Yedek Sevgili miydiniz hep?

Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını, sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim. Beni yitirmekten hiç korkmadılar; çünkü onlara göre fazla iyiydim; bu yüzden ilk anda vazgeçilebilirdi benden. Beni terk edenlerden tek isteğim olurdu. 'Ne olur, bir daha beni aramayın! Çünkü ben kolay unutamıyorum. Çünkü ben size duyduğum o akıl dışı aşk yüzünden keder bahçemi dağıtıyorum. Çocukluğumun o güzel bahçesini.Böyle derdim onlara ama yine de ararlardı beni... Soluksuz ve umutsuz kaldıkları bir gece mutlaka akıllarına ben gelirdim...

Cezmi Ersöz'ün bir yazısından alntı idi okudğunuz peki siz hayatınız boyunca hep yedek sevgili miydiniz yani sizi bırakıp sevgilisine dönen oldu mu ya da aldatıldınız mı?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını, sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim. (buraya kadar doğru yaşadım bunu hatta kalkıp bana eski kız arkadaşının ismiyle seslendi dalgınlığına gelip)Beni yitirmekten hiç korkmadılar; çünkü onlara göre fazla iyiydim; bu yüzden ilk anda vazgeçilebilirdi benden ( ve artık fazla iyi dğil kötü oldum bu seferde vazgeçilmez olan ben oldum hatalı da olsam afedersin ağızlarına da etsem benden vazgeçemiyorlar ay kıyamamla yürümüyomuş bu işler)

her okudğumda mest olurum bu yazıyı sayende bir kere daha okumuş oldum teşekkürler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evlenilecek sevgiliyim, yani eksilemeyin hemen kendimi boyle goruyorum veya gormuyorum demiyorum ama hayatima 2 kisi girdi ikiside evlilik dusunuyorlarddi. Hatta sonuncusu cok ciddiye gidince bende umursamayinca ayrildi, evlenirsen ben burdayim der gibi. Evlilik hayali kurmayan erkek istiyorum bunun icinde kendi yasitim olmasi gerek onuda ben istemiyorum 25-30 arasi adamlar cok cekici. <3

0|1
    0|1
  • Bu yazıyı okurken.. Dedim ki bu ne güzel yazıdır. Duygular ne güzel ifade edilmiş:) Bilmiyorum. Sevgilim olmadı benim.:)

0|0
    0|0
  • Yara bandıydım daha cok, yara tedavi edilince uzaklasan.

0|0
    0|0
  • guzelmş harbiden bn hc yedek olmadım aldatılmadımda cok sukur donmek ısteyen oldu ama eskıleri bdaha hayatıma asla sokmm

0|0
    0|0
  • Yazı harikaymış yaşadıklarını güzel kaleme almış başka pencereden baktım...

0|0
    0|0
  • Evet bir ara nöbet tutmuşluğum var. :))

0|0
    0|0
  • İticilik gücü geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • demek ki sen iyi bir adamsın, biraz da kötü olmayı dene karşındakine fazla değer verme o zaman da sana aşık olacaklardır insanlar böyledir.

0|1
    0|0
  • çok güzel bir yazıdır bu ve yıllardır hep doğru bulmuşumdur ve öyledir aslında bir insanın ilki olmayan herkesin bir diğerinin yedeği olduğunu düşüürüm

0|0
    0|0
  • beni bırakıp da eski sevgilisine giden olmadı ama kimi sevsen hep mazide unutamadığı biri var bu gerçek hiç değişmeyecek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ahh be kizim.

0|0
    0|0
  • hakkat be

0|0
    0|0
  • klübede oturmak zordur yaw

0|0
    0|0