Galatasarayı bırakıyorum artık bende Beşiktaşlıyım

Yeter yahu bu nedir, önce umutlandırıp sonra utandırıyorlar. Böyle takım mı olur ? Beşiktaşın futbolcuları hiç bir zaman yeneceğiz kazanacağız diye masal anlatmıyor. O maça giden insanlara yazık değilmi biz ağlıyoruz futbolcular gülüyor. Beşiktaşlılar benı aralarına alır mı ?

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• Takım değiştirmek zor iştir meşakatlidir ancak yinede Fenerbahçeli olmanı tavsiye ederim. Beşiktaş erkekler için idealdir sonuçta erkek adam renkli takım tutmaz. Kızlara renkliler daha uygun açar sizi.

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 23

• Gidebilirsin ama Beşiktaş en son ne zaman Şampiyon olmuştu ben hatırlamıyorum sen hatırlıyorsan banada bilgi ver

0|1
    0|0
  • Uzun maraton daha neler neler olacak bir maç sonucuna dayanarak bir takımın taraftarı olmayı bırakacak biriysen GALATASARAY'ımı hak etmiyorsun istersin git kaldırımı destekle kimseninde umrunda değil 1 hafta sonrada Bjk için aynı şeyi yaparsın sen, sonra ne olacak peki hiç düşündün mü? Nereye kadar kıvıracaksın!

0|0
    0|0
  • beşiktaşlılardan ses çıkmamış sen gel fenere.. stadımız var yıllardır allah şükür.. devlete de yaptırmadık biz yaptık.. öyle 8 de yemiyoruz 6 da yemiyoruz gel fenere gel :)

0|0
    0|0
    • 7 yiyorsunuz ama

• olsun sadece futbol oynuyoruz ama.. son 10 yıl fener ya şampiyondur ya 2. takım.. ve bu zamanda son haftalara kadar şampiyonluk kovalayan tek takım.. 2000-2013 arası 5 şampiyonluk 6 defa ikinci olmuş.. e sen karar ver en başarılı takıma son 13 yılda.. :) özgün iradenle.. bensadece rakamları yazdım..

• :D

"Niyet ettim Allah rızası için Beşiktaşlı olmaya" diyorsun, beşiktaşlı oluyosun

Hadi hayırlı olsun

cut.

0|1
    0|0
  • aaa olur mu öyle şey titre ve kendine gel futbol takımı değişmez, değiştirilmesi teklif bile edilemez:D

0|0
    0|0
  • Yok alamayız çık dışarı çık

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlamada s.ktr git hangi takımı tutarsan tut

İyi günde kötü günde en büyük CİMBOM

0|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmeği.

0|0
    0|0
  • geçen sene daha kolay grupta hatırlarırm ilk iki maçta gol bile atamamıştık. daha yeni başlıyoruz bunlar avans. ayarı biraz kaçtı olabilir. ama aslan her zaman bir tehtittir. şerefiyle kaybeder kaybedersede

0|0
    0|0
  • Takımını bir maça satıyorsan senden ne taraftar olur nede bir bok ben Ankaragücü nün Fenerbahçe'ye 6-0 yenildiği maçta hiç ben bu takımı bırakacam demedim maçın diğer günü okula Ankaragücü formamı giyip gittim

0|0
    0|0
  • dönekler takım tutmasın biz taraftarlar takımızı kötü günde desteklemeyecezde ne zman destekleyecez beğenmediğin bu takım geçensene çeyrek fnal oynadı

0|0
    0|0
  • gel canım gel, buldun doğru yolu

0|0
    0|0
  • ya şimdi masal anlatma gizli olduğuna göre kesin fbli veya bjklisindir biz takımımızı 2 3 maça satmayız

0|0
    0|0
  • Kardeş 1.cisi GALATASARAY'ın döneklere ihtiyacı yok. 2.cisi sen ne kadar salaksın.Kendin soruyu gizli soruyon ama gizli cevaba izin vermiyon .Bu nasıl bir mantık ?

0|0
    0|0
  • 2 kaybettiniz die takımmı bırakılır üst üste 2 kere şampiyon olunca havadan geçilmiyo ama haftaya gs bjkyi yenerse tekrar gs ye geri döner bu

0|0
    0|0
  • 8 yerseniz geri gelme ama

0|0
    0|2
  • Bence takım tutmayı bırak sen boşver . Ona yenildi buna yenildi diye takım değiştirmek olmaz .

0|0
    0|0
  • beşiktaş çok iyi bok sanki 8-0 sıfırı unutmam unutturmam dsadsadas :D

0|0
    0|0
  • fenerlı ol :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olmak bir ayrıcalıktır unutma bunu asla

1|0
    0|1
  • Fenere alalım seni ...

0|0
    0|0
  • Gizli olduğuna göre fb ya da bjk lisin

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli ol bir forma benden sana hediye almazsam istediğini söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hımm bu şekilde takım tutan birinin Beşiktaş ruhu taşımadığını düşünüyorum.ben bir kartaliçe olarak seni kabul etmiyorum takıma geri dön:)

1|1
    1|0
  • alır onlar geniş baya.

0|2
    1|1
  • 2|0
    0|0
  • Haydi çek git,sen zaten gerçek Galatasaraylı değildin senin gibi taraftara yazıklar olsun takımını 2 günde satanlara yazıklar olsun 6 yedik diye tüm başarılarımızı silip atan taraftara yazıklar olsun

Senin gibi iyi gün taraftarı zaten Galatasaray'ın neyine?

0|0
    0|0
  • Insan mac kaybetti diye takımını bırakır mı

0|1
    0|0
  • galatasaray döneklere çok büyük gelir zaten hemen dönmen lazım bayan gizli

1|0
    0|0
  • Senin gibi döneklere Galatasaray gibi bir takımda yer yok .

Unutma ; Gerçekleri tarih yazar . Tarihide Galatasaray !

0|0
    0|0
  • Cıtroen canım.

0|0
    0|0
  • gizlenme çık bakalım 8taşlı

1|2
    3|2
  • sınava sen kesin yapamam diye mi gidiyorsun merak ettim

0|0
    0|0
  • I-ıh git:/

0|0
    0|0
  • dönek Kezban ^_^

0|0
    0|0
  • kesin şike var. gs 1 gol attı yaaaa :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...