Fatih Terim, Galatasaray ve Sözleşme

Fatih Terim neden imzalamıyor 2 yıllık Sözleşmeyi?

Galatasaray neden Ermanı verdi hemde eskişehire? Neden Burak her maç sahada? Galatasaray ligde neden bukadar vasat? Ve binçlerce daha sorular.

Sizce Ünal Aysal yeni teknik director getirir mi veya Fatih Terim İle yola Devam eder mi?

Zaten biliniyor ki Ünal Aysal Fatih Terim ile çalışmayı istemiyor

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• bakın arkadaşlar bir fenerbahçeli olarak yazıyorum.bu ülke için fatih terim biçilmiş kaftandır bu kesin.milli takım sıkıntılı bir süreçten geçtiği için fatih hoca kısa zamanda çözüm bulur diye milli takımın başına getirildi geldiğinde ne demeç verdi?kaybedecek birşeyimiz yok yani zaten bok çukuruna düşmüşüz çıkarsak bir ihtimal... gelelim galatasaray a evet 6-1 yenilmiştir doğrudur real madridi kimse küçümseyemez ekonomisi belli gs takım olarak 107 milyon real madridin yeni transferi tek başına 100 milyon diyeceğim o ki fatih terimi alın real madridin başına getirin ne kadar kupa varsa hepsini alır ama bu marifet mi değiltecrüben,iyi ve teknik becerin zaman ve şartlar kısıtlı olduğu anda ortaya çıkar.benim rakibim olabilir ama yurt dışında hangi türk takımı olursa olsun tutarım. sir alex forguson 27 yıl m.united de kaldı bu sürede hiç mi yenilgi almadı?biz toplum olarak hemen başarı istiyoruz ve hiç sabretmiyoruz Türkler zaten çalışmayı sevmez kaytarmayı ve herşeye kısa yoldan gitmeyi çok sever başarısızlık geldiğinde de suçlu en üst kademedeki insan olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fatih terim başarılı olduğu dönemlerde kendini dizginleyemiyor ve hatalar yapıyor . Milan'ın başına geçtiğinde her hafta İstanbulda başarının sırlari ve takım ruhu ile ilgili seminerler veriyordu ama takımı iyi gitmiyordu ki kovulduğunu da bir seminer çıkışında öğrendi . Milli takım için teklif geldiğinde ligi çantada keklik görüyordu ikisini bir arada yaparım havam katlanır diye gs yi boşverdi adamlar bir aydır galibiyet alamıyor . Ben beşiktaşlıyım bizim için gs'nin kötü performansı iyi .

0|0
    0|0
    • onu anladımda bayanların bu kadar ilgili oldugunu bılmıyordum :)

• Beşiktaşklı bayanlar bilir ama öyle hava olsun diye beşiktaşı tutuyorum diyenler değil .

• fatih terim bekliyor çünkü milli takımın akıbeti hala belli değil. eger ki dünya kupasına gidilemezse galatasaray ile sözleşmesini imzalayacak

egerki milli takım dünya kupasına giderse o zaman fatih terim milli takım ve galatasarayı beraber yönetmek isteyecek. eger ki bu kabul edilmezse direnecek. yok yine olmazsa bu sefer milli takımı seçecek.

0|0
    0|0
  • Erman kendi gitti..kendini CL kadrosunda göremediği için hayır yani öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki Erman hat-trick yapacaktı oynasaydı..Bize daha iyi defans lazımdı ama geçti artık..

Fatih Terimle yola devam etmeliyiz,kendi de hatasını kabul etti umarım yoluna geri döner..

Ünal Aysal istiyor bence hangi teknik adam bir kez daha 2 sezon üst üste şamp yapacak bizi?

0|0
    0|0
  • kafamda deli sorularr...

0|0
    0|0
  • devam eder ki canaım

0|0
    0|0
  • hayırlsı be gülüm :):) Senin burcun ne :):)

0|0
    0|0
    • Benim burcum akrep sende kimsin lo dersen öylesine biriyim:))

Erkekler Ne Diyor 27

• Fatih Terim´in Antalya maçından sonra yaptığı ´Birileri rahat edecek diye sözleşme imzalamam´ açıklaması son derece yanlıştı o sözleşmeye imza attığın zaman birileri değil biz Galatasaray taraftarları rahat edecekti istiyorsa imzalasın istemiyorsa Milli takımı çalıştırsın

Burak konusuna gelince artık kenarda oturma zamanı geldi bu takım için en ideal sistem 4-2-3-1 dir

0|0
    0|0
  • Fatih terim gitmek istiyor ya da gönderilmek istiyor arada bir çatışma var ünal başqan sözlşme kozunu attı ortaya herşey baştan beri ters gidiyor iki takım yöntmek bu ülkede oldukça ağır bir olay heleki bu milli takımsa bu saatten sonra fatih terim bir karar vermeli

0|0
    0|0
  • Aga şampiyonlar ligi takımının defansında danny ile rieranın ne işi var transfer yapmayı bilen birisi bunu düşünemez mi

0|0
    0|0
  • yılmaz vural gelsin

0|0
    0|0
  • bİR YENİLGİDEN SONRA GİTSİN DEMEK ? Nasıl insanlar var ya bu adam değil mi bizi 8.likten alıp 2 kez şaamp. edip CL'de çeyrek final oynatan bu kadar basit değil. GRAAAAAAAAAAAAANDEEEE TERİİİİİİİİMMMMM.!

0|1
    0|0
  • Ettiler takımın içine.. Madem çalışmak istemiyordun ne diye aldın kardeşim adamı zamanında.

Bu ülkede Bi takıp alıp başını gidemeyecek mi, avrupada cirit atamayacak mı? Şampiyonlar ligi kupasını kaldıramayacak mı?

Kalldı ki takımının başında duran adamı ne diye milli takıma gönderirsin.

Adam iki arada bir derece kaldı..

Sonuç nedir? Sonuç ortaya çıktı 6-1..

Yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Mancini ile anlaşılmış Fatih hoca milli takım ile sözleşme imzalayacakmış Fatih hoca ile ünal aysalın araları iyi değil bakmayın fotoğraflara adama ELEMAN diyen bir kişiden ne beklersiniz.

0|0
    0|0
  • defolsun gitsin de kurtulalım imoarator cart curt diye götünü kaldıra kaldıra bir haller oldu süper ligte oynatmadığı engin riera danny gibi adamları real madrid karşısında oynatıyo tek yapabildiği kabadayılık başka bir numarası yok

0|0
    0|0
  • valla yönetimin ne yapmak istediğini hiç anlamıyorum. defansa takviye gerekirken orta ve ileri takviye yapılıyor burak kral lakabı almış ama krallıkla uzaktan yakından alakası yok burak satılıp yerine defansa en az 3 takviye şart teknik direktör meselesinde de aysal terimle oturup konuşması lazım ya devam ya tamam denmesi lazım her sene yönetim teknik heyet arasında bir uyuşmazlık çıkıyor. Teknik direktörlüğe de kesinlikle frank rijkaard getirilip 3 -4 yıl zaman tanınması lazım.

0|0
    0|0
  • galatasarayı 4 yıl üst üste şampiyon yapan terim değil hagidir... ben hiç bir dönem beğenmedim fatih terimi...

fatih terim tek başına hiçbir değer ifade etmiyor gözümde...

yanında bir hagi bir drogba olmadan bir anlamı yok...

0|0
    0|0
  • Bence bu akşam galatasaray taraftarının yapacağı en büyük yalnış Fatih hocaya kızmak olur. çünkü çok kritik bir döneme girildi ve ünal aysal şu anda resmen pusuda bekliyor. zaten fatih terimle çalışmak istemiyordu bu da bulunmaz bir fırsat.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gitsin. Burak Yılmaz gitsin. Umut Bulut gitsin. Eminim daha güzel olacak. Ne diye alırlar bunları anlamıyorum ! İlla gelip çakmaları mı lazım böyle ? 3-2 aldın diye bir maçı reis mi oldun ? Zannedersin Galatasaray zenci toplama kampı. Türk futbolcu yoktu sahada.

(Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
    • umut bulut gitsin mi adama 10 dakika şans buluyo en fazla onu da en iyi şekilde kullanıyo bence.burak yılmazın 80 dakikada yapamadığını adam 10 dakikada yapıyo.

zencilerden dany gitmeli diyorum.bışuna yabancı kontenjanında duruyor.eboue kalmalı chedjou ne zaman iyileşecek bekliyoruz.

• o devlerle baş edemezsiniz adamlar bir oyuncuya 100 milyon euro veriyor hiçbir türk takımı o seviyeye gelemez hele endüstriyel futbol varken

0|0
    0|0
  • Yanlışın var.Ünaş aysal istiyor bir defa istemese para bol kovar.Ki bunu fatih terime söylerse o zaten istifa eder.

0|0
    0|0
  • t.direktör degısıklıgıne gitcek fatih terim yanlıs yaptı bize.

umut buraktan daha iyi erman o kadar iyi bir oyuncu degıl verılsın bosa verecegımıze

0|0
    0|0
  • hafda sonuda beşiktaşa yenılırse ozman kazan kaynamaya başlar TFF yapmak ıstedınıgı yapdı dıye dusunuyorum bır beşiktaşlı olarak gs bıtırdıler masa basında

0|0
    0|0
  • Ünal Aysalın amacı Fatih Terim hegomanyasına bir son vermek anlamadınızmı daha halen...

0|0
    0|0
  • Kalecide suç yokdu bütün suç defans da

0|0
    0|0
  • işler iyi giderken hiç böyle demiyordunuz ? cok komiksiniz

0|0
    0|0
  • Fatih terimin yeri Türkiye A milli takımıdır .

0|0
    0|0
  • yapar devam eder

0|0
    0|0
  • Fark ettiyseniz Fatih Terim tribünde otururken 6alatasaray bütün maçları almıştı :D

0|0
    0|0
  • Eric Geretsle görüşütüklerini duydum. Adam katar klübündeymiş şu an.

0|0
    0|0
  • fatıh terım Fenerbahçeye gelmelı aslında

0|0
    0|0
  • Fatih Terimi kınıyorum Umut gibi bir adam yedek bekliyorsa yazıktır Burakın bir halta yaradığı yok

0|0
    0|0
  • terim gderse takımın anotomisisi bozulur bazen olur istenmedik şeyler

0|0
    0|0
  • Kardeş o burağın Allah belasını versin inşallah. ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...