam aldatıyo, sonra bizim moralimiz bozuluyo abuk subuk yazıları okumaktan. Niye ağlayıp, sızlayıp duruyosunuz?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Ouw haklısın :D sadece kadınlar hoşlandıkları bedene hayal ettikleri karakteri yerleştiriyor sonra adam gidince tanıyamadığına ağlıyor sızlıyor birde iki güzel söze nefsine söz geçiremeyip olan oluyor onun verdiği huzursuzlukta var neyse büyünce unutuyorlar ama bazen hep aynı hatayı tekrarlıyorlar duygusal varlıklarız.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bundan sonraki sevgililerime SENİ DÜDÜKLEYİP BIRAKICAM demeye karar verdim.

0|1
    0|0
    • +1)) süper, ama anlamaz

• Haklısın ama kanmamak gerek. Yani onu düşünüp davranmaları gerek. Zaten evlenmek ya da yanında olmak yerine kadına çocuk aldırtan, intihara sürükleyen adamdan hayır gelmez. Ayrıca bu gibi şeyler için intihara kalkışan kadından da hayır gelmez. Ne sorunlar dünyada. Yaptıysan bedelini ödeyip hayatına devam ediceksin. Bu arada 'kullanıp atmak' kısmına katılmıyorum. Ortada tecavüz olmadığı sürece kimse kimseyi kullanıp atamaz. Cinselliğe birşey diyemem ama çocuk aldırmak kötü bir durum. Can almak o.

• Yaw evlenicem diye kandırdı diyor kız. Saf inanmış işte. Ben de kanmamalarını teşvik etmek için yazdım bunu buraya, belki biraz sert bir eleştiri olabilir ama karnında çocukla terk edilmiş 19 20 yaşındaki bir kızın hissettiği şeyleri yansıtmanın yanından bile geçmiyor benim yazım. Yazık, üzülüyorum ben böyle şeylere. Yemin ederim bekaretini kaybetmeden hamile kalan var ya.

• ben hıc okumuyorum oyle bos seylerı ama haklısın dıyorum

0|0
    1|0
  • hadi ayrılığı düşünemiyor da bari ölüp ölmeyeceğinin garantisini nerden alıyor

0|0
    1|0
  • Insan yanlislarla dogru yolu bulur :) deneyerek bilmedigi seyi ogrenir pisman olur tekrarlamaz . ha tekrarlarsa beyin tikanikligi yasiyordur :D

0|0
    0|0
  • Bazen Kanıyorlar İşte Çok Güveniyorlar Ama Haklsn :)

0|0
    0|0
  • tebriklerrr :)

0|0
    1|0
  • Adam haklı .

0|0
    0|0
  • süpersin !

0|0
    1|0
  • nasıl günah çıkarabilirim başka :)(:

0|0
    0|0
    • İslamiyete inanıyorsa hem günah çıkarma diye bişey olmadığını hem de günahı marifetmiş gibi bir de milyon tane insanın okuyabileceği bir yere yazmaman gerektiğini bilmen gerek, kaş yapıyım derken göz çıkarmamak lazım. Yok hristiyansan da burda papaz olmaz kanımca. Bu yüzden senin vicdanımı nasıl rahatlatmaya çalışayım demek istediğini varsayıyorum. Onu da hayatınıza daha düzgün bir şekil vermeye çalışarak yapmanızı tavsiye etmeliyim. Bunları okuyanlar " neler varmış" deyip de kendini kandırmamalı

• E günah çıkarma diye dalıyosun ben napiyim şimdi? Eleştirel yazını ben de aynı şekilde devam ettirdim, şahsınıza değil temsil ettiğiniz cinsiyete göndermeydi. Farkında olanlarında bulunması sevindirici doğrusu.

• ''vicdanımı nasıl rahatlatmaya çalışayım demek istediğini varsayıyorum'' dediğinde hemen üzerime alındım bende :D okurken hiç üzülmüyorum sizlerde yemeyin efendim böyle şeyleri bozmayın moralinizi ((:verdim yıldızlarınızı da.

• okumak zorunda degilsin ki :)

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Vah vah diyorum, bu soruyu sorana da ona "çok haklısın be abi" diye yorum yapan kız ve erkeklere de. Hakikaten bir %50 oluşturulmuş ki bunlara burka da giydirirsin. Pala verip sokakta cihata da koşturursun, Suriye'ye gönderip din kardeşlerini allah nidalarıyla öldürtürsün.

Size göre kadın evinde talibini beklemeli, evlenince kocasına ait bir mal olarak yaşamalı.Kocası onu döverde severde, görevi erkeğe hizmet etmek olmalı.

Kız biriyle yatıyorsa kandırılmış, erkek kandırmış. Erkek bunu yapar, hakkıdır milli oldu. Kız ise kirlendi, orspu oldu. Cinsellik suç. Suçlu kız. Bir kadın bu kafadaki pislikler tarafından tecavüze uğrar giden kızın namusudur. Bir kadın birini sever birlikte olur, namussuz diye damgalanır, bu kafadaki bir pislik tarafından vurulur öldürülür. Bir kız sokakta bu kafadaki bir pislik tarafından tacize uğrar, orası açık burası açık diye fahişe ilan edilir.

Hayır efendim NAMUSSUZ olan namusu kendinde değil etrafındaki kadınların bacakarasında görenlerdir.

1|0
    0|0
    • Asıl senin gibi her gördüğü şeyi siyasete bulaştıranlarda var bir sıkıntı. Yatıyosun siyaset kalkıyosun siyaset. Cinsellik suç değil ama burka giymek suç(!) bir insan canı ne isterse giyer, benim bişi dediğim yok. Sen siyasal saplantılarondan kurtul bir defa! Artı benimle iki çift laf etmeden zihin yapımı anlamışsın(!) önce iki çift laf edersin, sonra onu tanıdım dersin. Allah bir diyene yobaz demiş, düşman bellemişsin sen kendine. Gidip intihar edicem bunalıma girdim diyen kızları da teselli et.

• kadın dediğin aklı kısa saçı uzundur. ALLAH boşuna kıza zar vememiş. bunun bir sürü hikmeti var . en zeki geçinen kadınlar. hatta doktor vb. kadınların bile bir mesleği bile olmayan sıradan bir erkek tarafından aşk oyununa geldiğine şahit olmuşuzdur. sonra eşitlik diye bağırırlar. eşit değiliz arakdaş niye zorluyorsunuz

2|0
    3|1
  • İyi tespit helal :)

0|0
    2|1
  • are you dısko?

0|0
    1|1
Yükleniyor...