Eş seçiminde neler dikkate alınır?

kadınlar ve erkekler ; çocuklarının güzel ya da yakışıklı ve uzun boylu kültürlü olması düşüncesiyle bunun genlerlede alakalı bir durum olduğunuda hesaba katarak hatta şunuda ekliyorum ırsi hastalık ( kalp vb. rahatsızlıklar ) eş seçiminde bu ayrıntıları dikkate alırlarmı ? ya da nekadarını dikkate alırlar. ve bu ayrıntı sizlerin eş seçiminde % kaç etkendir ? Yoksa şöylemi düşünürsünüz, benim için bunların hiçbirisi önemli değil seveyim sevileyim yetermi dersiniz ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• seveyim sevileyim yeter. bir de gen hesabı yapamam

0|0
    0|0
    • Eminim aklında şu ana kadar yoktu bu ama bundan sonra düşünürsün diye tahmin ediyorum. :)

• evet. fizik biraz bakımla değişiebilirç ama genetik hastalık farklıdır

• hımm evt mantıklı cevap.

Kızlar Ne Diyor 6

• yokk ben bunu hep düşünürm eski sevgilimin baba tarafında ırsi olarak kanser vardı babası değil de iki halası da kanderdi mesela, evlenmedm henüz ama su an diyorum ki iyiki bitmiş ya çovuguma da gecseydi ileride... aklıma geliyor yani

0|0
    0|0
    • işte bunu kastettim. buna aşkın yanında mantık diyoruz beğenirsiniz ya da beğenmessiniz.

• erkeklerin buna daha cok dikkat ettiği hakkında bir istatistik de vardı hatta, genetik hastalık gibi bişi olmasa da evlenecegi kadını secerken erkek ilk bakısında fiziki tüm özellklerine ve zekasına dikkat ediyormuş ki ileride çocugunun nası bir kadına cekeceğinin hesabını yapıyormuş,çok mantıklı

• hımmm bak olabilir :)

• burcları hesaba katanar bile var bunları da katarlar.. ben katarmıyım... valla seversem umursamam ben

0|0
    0|0
  • ''her şey genler içindir'' derdi biyoloji öğretmenimiz aklıma geldi bunu okuyunca :) biz zaten onu farketmeden yapıyoruz. genlerimiz için çalışıyoruz ve fiziki özelliklerini de dikkate alıyoruz

0|0
    0|0
  • Ne kadar gereksiz bir uğraş ve düşüncedir bu.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam ve o da seviyorsa taş kaya meteor olur o zaten :) Bizden güzel bebekler olur tabisi.

0|0
    0|0
  • inş canım ya ^_^

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• akıllı bayanlar düşünüyorlar mesela kız sarışın renkli gözlü tıpkı öyle aşık olacağı bir erkek arıyor çabalıyor biraz da doğacak çocuklar güzel olur hesabı

0|0
    0|0
  • Bir tatil sırasında havuza düşen sarışın beyaz tenli tahmınen 3 yaşındaki veleti kurtarıp ingiliz annesine teslim ettiğimde bir zenci ile takılıyordu dsada

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsanız öyle çirkin anne babalardan öyle güzel manitalar vucüd bulduğuna şahit oldum ki neredeyse çirkinler çiftleştireceğim..

Yada bu "sütçü" konusu gerçekten bir açığa kavuşturulmalı artık..

0|0
    0|0
    • ya fizikselliği geçtim zaten bence oda önemli değil. ama sağlık konusu düşünülmeli

• Oylede guzel boylede guzel

0|0
    0|0
  • çok ayrıntılı bir eş seçimi olur bu..gereksiz kanımca.

0|0
    0|0
  • seveyim sevileyim bana yeter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...