Facebookta gizlilik hakkında

facede arkadaş olmadığın bir insanın profiline ve resimlerine birkaç defa bakıldığı zaman, bu kişi herhangi şekilde bunun farkında olabilir mi?

Siz bir kişinin profilini bir süre sonra arama sonucu olarak çıkaramıyor fakat arkadaşın arkadaş lıştesinde bulabiliyorsanız (yani sizi engellememiş fakat aramayı kapatmış) ne anlam çıkarırsınız, üstünüze alınır mısınız?

Güncellemeler:
peki arkadas onerilen bolumde cikmandan bir anlam cikar mi yoksa bununla da mi alakasi yok?

Arkadas onerisi derken fb deki (Turkce) dogru adini bilemiyorum yurt disinda kaldigim icin.

Yani karsimiza bir liste cikar ya su kisileri taniyabilirsiniz diye. Onu kastediyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1: öyle birşeye imkan yok anlamaz

2: üstüne alıncak birşey yok

3: rahat ol

1|0
    0|0
    • La alakası yok. senin nerelere girdiğin ya da ne yaptığını kimse bilemez. bu kadar basit.

• tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Hasss yakalandın eyvah senin hakkında neler düşünür şimdi :D

Bakıcak kadar ilgileniyorsan sonrasında öğreniyor olması seni çok enterese etmemeli öyle bir uygulama henüz yok tabi söyleyeyim :D

1|0
    0|0
    • sadece bakacak kadar ilgilenmisim demek ki :D yorum icin tsk

• Sadece bakacak kadar ilgilenmişsen senin baktıgını görecek olmasına bu kadar takmamalıymış dimi ;)

• varamaz / facebookta gizlilik diye birşeyde yok maalesef

1|0
    0|0
    • yani gizlilik belki yanlis kelime haklisin

• teşekkürler sende çok naziksin bu söylem seninle ilgili değil facebook un genel politikaları ile alakalı iyi geceler iyi eğlenceler

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır böyle bir şey imkansız. bir kaç defa değil bin defada baksan kim kimin profiline baktığını hiç bir zaman bilemeyecek (facebook gizlilik sözleşmesi gereği)

1|0
    0|0
    • artı aramaya kapatma öyle bir kişiye karşı olmuyor. kapattıysa herkese kapatmak zorunda. üzerine alınacak bişey yok yani.

• insallah oyledir. Yalniz kisiye kapatma oluyor diye biliyorum hatta neredeyse eminim. Ama yanilma payim varsa bu beni daha bir rahatlatir :) tskler

Yükleniyor...