Kaşımın ortasını alıyorum. Kılın çıkmasını azaltmak ya da hiç çıkmamasını sağlamak için ne yapabilirim?

özellikle kızların yardım edebileceğini düşündüm.cKızlar kaşımın sadece ortasını alıyorum kaşımda herhangi bir inceltme falan yapmıyorum. yalnızca ortasını cımbızla alıyorum fakat sürekli tekrar tekrar çıkıyor. kılın çıkmasını azaltmak ya da hiç çıkmamasını sağlamak için ne yapabilirim epilasyon hariç evde yapabileceğim

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• cımbız kullanma ya iple aldır yada sir agda yaptır oda olmadı lazer yaptır.

0|0
    0|0
    • iple olmaz ya cok zor hem istediğin gibi aldıramazsın ki iple ağda da da tekrar cıkmıyor mu

• lazer pahalımıdır bi bilgin var mı ?

• çok yok sende az olur.

Kızlar Ne Diyor 10

• En iyi yöntem lazer ama o bölgeleri alıyorlarmı hiç bir fikrim yok.Lazerle dudak üstünü alıyorlar biliyorum ama kaslarda alınıyormu bilmiyorum.güzellik merkezlerine sor utanma erkekler artık her yerini aldiriyor

0|1
    0|0
    • arkadaşım utanıp utanmaması seni ilgilendirir mi? soruya cevap ver sadece.

• güzellik merkezlerinde kaş alındığını bilmeyen erkek kaldı mı? pratik çözüm bilinen şeyi yerli yersiz hatırlatmak mı?

• @zembereck kardes bu atar ne ki konu senide ilgiendirmiyor kadin dusmanligin filen mi var ne deseler ters cevap vermissin gezinirken 3 farkli yorumda 3 dangalak yorumunu gorup sirf sana bir seyler yazmak icin kayıt oldu bir kendine gel

• Bilinen bir yolu yok evde yapabileceğin. Ya sir ağdaya baş vuracaksın bu da iki kaşının ortası için çok kullanışsız bi malzeme. Ya da lazer epilasyon.

Sürekli almaya devam et, kızlar neler çekiyo anla biraz. hehe

0|0
    0|0
  • Çok abartmamak kaydıyla almışsan sorun yoktur bence.

0|0
    0|0
  • epilasyon hariç malesef bişey yok. sen sadece kaş arasını almaktan bıkmışsın neyseki kadın değilsin

0|0
    0|0
    • bıktığını falan söylememiş kadınların kıl yolarak çok eziyet çektiğini her yerde konu arasına sokuşturmak hoşunuza mı gidiyor? ayrıca kadınların kıl yolarak eziyet çektiğini erkeklerin aynı eziyeti hissedercesine bilmesi kopardıgınız her kıl tanesinin acısına empati yapması mı gerekiyor? ve bu erkeklere ne katacak? siz erkeklerin askerde ne çektiklerini biliyor musunuz? vs konu apayrı bir yere çıkacak şimdi ya neyse. adam sadece ihtiyacı olan küçük bir meseleyi sormuş. soruya cevap vermen yeterli.

• Hiç bir şey kadınlar da aynı durumda.Bir elinde ayna bir elinde cımbız olsun daima

0|0
    0|0
  • cımbızla almaya devam,ama agdayla daha etkıli olur tabı aldıktan sonra saf alkol sür kasının ortasını bayanlarada tavsiyem(agdadan sonra alınan bölgeye saf alkol sürün acayip azaltıyo tüyleri)...

1|0
    0|0
  • bioder, kaş için olan var sanırım

0|0
    0|0
  • Cimbizla devam. Agda falan vursan rezil edersin hic ugrasma. Surekli almana da gerek yok ortasicok belli olmadikca.

0|0
    0|0
    • niye rezil etsin arkadaşım senin gibi bereciksiz mi? nasıl kullanacağını bilirsen çok güzelde alırsın agdayla. incelerinide cımbızla yolarsın.

• Bir şey yapamazsın. Yolmaya devam.

0|0
    0|0
  • cımbız ve aynadan başka yolu yok ne yazık ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Koli bandı yapıştır!

0|0
    0|0
  • Belli bir kuaförün vardır , saç, sakal kesimine gittiginde rica et halleder kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...