Eski sevgilinizin aldığınız bişeyi giymesi??

eski sevgiliniz aldığınız t-shirtü giymiş ve fotoğrafını facebookta paylaşmış diyelim, ne düşünürdünüz tepkiniz ne olurdu?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Dolaptan rastgele bulup giymiştir, banane.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç bir şeyim kalmadı onda diyecektim ki bir gül bir oyuncak bebek ve bir kitabımı geri yollmadığını hatırladım

0|0
    0|0
  • biten aşk bitmiştir, ne yani küllerinde alev mi çıkaracaksın , sonra göz yaşlarınla söndürmeye çalışacaksın

0|0
    0|0
  • Henüz toz bezi olmadığına göre kaliteli almışım derdim =)

0|0
    0|0
  • o tişortu giyerken bei hala hatırlıyormuydu diye düşünürüm sen ne düşünürsün veya hissedersin

0|0
    0|0
  • hala hatıraların gölgesinde yaşıyor hala kalbinde izlerini taşıyor...

0|0
    0|0
  • sıradan bişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah ın aç fakiri ne olacak derdim .

0|0
    0|0
  • onlar eski sevgli almış gözüyle bakmıyo ki ne var bunda tşört ya da kazak diyip giyiyolar altında bişey arama :)

0|0
    0|0
  • yüzsüz olduğunu düşünenürüm ama erkekler bizim kadar takılmıyor sanırım böyle şeylere. ben ayrıldıktan sonra bana alınan ne var ne yoksa gönderirim çünkü ona ya da çöpe atarım

0|0
    0|0
    • ben olsam ben de öyle yapardım ama gerçekten yüzsüzlük değil mi bu ve de terk eden kendisiydi

• tabi ki yüzsüzlük bence.

• Bir mesaj yazdim ana avrat düz beni faceden engelledi ama sonra acmis gene kuyruk acisi var yazikda biraz :)

0|0
    0|0
  • öylesine giymiştir, büyütülecek birşey yok bence. kaybetmeseydim ben de giyiyordum çünkü.

0|0
    0|0
  • öylesine giymiştir

0|0
    0|0
  • bana ne cani cehenneme

0|0
    0|0
  • bilerek giymiyorlardır

biz gibi ince düşünmezler

0|0
    0|0
  • bundan çok ciddi anlamlar çıkarmam erkekler bu kadar ayrıntılı düşünüp böyle sinyaller vermez

0|0
    0|0
Yükleniyor...