Galatasaray yerine Beşiktaş olsaydı bu akşamki maç nasıl sonuçlanırdı?

İnsan düşünmeden edemiyor , bu akşam Galatasaray yerine Beşiktaş oynasaydı Real Madrid ile maç nasıl sonuçlanırdı ? Ligimizin , Ülkemizin Şu an açık ara bariz şekilde en iyi futbol oynayan takımı Beşiktaş . Hırvat hocanında bu başarıda önemli payı var diye düşünüyorum ; hakkını teslim etmek lazım . Galatasaray ve Futbolumuz içinde olduğu durum eleştirisini bir kenara bırakırsak ( Belki bu eleştiriyi başka bir soruda açabilirim ; şu an onu sormuyorum . Ama bir kıssadan hisse yapmadanda geçmeyelim : Bir futbolcuya milyon liralar harcayıp ; etkili , sağlam , sistemli , bilimsel , güçlü, ülke çapında etkin ,.. çalışan bir alt yapı için 3 kuruş para harcamayan yöneticilere veriyorum ben bu akşamki gibi serseri saçması oyunları . Tabiki mesele sadece altyapı ile bitmiyor . ... ) , sizce ne olurdu bu akşam Real Madrid 'i ağırlayan Galatasarayımız değil Beşiktaşımız olsaydı ? Ben 3-1 alırdık diye düşünüyorum .

Güncellemeler:
Birbirinize hakeret etmeyi bir halt mı zannediyorsunuz . Ben Bursalıyım ve Bursasporluyum . Haftasonu Beşiktaş iyi futbol ortaya koydu ; kendilerini tebrik ederiz . Bu akşamda Galatasarayı tebrik etmek isterdim ama hakkikaten 4 top yapıp 2 oyun kuramayan basittende kötü vasat bir Galatasaray vardı sahada . Ben tüm olaylara objektif yaklaşmaya çalışırım ki Avrupa maçlarında Galatasarıyın kaybetmesinden sadece Galatasaray kaybetmiş olmaz ülke olarak kaybetmiş oluruz .
Küçük zihniyetli olup küçük düşünmeyi kesin milletimin insanları . O bana küfretmeye hakeret etmeye çalışanlarıda o yorumlarını kendilerine veriyorum .

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa ve öz hocam link

1|2
    1|2
    • en güzel cevap için teşekkürürler futbolun tarihini bilmeyen gençler öğrensın dıye paylaştım

Kızlar Ne Diyor 3

• "Men edildikleri için" öyle bir ihtimalleri dahi yok maalesef varsayımlar üzerine avunmasınlar boşuna.

2|3
    0|2
  • 8-0 !

Severler onlar böyle skorları...

3|4
    2|3
  • size giren çıkan ne

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşta kaç tane daha önce Şampiyonlar liginde oynamış oyuncu var?Hepsi tecrübesiz Galatasarayın ölüsü Beşiktaşı yener hafta sonu herkes bunu görecek

3|0
    0|2
  • Rekor egale edilebilirdi.

3|1
    0|2
  • Beşiktaşım Oleeeeeeeeeeee

0|2
    1|1
  • 8 taşlılar kendilerini bir bk zannediyorlar ama en az 8 fark yerlerdi siz hiç hayatınızda reali gördünüzmüde diye sorarlar adama hayal kurmakla olmuyor

2|2
    1|3
  • açıkçası hiç bir türk takımının ne kazanmasını istemiyorum niye mi çünkü kazanan takımın taraftarı 2-3 hafta bik bik ötüyo ...

0|1
    0|1
  • Deme öyle geçen sene galataasaray o stat'ta yeni Real'i :((

asdaskmlddgf

0|1
    0|4
  • abi abartmayın ya bursayı trabzonu yendiniz realle kıyaslamayın bunları hangi türk takımı olursa olsun real bugün 5 atardı

1|0
    0|2
  • Hahahahhaha gavata bak lan biz 6 yediysek siz 16 yerdiniz mk 8-0 ne çabuk unuttunuz

1|0
    0|2
  • Galatasaray 6 ların takımıdır. Beşiktaş olsa daha iyi olurdu :D

0|1
    0|0
  • pok alırdınız ezikler sizi cebinizde 3 kuruşunuz yok açlıktan ağzınız kokuyor madridi yeneriz diyorsunuz :D hahaha

1|1
    0|3
    • gs nin ekonomik durumu bjk den daha kötü şu an+kadro değerimiz sizin kdaro değerinin yarısı kadar ama şu an futbol dersi veriyoruz

• laf kalabilığı yapma uza hadi got oldun yaram

• halen ezilmeye devam ediyorsun, az biraz delikanlılığın varsa gizlini kaldırırsın

Yükleniyor...