Böyle davranmanın adı ne sizce alasen?

Şimdi arkanızdan türlü işler çeviren bir kişi var .Ama siz ona son ana kadar güler yüzlü hoş sohbet davranıyosunuz ama biliyorsunuz ne haltlar karıştırdığını .. O da size güler yüzlü davranıyor. (KARAKTERSİZ )

Bir gün canınıza tak ediyor ve ona herkesin içinde sert çıkıyorsunuz ama hani abartmadan ..Hodri meydan usulunde..Neyse bu çıtını çıkartamıyor .O andan sonra sizde ona saygılı davranmaya başlıyorsunuz oda size öyle hatta konuyu uzatmadığınız için bir oynamadığı kalıyor. Erkek arkadaşıma sordum niye hala bu çocuğa cana yakın davranıyosun diye .O da dedi ki bize bir yanlış yaptı karşılığını verdim , şimdi bana yanlış yapmadan sert olursam zorba olmaz mıyım dedi ? Ben tabi kaldım malak gibi , ek olarak kavga isteyen ergene döndüm ama sindirememiştim onun yaptıklarını o sebeble.. Çok mu saf benim herif sizce ? :) Sizde onun gibi mi düşünüyorsunuz ?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Basardım tekmeyi banane yaaa

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Dayak yemediği ne malum, karşılıgını verdiğini söylüyor, belli ki çocuk gibi zırlatmış çocugu bu kadar rahat :)

Fakat bilemem tabisi, bir mesafe olmalı muhakkak, ki koymuşsunuz sanırım mesafeyi.

cut.

1|0
    0|0
  • aslında yapmış oldugu şeyin yanlış oldugunu ona hatırlatmışsınız.. kişinin yanlışını sürekli yüzüne vurmak o kişiyi daha agrasif yapar. en iyisi olayın üstünü kapatmaktır. yine yanlışlarına devam ediyorsa ondan uzaklaşmanız en dogrusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Büyüklük bende kalsın diye düşünmüştür.Saflıkla alakası yok onun.Asıl öyle insanlar çakaldır :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...