Galatasaray rezalete doğru koşuyor

Bu nasıl bir takımdır anlamış değilim hücum hattına 10 para yatırıp savunma hattına 3 para yatırırsan böyle olur bu tarz savunmacılarla şampiyonlar ligindemi oynanır arkadaş hala bruma yı al onu al bunu al bir defa burak gibi zeka fukarası bir futbolcu nasıl olurda bu kadar büyütülür bu kadar iyi bir oyuncuymuş gibi lanse edilir hala anlamış değilim çok kral bir adam olsa çoktan parayı basar alırlardı gs nin elinden satın şu kazmayı artık ya.Rezalete koşuyolar yemin ediyorum 5 olur bu maç 4 yediler 5-6-7 gidecek zaman olsa valla ya

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Hangi takimi tuttugunu bilmiyorum ama 100 yil sonra bizim seviyemize gelince beni mezarimdan uyandir, beraber bakariz ilk Real Madritle oynadiginiz maça..

0|0
    0|0
    • aptal işte bunun başka takımla bir alakası yok eğer yabancı takımla oynanıyosa o takım milli takımdır benim için ben burda gs ile dalga mı geçmişimki böyle bir sonuç çıkardın isyanımı belirtiyorum ya hücum hattına milyonları harcayıp gerizekalı defans oyuncuları alınırsa isyan ederim normal olarak bu başka takım taraftarı oldugum anlamını taşımaz

• Cevap vermiycem sadece acıyorum

• 5 oldu bencede sus sen sus yediğiniz goller konussun :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hocanın sorumsuzluğuna bağlıyorum,Burakta zeka fukarası falan değil gizli,sadece zamana ihtiyacı var eski sertliğine kavuşması için..Maçta ona bakarsan Sneijder ve Drogbada kazma gibi oynamıştı

Riera gibi oyuncuların maç eksiği var sonuçta birazda bu tarafından bak..ayrıca bu bana göre istisnai bir maçtı,ilerdeki maçlarda 6 falan yemeyiz.

0|0
    0|0
  • gsli değilim amaşu ansonuc ne olursa olsun destek olmalı

0|0
    0|0
    • kusura bakma ama burda eleştirilecek çok şey var destek olunmaz malesef 5-0 oldu stad boşaldı bu kadar para veriliyo bu kadar forma satın alınıyo emeğimizin karşılığı 5-0 olmamalı

• merak etme fatih hocadan cekecekleri var :d

• sen fenevle karıstırdın heralde 6 yesin :d

0|0
    0|0
    • ne kadar boşsun sen ya 6 yesin diyosun fenevle ne alakası var bu maçtada 4 yedi gs işte neyin peşindesin

• 1.Yanlış kategori

2. Burak'a laf söylemeyin :)

0|0
    0|0
    • yemişim kategorisini tamamen kazma bir oyuncu 1-0 yeniksin 2. yarının başı 6 pasın önündesi teksin sağında solunda oyuncu yok vuruyosun kafayı nasıl atamazsın ya 195 lik kaleci bile izlerken atlamamışken bırakmışken nasıl atamazsın ya rezalet 1-1 olsa şimdi bu rezalet olmucaktı birazdan 5. golü yicekler ya 5-0 ne demek ya bumu bu kadar paranın bedeli? o kadar parayı fakire fukaraya verseler gelen dualarla şampiyon olurlardı amk ya

• iyisiniz bişey demiyorumki aziz gibi bir zeka fukarası bu takımın başında oldugu müddetçe hep iyi olmaya devam ediceksiniz kabulde genede iyi oynadığımız bir maçta al 5 oldu lanet olası defans

• Bilemiyciim

• Şu an çok moralim bozuk , lütfen yapma.

0|0
    0|0
    • benimde bozuk alay ettiğim felan yok ama fatih terimede birinin sopayı vurması lazım hücum hattına 50 milyon euro harcayıp defansa 3-5 milyon euro luk adamları alırsan 5 yeriz tabi ayıp yani insanların hayallerini çalıyolar futbol hücumdan ibaret değil

• Aha bir tane attık ! Haklıısn.

• yanlış kategori

0|0
    0|0
    • yiyim kategorini derdine bak bununda ya

Erkekler Ne Diyor 1

• Tek sorun defans başka suçlusu yok.

0|0
    0|0
    • yok babacım olurmu öyle şey maç 1-0 2. yarının hemen başı burak o golü nasıl kaçırır ya böyle bir takım real madrid gibi bir takımı böyle hatalı bir şekilde yakalamışken bu kadar kolay bir gol nasıl kaçırılır ya o gol atılsa belki herşey daha değişik olucak maç 1-1 olucak biz 2-1 hayali kurucaz ama gene bihata 2-0 gene bir hata 3- gene bir hata 4-0 ne bu ya

Yükleniyor...