Kullandığımız parfümün tenimize uyumlu olup olmadığını nasıl anlicaz ?

bunun bir kriteri filan var mı ben anlayamıyorum kullandığım parfümün tenimle uyumlu olup olmadığını neye göre seçicez ? nasıl anlicaz tenimizle uyumunu ? +1

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence ten değil de kullandığın parfümün karakterinle uyumlu olması daha hoş oluyor.

1|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• anladım çok teşekkür ederim :)

• ricam kabuldur (:

Erkekler Ne Diyor 4

• Baharat ve odunsu kokuları genellikle baharatı çok tüketen kişilerde az sürede kalıyo. Çünkü vücut zaten içindeki bahratı ter yoluyla atmaya çalıştığı için üstüne bide baharatlı veya odunsu koku sıkarsan pek fazla senin üzerinde durmaz o koku. ayrıca bir parfürmü seçmek için öncelikle aç olman lazım bunun süresini bence öğle yemeğinden önceye ayarla. Neden aç olmalıyım dersen yedğin yiyiecekler yüzünden burunun daha az hasas olucak ve hangi kokunun sana uygun olduğunu bilemiyceksin. Birde bir günde gidiyim ben hepsini deyim alıyım dersen yine yanlış bir seçim yapmış olabilirsin. Çünkü burnun bir süreden sonra ayırt etmekte güçlük çekicek.Eğer sen baharatı çok tüketiyosan senin üzerinde tatlı kokular daha hoş durur tam tersi durumdada tam tersini yapman gerekir ve birde benim tavsiyem açık parfürm alma hem daha az kalıcı olabilir hemde içerisindeki maddeler haliyle belirli değil. Güzel koku için sağlığını tehlikeye attığına değmez ne kadar ufak bişey gibi gözüksede :))

1|0
    0|0
  • beğendiysen sür kullan işte ne uyumu:D

1|0
    0|0
  • Bunu o parfümün sizin teninizde olan kalıcığının ortalama kalıcılığına göre ne kadar üstün olduğu karşılaştırarak öğrenebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • ten uyumu mu ? kokuyorsa sür işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Parfumler yag dengene gore reaksiyon verir ve koku bozulur, ust nota icin min.suresi 15dk.dır.Kimi parfumleri 10 20 kere sıkarsın kalıcı olmaz kimilerinde de 3 5 sıkımlık yeterli olur.orta notalar ortalama 2 3 saat icinde (cilt yapısına gore) kendini gosterirken alt notalar bir kac gun kalıcı olabilir.

Teknik acıdan bakılırsa durum budur ama bana gore, begendigim parfum tenimle uyumludur.parfum begenemiyorum, en sonunda kendi parfumumu uretip konuyu kapatacagım :)

1|0
    0|0
  • Tenine sıktıktan bir süre sonra kokusu hala hoş geliyorsa tenine uyumludur ama bazı parfümlerin kokusu değişiyor tuhaf oluyor, oradan anlayabilirsin :)

1|0
    0|0
  • seninle özdeşleşip değişmezse o sana uygundur

1|0
    0|0
  • asansörde sıkacağız

kolu komşu ay tatlım bunun adı ne derse kesin tenime çok iyi gitmiş

halkın nabzını böyle tutuyorum ben

1|0
    0|0
  • önce eşşeğin kulağına sıkacaksın anlarsın o şekilde ^_^

0|1