Şimdilik 4-0 Maç Sonucu Hakettik mi?

Hakettik.

Yorumlayalım.

Detay mı kaldı mk.

Güncellemeler:
6-1 le kapattık.

Başarılı mıydı değildi.

Ellerinden geleni ortaya koydular mı hayır.

Ama en azından hangi kategoride oynadığımız ortada seviyemiz belli.

Belki ileride büyünce diğer takımlarda tvde izlemek yerine ne biliyim bir sahada falan izlerler.

Galatasarayımın canı sağolsun.

0|0
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• Uzulduk tabi be cimbom. En cokta firsatci ucucugillerin hallerine uzulduk. Sen aldirma onlara. Senin seikletin belli. Aslan gibi top oynadin oynamaya devam et. Adi ustunde Sampiyonlar ligi. Yenildiysen madrid e yenildin. Torku konyaya degil. Biraz sansin olsa 3 4 atar ilk yari maci bitirirdin. Olmadi. Sen aslanlar gibi oynamaya devam et bize yeter. Ilk yari oynadigin futbolun yarisinin ceyregi simdi konusan herkezin cenesini kapamaya yeter. 4 hafta ustusteye sevinecekler oralari buralari oynayacak tabi. Biz 4 sene ust ustelere sevinebiliyoruz ancak. Fark burada. 4. Yildizi taktiginda gene herkez rutbesini bilecek biz o zaman sevinecegiz. Sen bu futbolla ligide alir grubuda cikarsin. Sen yaparsin onlar bakarlar. Senin yerin Sampiyonlar ligi. Adin Sampiyon. Cekemeyenler CAS tirmaya devam etsin. Ha ne oldu o is ya, namus meselesiydi hani...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 37

• Maça iyi başladık ama drogbadan sonra işler tamamen değişti.cheodu kadar gereksiz bir adam daha yok.Bu adamı neye hizmeten hangi akılla aldılar anlamakta güçlük çekiyorum.Dany ve riera 1 aydır top oynamamasına rağmen sahanın en iyilerindendi.Melo da ne yaptığı belli değildi sayesinde golü yedikten sonra oyun koptu.Burak'a gelirsek bir adam bu kadar mal olamaz yaa resmen takımı mahvetti..Sneijder desen sahada 1 pozisyon harici yoktu.. Bence bu takımda umut ve musleraya yazık oluyor..Umut bu kadar formdayken bencil oynamayınca küsen bir adamı niye oynatıyor anlamıyorm

1|0
    0|0
  • Kategori demisken cinsellik kategorisinde sorsaymissin daha iyi olurmus

Galatasarayliyim ve cok moralim bozuk :/

1|1
    0|0
    • valla bana giren çıkan olmadığından cinsellik kategorisine koymayı düşünmedim dönek kardeş.

• evet bayan olduğum için küçümsemezlik yapmadın:) direk küçümsedin:)

ezme olarak gördüm çünkü ezdin:)

benim de cidden moralim bozuldu ama bu cinsellik muhabbetini fenerlilerin çıkardığını biliyorsun.

bence benim anladığımda bir gariplik yok ama sen kendini yanlış ifade ettin diye bu benim bilgimi aşağılayabileceğini göstermez.

neyse dedim ya ben de yorgunum o yüzden iyi geceler diliyorum:)

• Telden girdiğim icin aklimdakilerin hepsini yazamiyorum dedigim gibi enerjim de yok

Ben haklisin diyim sen de peki de konu kapansin sdfgffg

İyi geceler;)

• Galatasaray yeni bir Türkiye rekoru kırdı ;

ilk kez bir türk takımı kendı sahasında boyle ağır bir mağlubiyet görüyor. buna karşın madrid ilk kez deplasmanda bu kadar farklı kazandı. Yani sonuç olarak kendınızı avutacağınız birşey yok o maça çıkmasanız 3-0 hukmen malup olsaydınız daha hayırlıydı ulkemız ıcın

0|0
    0|0
  • 1 takımı yönetemeyen birinin 2 takımı yönetme hırsı.tranfer yapamamak ve bunu yeterli görmek.Bu sene olacaklarin belirtisiydi bunu kimse beklemiyordu ama iyi de oldu herkes yerini bilsin ünal başkan da görsün aklını başına alsın. Ayrıca fenerlileri kim s*kiyor onu anlamadım !

0|0
    0|0
    • sen şimdi fenerlileri niye karıştırdın kardeş?

sizlik bir durum yok.

• Sizlik derken ? ben galatasaraylıyım fenerlilerin twitterda söylediklerine ayrıca uyuz oldum bide bu skoru taraftar dışında herkes haketti bence.

• taraftar da haketti.

60 dkda tribünü terk eden taraftarın da beynini ..

neyse.

• Haketmedik.Kaç tane gol poziyonu kaçtı adamlar daha çok gol pozisyonu bulduk.Resmen defansa kapattık ama bitirci vuruş yapamadık.Keşke Fatih Terim milli takıma gitmeseydi şimdi bizimle daha çok ilgilendirdi.Fatih Terim'in yerine Şenol hoca Yılmaz vural gitseydi.Ah ulan Tüpçü.!

0|0
    0|0
    • ünal aysal boşuna bozulmadı terime.

• saçmalama çocuk musun?

onlar bu kadarlar kalitelerini koyuyorlar.

biz de takımımızın arkasında duruyoruz her zamanki gibi o kadar:)

• Haklısın.Saçmladım.

• bir beşiktaşlı olarak şunu söylüyorum bu oyunla alt ligten başka bir takımla oynasa yine kaybeder. gs deki adamların pili bitmiş resmen. pazar günüde böyle oynarsalar yedikleri skor reali aratmaz.

1|0
    0|0
  • Abı ne top oynaması ya allah askına sampıyonlar lıgı tarıhınde kendı evınde 6 yıyen ılk takım olarak tarıghe gecmıssınız ortada oyun yok becerıksızx oyuncularınız var sadece melonun sutu var tutup fark yemıssınız utanmadan sıkılmadan hala boburlenıyorsunuz sız de azıcık beyın olsaydı kullanırdınız ha bısey daha dıyecem Fenrbahçe ve Besıktas Avrupadan men edılırken kına yakarsanız real madrıd de sızı yendıgınde bız de sızın dotunuze aynı kınayı yakarız ..etme bulma dunyası asagılık herıfler ..pkk takımı degılmısınız batın gıdın

0|0
    0|0
  • ilk 30 dk çok iyiydi gs 2. gol zaten oyuncuların hatasıydı 2. golü yedikten sonra dağıldı zaten gsliler.e tabi bide eldeki fırsatlar değerlendirilemeyince yenilgi kaçınılmaz oldu.melonun kafa vuruşu gol olsaydı çok farklı olurdu.ama gs böyle oynarsa her maç gruptan rahat çıkar bence.ee 6 gol yicekse de zaten realden yesin

0|0
    0|0
    • ilk 30 dk iyi falan değildik ilk 30 dk yaptığımızı zaten normalde maç boyunca yapmamız gerekiyordu madrid resmen yormadı kendini mahalle maçı gibi kafası rahattı.

• Bu dany sabriden beter çıktı, arar olduk dsa

0|1
    0|0
  • Umarım 6-0 olmaz, o size özel :(((

0|1
    1|0
    • ahahahaaaaa

• :/ don't follow me

Just Add me, and pm me

• i want "u" to add me babe

sexier than other..

than we can talk so deep..

• Ben Bjk'liyim Ama üzüldüm. ülke Puanı olarak ve ülke mizin alay ediceklerinizi düşünüyorum. Türkelere Nasıl Ç*aktık Gibilerinden...

1|0
    0|0
    • Ülkemizin insanları dalga geçerken diğer vatandaşların dalga geçmesine şaşırmıyorum.

• İlk 5 dk galatasaray çok iyi performans gösterdi birçok pozisyon kaçırdı galatasaray eğer şuan onlar gol olsa daha farklı olabilirdi maç.

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak üzüldüm gerçekten. ama bir sorum var:"bu danny, riera" ile defans yapılır mı? semih nerede, solbek neden alınmadı. bir de şu sorumsuz Burak'a kızayım. o golleri atsa başka türlü olabilirdi. bence bu maç 5-0 olur.

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi takımında danny nin ne işi var allasen

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Fatih hoca'nın taktik sorunundan dolayı kaybettiğimiz maç.

İlk yarı aslanlar gibi saldıran bir Galatasaray varken, golden sonra bir yamuldular...

Hayır Madrid'in taktiği belli adamlar 4-5-1 çıkıp Ronaldoyu libero yapmış sol kanatta...

Her kontra atağı değerlendirip gol bulucaklar ki Madrid koşan bir takım zaten...

Hadi ilk yarı atak ağırlıklı oynamanı anladım Terim ama, ikinci yarı bile bile aynı hataya nasıl düşersin de 4-3-3 oynamaya devam edersin anlamadım !

0|0
    0|0
  • Ronaldooo 8 oldu şaka len şaka :/

0|0
    0|1
  • Az bile GS p.çlerine :D

2|0
    6|4
  • Bir fenerli olarak gönlümüz galatasarydan yanaydı .keşke daha iyi olsaydılar en azından bu kadar fark yemeselerdi.

0|0
    0|0
  • Hay mk nıza

0|0
    0|0
  • Hiç pozisyon yokken 4 gol attılar hepsinde defans hatası var 2-0 kadar Madrid top falan oynamadı

0|0
    0|0
  • kaç aydır oynamamış dany i alıp kanatsız takım kurarsan böyle olur tabi ama daha 5 maçımız var önümüzdeki maçlara bakalım bence

0|0
    0|0
    • kesinlikle dany nedir abi ya.

• hayır ben öyle düşünmüyorum.

para evet önemli.

lakin bu adam bu takıma yıllarını vermiş.

bu kadar basite indirgenemez.

• bu da senin düşüncen tabi

• naber demitria :) tebrik ederiz sizi,e nede olsa koca real,arsenal olsa okadar üzülmezdiniz biliyorum :)

0|0
    0|0
    • aksine arsenal olsaydı üzülürdüm:)

• haketmişsindir.

• bak iki şeyi ayır,ben takıma laf söyledim,sende takım için benim şahsıma :) neyse bu seferlik bayan olmana verelim bu kusuru :) hadi iyi geceler.

• 1 ronaldoyla 2 galatasaray kurarsın, bu olayı açıklıyor zaten

0|0
    0|1
  • Galatasarayın real madrid gibi bir takımın karşısında hiç yoktu açıkcası.

0|0
    0|0
  • asıcaz kesicez diyen arkadaşlar herkesden fazla üzülmüşlerdir :)

0|0
    1|1
  • Hak etmedik!

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun :((((((((

0|0
    0|0
  • turan devletinin kuruluşu birkaç yıl daha gecikti :(

0|0
    0|0
  • Hükümet futbola karışırsa işte bu olur

0|0
    0|0
  • 4-0 az gelmezmi ya :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır Hak etmedik..En basindan beri topla fazla oynayan daha cok pozisyon bulan taraf bizdik... 5 oldu bu arada

Canı Sagolsun Galatasaray'ımın...

Real'i destekleyen karaktersizler bu gece bu macı burada izleyebildikleri icin bizlere tesekkur etmeliler...!

1|2
    1|1
    • Canı sağolsun orası öyle tabi.

ama hak ettik herşeyimizi koymadık.

• Şerefimizle 6 yemek, şerefsizce Avrupa'dan men edilmekten iyidir.. Sağlık olsun biz kötü gündede iyiy gündede hep yanındayız.

• ülkemiz adına bu skor olmamalıydı.fatih hoca milli takıma gidiyor galiba.

0|0
    0|0
  • Real Madrid gibi bir takımı Türkiye'nin hiçbir takım yenemez bu bir gerçek.

Maç sonucu zaten belliydi,adamlar kedinin fareyle oynadığı gibi oynadılar. Rahatlar,yeneceklerinden eminler.

2|1
    0|2
  • Biz 32.dkkaya kadar çok iyi oynadık kendileri de kabul etti,sadece Muslera'yı hiç beğenmedim topun üstüne doğru gitmesine tamam eyvallah ama adamlar ceza sahasında zekalarını fena kullanıyor,Benzema ve Roniden bahsediyorum.

Bizim kadar pozisyon bulmadılar ama maçı da aldılar..

Fatih hocanın kendine gelmesi gerek..

0|0
    0|0
  • fenrbahçeli olarak üzüldüğümü belirtmek isterim 4 de çok fazla ya acıkcası

0|0
    0|1
  • Adamlar bir iki hamle yapıp golu buluyo çok oyalıyo bizimkiler..

0|0
    0|1
  • bilemedim simdi canım yaaaa

artı verenleri eklerim:)

0|0
    0|1
  • fenerbahçeliyim üzüldüm

1|1
    0|0
  • Real Madrit uniformasi giyip onu destekleyen fenerliler, "Hala Madrid" diye bagiran 'milletçi' kardelerimiz oldugu sürece işimiz zor.

0|0
    0|1
  • acıyarak gülüyoruz asdfgh

0|1
    0|0
  • :D:D:D:D:D:D:D:D:D

0|1
    2|1
Yükleniyor...