Bu ne hal böyle? defans mı hatalı sizce?

nolacak bu galatasarayın hali. daha kaç fark yiyecek. oyuna iyi başlayıp 2. yarıda nalları mı toplayacak hep.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• burağın ana avradını sikiyim bacını sikiym burak duy sesimi sülaleni sikiyim yedi ceddini sikiyim o* çocunun önde gideni. sen futbolcuysan senin ananı sikim değilsen yine ananı sikiym.

umutun sikine kurban ol o* çocuu.adam girdi attı bitti.lan bir futbolcu bu kadar mı salak olur be. benzemayı umutu gördükçe küfrettim küfrettikçe küfredesim geldi

defans ayrı bir konu chedjunun ayrı daninin ayrı*koyim. eboue genelde iyi bu maç sikti attı onun da*koyim. Melo selçuk ve riera gözünüzden öpüyorum olum. adamsınız lan. hepsi kurban olsun size

böyle oyuna muslera napsın amk. ronaldo alay etti onlarla ceddinizi sikiyim ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Chedjou yeterli değildi,Riera'nın maç eksiği vardı evet bize daha kaliteli oyuncular lazım

0|0
    0|0
    • özellikle defans alanında. ben defansı suçlamıyorum ilk 30 dk çok iyi oynadı ve sonraki dklerde de kalitesi kadar oynadı o defansın madride dayanamayacağını herkes bilmeli

• Defans hıamımıza koydu. P*rno izler gibi oldum. S*ktikçe s*kiyolar.. GALATASARAYlı olarak acı gerçek.

0|1
    0|1
    • defansın yeteneği o kadar o0 defans o madride asla dayanamaz bunu ben bile biliyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 kişi 1 ronaldoyu tutamıyorki arkadaş :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...