Arsenal 2 maçta fenere 5 atınca burda sevinenler tek maçta realden 6 yiyince sevinmiyolar ?

Arsenal 2 maçta fenere 5 atınca burda sevinenler tek maçta realden 6 yiyince sevinmiyolar ?

he sorarım size niye ?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• öyle deme ama onların uefa kupası var :D

3|4
    1|7
    • Varrr evet taryım mı bir kilo leblebi

• demi demi çok biliyorsunuz hayatınızda madridi yendinizmi ? uefa kupası diyonda herhangi bir avrupa kupanız bile yok Fenerli veya Beşiktaşlımısın diye sormuyorum bile ikisi aynı kefeden zaten ortak bir noktaları var ŞİKE

• ya burak şimdi bunları nerelerden para kazandığınızıda biliyoruz Azizin ne ticareti yaptığınıda biliyoruz

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sevinmemiştim.

0|0
    0|0
  • Kendimize mi sevinelim?

Rakip sevilir mi sence?

Men cezanıza bakın siz..biz yinede seviyemizi her türlü belli ederiz..

0|0
    0|0
  • diyecek bişey yok önümüzdeki maçlara bakıcaz...Allah tan yeneriz tarzında konuşamamışım...çok yemesek demiştim bayağıda yedik...

0|0
    0|0
  • arasıra yenin la sizde

0|1
    0|0
  • niye gizli soruyon :d

0|1
    0|0
  • Helal

0|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 14

• Fb şampiyonlar liginde hangi grupta? aa pardon sizin oraya girmeniz yasaktı çünkü şikeciler giremez

2|0
    2|2
    • millet deliye hasret biz akıllıya :) Siz Gittinizde ne oldu ? Rezil Oldunuz Geldiniz .

• Bize giren sizede giriyor. yabancı ülkede ayrımcılıkmı var sanıyorsun. türkiyeliysen galatasaraylısın içinize aldıklarınızla mutlu olun

1|1
    1|0
  • hahaha 6-1 6-1 6-1 bune lan tamam kaybedersibde bu kadar yemekte neyin nesi , valla beşiktaş sizi sahadan siler :D

1|2
    1|1
    • Kim rezil olduki sizden büyük rezilmi var 7 yıldızlı şikeciler diye Türkiyeyi temsil eden siz değilmiydiniz biz şeref yoksunu bir takım değiliz karıştırma

• Avrupada Şike damgası kısacası Hırsız damgası yemek kadarda rezil olmadık

• amk. gizliden sorar ama gizliye izin ver çok eziksiniz çoooooook :)

0|1
    0|0
  • ben sevinmedim yarram.. yine senin gibi i*neler sevinmişti bunu unutma...

0|1
    0|0
  • zuhahahahha zuhahahhah zuhahahahhahaha 6-1 6-1 6-1 zuhahahahah :D

3|2
    1|7
  • Seviniyoz arsenal galbiyetinede sevindik madrid galibiyetinede ronaldoooo 6 oldu:(

0|0
    1|1
  • Hadlerini real bildirdi işte

5 yıldız...

0|1
    1|0
  • büyük konustuk :) ama biz 6 ya alışkınız ondan :))

2|1
    0|1
  • başkasının durumuna sevinmek fenerlilerin işi o bakımdan

0|0
    0|0
  • türk insanımız...yine kendini belli etti

0|1
    0|0
  • rezil olduk. Galatsaray yüzünden..

0|1
    1|0
  • Disari cikip fenerli dovesim var onu diyorum

0|0
    0|1
  • Arsenalla Real birmi bikere küçük zekalı arkadaş

0|1
    3|1
    • 2 maçta 5 le tek maçta 6 da bir degil zaten :D asfsdgg

• biz real madridliliği de biliriz :D uefa kupasını da sizden öğrenecek değiliz :D

• emin ol gs çok ama çok temiz bir takım gs nin yırtmasının tek sebebi evde tutulan %50 yi oluşturuyor olmasıdır

Yükleniyor...