Galatasarayın kaybetmesindeki rol kimin?

Rol mol yok ahhahaa 6-1 nedir abi ya. 1-6 pardon.

??-????????????

Siz maç hakkında ne düşünüyosunuz ?

Güncellemeler:
Bugüne kadar galatasarayı her avrupa maçında kendi takımım gibi destekledim. Ama siz sizin tabirinizle "VATAN HAİNİ" gibi avrupanın Türk futboluna darbe vurmak için verdiği men kararında gülüp oynuyosanız kusura bakmayın ama si*imi açar dalga mı geçerim. Hadi afiyet olsun
Beyler çok hoşsunuz söylemeden edemicem. Çalın kekeler çalın

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• zuhahahahhahahhaha::d:D:Dddd:Dd:DddDd.d.D

0|1
    0|2
    • Liverpool'dan 8 Yiyen Beşiktaş Ve Şike Kardeşi Şampiyonlar Liginde 0 Çeken Tek Takım Fenevbahçe Hayırdır

Kızlar Ne Diyor 6

• Biraz önce bu konuda bir mesaj yazdım ama konu silinmiş . Ben beşiktaşlıyım biz iki yılın birinde evrakta sahtecilikten birinde şikeden dolayı men edildik . Fb bir yıl daha önce 2 yıl da şimdi şikeden ceza aldı . Bizler 100 küsür yıllık kulüpleri nasıl böyle bir pisliğin içine bulaştırdınız diye hesap sormak yerine neden bize destek olmuyorsunuz diye başka takımları suçlayıp kötü sonuçlarına seviniyoruz . Hele fb ki arkadaşlar gs'nin oynadığı turnuvanın ön elemesini geçemedinız bunu da unutmayın .

0|3
    1|0
  • Liverpool'dan 8 Yiyen Beşiktaş Ve Şike Kardeşi Şampiyonlar Liginde 0 Çeken Tek Takım Fenevbahçe Hayırdır ...

0|4
    1|4
  • i*bne hakem

0|2
    0|2
  • Fatih Terim

0|0
    0|0
  • Bu gece yabancı takıma karşı galatasarayı tuttum. Sonuçta bir türk takımı. Sağlık olsun

NOT FENERBAHÇELİYİM.

0|1
    0|0
  • 6sı 1 yerde yapanın 5i 1yerde olmalıydı

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 18

• Biz en azından Şampiyonlar ligi maçları izliyoruz siz evde hangi diziyi izliyorsunuz malum daha Türkiye kupası maçlarına çok var

1|2
    0|0
  • Ne kadar boş beleş insan var onu düşünüyorum. çok konuşuyorsunuz çok saçmalıyorsunuz

1|1
    0|1
    • katılıyorum

• Fener ceza yerken nerdeydiniz lan ?

• Boşsun. çünkü genelliyorsun adam yerine koyup cevap vermeme gerek bile yok. çok konuşuyorsunuz saçmalıyorsunuz az adam olunda türk takımı yenildimi aptal aptal dalga geçmeyin ve herkesi 1 tutmayın genellemeyin. ya arkadaş benmi öğreticem ? kaç yaşına gelmişsiniz hala öğrenemedinizmi genellemenin ne kadar saçma olduğunu.. sitenin +18 olduğunu varsayarak söylüyorum.

• Çakallara bayram havası oldu işte daha ne olsun

Hayal edemiceğiniz yerlerde aldık bu skoru yinede canın saolsun GALATASARAYıM

1|1
    0|1
    • Gruplardasınız bilader sen çok yanlış anlamışsın sanki final ahahah. Hll spr dvm

• 12 kez katıldığımızı unutuyorsun sanırım

böyle skorlar bizi yıldırmaz

ben bu skor yüzünden takımıma küfürde etmem satmam

bunu yapanları çok görüyoruz

• bi kere madrid bireysel oyuncu olarak üstün defans sıfır gs de burak desen eşşek gibi yatıyo

0|0
    0|0
  • Ali Ağaoğlu:Fenerbahçeye şeref almaya kalktım, evime ocağıma haciz geldi

der giderim

cut.

1|2
    0|1
  • Yaaa o değilde bu cikcikler bu şikeciler hala ne hakla konuşuyolar aklım almıyo mk

1|1
    0|1
  • Fatih Terim açıklamaısna göre suç benim diyor ama birde Vatan Hainlerine soralım mutlu olmuşlarmı şerefsizler

1|2
    0|0
    • Cahil insanın düşüncesi bu kadar olur mantıklı düşün azıcık siz koyun sürsümüsünüz biz gidip kendimizi öldürseydik siz öldürücekmiydiniz sizi gidi vatan hainleri

• Selçuk İnan,Burak Yılmaz,Umut Bulut,Engin Baytar geldikleri yeri unutmamışlar. Harika performans göstererek plakaya yazdılar. 6-1 Buda mı tesadüf?

0|1
    1|1
  • Rol tabiki taraftarın kendi evinde bu kadar fark yiyen bir türk takımı yok

0|0
    0|1
  • öyle böyle yapmadı real madrid,ayrıca marcelo varane alonso yoktu bale sonradan girdi tam kadro hazır bir madrid gs'ye barnebauda ne yapar gsliler düşünsün :DD.

0|0
    0|0
  • şikeden ceza alıp avrupadan men edileceğime, her maç 10 gol yerim daha iyi

1|1
    0|1
  • maça çok iyi başladı onların pozisyonu yokken galatasayın 4tane pozisyonu var 3 ü %100 lük yarım pozisyonda gelden gol morol olarak sadece futbolcuları değil herkezi bozguna urattı farklı yenilgideki sebebi bn buna bağlıyorum

0|0
    0|0
  • star tv ye rtükten ceza geldi p*rno yayını koydular diye adamlar tecavüz etti resmen :D:D:D:D:D::D:D

0|0
    0|0
  • 11 oyuncuyuda defansta beklet daha iyidi ya o kadar açık kontrolsüz basit hatayla oynamaktansa

0|0
    0|0
  • :D 6 yı bulan adamın

0|0
    1|2
  • Ben bir Fenerbahçeli olarak,

Vatanseverlik ölçümün, takımımın

sevgisinden daha ağır ! olmasına !

dikkat çekiyorum .

0|1
    0|0
  • Figüranların

0|0
    0|1
  • nickin eksın kalmıs yanına cocugunuda ekle ok...

1|3
    0|1
    • Sonuna bide gs eklerim merak etme :/

• komiksin. az adam olun mıllyetcı olunda turk takımı yenldimi sevınıyosun barı gelıp böle yerlerde paylasmada mıllet adam sansın onu yap bari. yazık sıze yazık.. cevap vermeye bıle gerek yok s-keym mıllyetcılıgnızı sızın..

• Kararlar açıklanırken nerdeydin şerefsiz ?

Yükleniyor...