Alayına isyan inadına galatasaray canın sağ olsun galatasaray üzüldük sağlık olsun siz ne diyorsunuz?

herşeye rağmen galatasaray kalbimizdesin önemli olan gruplardan çıkmak b biz bu gruptan çıkarız inşallah

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Real Madride karşı pozisyona giriyorsan en az yarısını atacaksın yoksa adamlar senin yerinede atarlar her neyse Fatih Terim Burak sevdasından vazgeçtiği an iyi sonuçlar alacağız

1|0
    1|0
  • ronaldooo ve gollllllllll benzema ve golllllllll :D

1|1
    0|1
  • Benzamaaaa 7 oldu şaka len şaka bitti maç:/

1|1
    0|1
  • Sağlık olsun Terimden bu açıklamayı bekliyorum link 6 ney la 5 olaydı 7 olaydı bari.

2|0
    0|1
  • senle aynısını diyorum tabiki

0|0
    1|0
    • canımız sağ olsun şeref golü attık :))

• aynen canımz sağolsun:) bide şu bizi engelleyen gizli kaşar kim onu bulsak iyi olucak:D gizli kullanıcıyı kapatarak iyi saf dışı etmişsin tebrikler:D

• öyle yapmak en iyisi kim dost kim düşman bilelim namuslu olsalar gizlenmezler

• Bbayı Çıkarsınız Juventus'da Koyucak Size :D

1|1
    2|1
  • Şimdi adam diye saydığımız insanlar birer birer gerçek yüzlerini gösteriyor.Sabah Gs'yi destekliyorum diyenler yenildiği zaman dalga etmeye başlamışlar.Bunlarla aynı havayı soluduğum için utanıyorum valla.

0|0
    1|0
  • sonuçta karşıdaki takım dünyanın en iyi takımı fatih terim atak oynatıyım diye çok fazla açık oynattı bombos alanlar bıraktı saçma sapan hatalar yaptı takım burak amrabat sneijder selçuk zaten k.çını kaldırmadılar onları çıkarıp defans oyuncusu al 2 tane en fazla yerdin rezilde olmazdın.Bi dahaki maça artık.

0|1
    1|0
  • yapacak bişey yok canımız sağ olsun.. :) nedense sevinenler daha dün şikeden dolayı men edildiler hala utanmıyolar :)

0|0
    1|0
  • Bu takımla zor arkadaş kimse ayağında top tutamıyor kime top gelse hemen ayağından çıkardı topla oynayacak adam yoktu sahada

0|0
    1|0
  • Tüm Türk görünüp de ERMENİ RUM yalakalarına sesleniyorum.

Ben polemiğe girmem KOYDUK mu size ?

Şampiyon GS.

0|0
    0|0
  • kurban olsunlar galatasaraya :D

0|0
    1|1
  • Kopenhag ile juve takım değil onları ezer geçer zaten galatasaray

0|0
    0|0
    • hahaha Juveye Kötü Diyor Adamlar üst üste 4-5 şampiyonluk yaşadılar . juvede 5 ataar

• valla can sağlıgı ile olmuyor adamlar atmak istemeden 6 tane attılar :D

1|0
    1|0
  • ilk maçı kaybedince gruptan kovmuyorlar. 6-1 kötü bir skor tabi ama gruptan çıkabiliriz.

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun .

0|0
    0|0
  • Vatan hainleri iş başında sevinsinler bakalım ergenler

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun ama umarım dilediğin gibi olur

0|0
    1|0
  • Dany ve sneideri dovelim