Arkadaşlar bir erkegin bana karşı ilgisi olup olmadıgını nasıl anlayabiilirim ?

birinden hoşlanıyorum sınıfta hiç muhabbetimiz yok zaten konuşurken bile yüzüme bakmıyor yani ona bir şey sordugumda benim yüzüme bakarak bana cevap vermiyor.sizce bu davranışın sebebi ne olabilir.erkekler size gelsin bu sorum siz hoşlandıgınız kıza böyle yaparmısınız ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyor canım.yüzüne bakamıyor çünkü kıyamıyor.

senin istedğin cevap buydu diy mi :DDD

1|0
    0|0
    • evet bu :D ama gerçekler bu degil anladıgım kadarıyla degil mi ?

• hoşlanıyo işte ya :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bunu zamanla gözlemleyebilirsin konuşurken yüzüne bakmaması yüzünde kalan susam tanelerine gülmemek içinde olabilir kızlarla iletişim sorunu olmasından da kaynaklanabilir.

1|0
    0|0
    • ne susamı yaa :) öyle yüzüne bakılmayacak türden biri degilim anlamadıgım noktada o zaten neden bana bakmıyor olabilir hoşlandıgı için mi yoksa bakmaya bile tenezzül etmedigi için mi

• iletişimim çok güçlüdür yani çok sıcak kanlı konuşkan biriyimdir neden böyle yaptıgını anlamıyorum

• işte tam bu noktada sallamasyon çıkarımlar devreye giriyor. eğer sadece bu yazdığından yola çıkarak "şundan dolayı" dersem elimde hiçbir done olmadan söylediğim için inanma çünkü piyango gibi olabilir de olmayabilir de. ama fikir ya da taktik almakta sorun yok. ilk adımı sen atmayı dene.

• sürekli sana bakıyorsa ve sen ona baktığında hemen kafasını çevirişyorsa senin yanıdna mal mal hareketler yapıyorsa ya öküzdür ya da aşık :D

1|0
    0|0
    • malesef bana pek baktıgını görmedim öyle özkün trene baktıgı gibi :D ama ona soru sorsudgumda bile yüzüme bakmıyor neden ki

• ilgisini çek

1|0
    0|0
  • bakışlar gözler kalbin aynası gözlerinin derinliğinde kayboluyorsa aşık anlamına geliyor...

1|0
    0|0
    • gözlerime bakmıyor ki kendi mi çok kötü hissediyorum neden bakmıyor yüzüme

• :D haklısın :D

• hayırlısı olsun:))

• İki sebebi olabilir ya katlanamıyo senin yüzne bakmaya ya da utanıyo artık orasını sen bil :)

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin sen hoşlandıgın bir kız olsa böyle utanırmıydın yüzüne bakmaya felan yoksa onunla daha çok alakadar mı olurdun ?

• Ne diyosun sen ya geçen otururken gördüm yamuldum kaldım 1 saatte zor geldim kendime ama herkesin sevgisi başka

• :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...