BEN AŞK KADINIYMIŞIM O MANTIK ADAMIYMIŞ :(

Arkadaşlar çok kötüyüm terkedildim bir kavga sonucu . O kadar asabi , suratsız , meymenetsiz , her şeyden şikayet eden huysuz bir adamdı ki hep çektim onu . Hep alttan aldım onu . Günü kötü geçse neşelendirmeye çalışırdım . Ama o hep despot suratından hiç ödün vermezdi . Benim duygusal , ince ruhlu olduğumu en başından biliyordu . Sanki yeni öğrenmiş gibi saçma saçma konuşup gitti ufak bir kavga da :'( bana dedi ki ; " SEN AŞK KADINISIN , BEN MANTIK ADAMI . İKİMİZDE ÇOK ZITIZ . BİZ BİRBİRİMİZİ MUTLU EDEMEYİZ , SENİN VE BENİM BEKLENTİLERİMİZ FARKLI . SENİN , SENİN GİBİ SEVECEK KARŞINA AŞK ADAMI ÇIKMALI , SENİN SEVİLMEYE İHTİYACIN VAR , BEN BUNU SANA VEREMEM , BENİM DE KARŞIMA BENİM GİBİ AŞKTAN UZAK DÜZ MANTIK KADIN ÇIKMALI " Dedi ve gitti :'( Hiç düşünmüyor o düz mantık kadın acaba senin o despot suratını her gün her gün çeker mi ?! ya da her gün her gün o iğneleyici sözlerini , o her şeyi ben bilirim tavırlarını , ben ben ben diyen o egonu çeker mi o mantık kadını ?! Allah belasını verir insallah . Bu arada o 34 ben 24 yaşındayım .

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• E iyi de ayrılığınız gerçekten de isabet olmuş. Sen kendin yazmışsın ona katlandığını, onu çektiğini. Daha ne istersin ki. Dedikleri de doğru..

- " Mantık Adamı olduğu hariç tabi "..

0|0
    0|0
    • sorarım size ; mantıklı bir kadın yani aşktan uzak kadın , bunun bu suratsız meymenetsiz jhalini hiç çeker mi ? Çekmez tabiki de ! anca kşm çeker , seven kadın çeker tabi . Çocuk gibi azarlıyordu hep beni gıgım çıkmıyordu . Bulsun kendi gibi despotuda yesinler birbirlerlini :@

• inşallah bulamazda sürünür aşşalık adam

• Bed dua etme hiç bir zaman...yaradana havale et o kadar..

Erkekler Ne Diyor 5

• işte biri daha geldi.

Sevmeyi bilmeyen , sevgiden anlamayan i kişiyi secersen olacagı bu

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız :'(

• üzüldüm .

kusura bakma. secimleri yanlış yapıp, böyle bir üzüntüye kapılanlara cidden üzülüyorum :(

• Boşver ağlama değmez.İlerde anlar değerini gerçek mantık insanı çıktığında ama o zamana kadar iş işten geçmiş olur.Bu halden kurtul kendine gel. Daha ne insanlar var dışarda.

0|0
    0|0
  • şimd, sana sorum şu bu aadam için çok fedakarlık yaptın altan aldın demi... kişiliğinden taviz verdin doğru mu

0|0
    0|0
  • e be leydim kendinden 10 yas büyük adam bulursan böyle olur

0|0
    0|0
    • Ben mi buldum o çıktı karşıma .

• sen de yüz vermeseydin.arada 10yaş fark olursa işte sen aşk kadını o da mantık adamı olur işte

• seks olmayan yerde kavga çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adammi öyle konusuyor adamlik erkeklik öyle olmaz ne takiyorsun yaa elini sallasan ellisi o kart bamya düsünsün ne yapicani hem sen asik falan degilsin aliskanlik sadece suandad gücüne giden onun terk etmesi ara simdi sevmiyorum lan seni de kapat bak nasil rahatlicaksin :) bir dene senden güzelimi var ya takma erkek dedigin nedir heryerde kayniyor takil oyna vur tekmeyi seni üzmesini asla izin verme baktin üzüyor tas at kolun acilsin de def et!

0|0
    0|0
    • umarım bir an önce geçer duygularım . bir an önce unutmak istiyorum onu .

• kesinlikle haklısın emeğim var . bana kardeşi neler neler dedi de gıgımı çıkarmadım , niye ? böyle olsun diye mi :(

• Kendine ne bastan ezdirdinki basindan yanlis yapmissin sen kardes kardesi kimmis ona neymis hem bosver hadi süslen bir cik gel disari gözün gönlün acilsin

• bence o seni sevmiyormuş böyle saçma sapan şeyleri de bahane olarak göstermiş. ayrıca ilk yazdığın kelimeler de gösteriyor bunu insan sevdiği kişiye suratsız despot mu davranır, iyi ki ayrılmış ve kurtulmuşsun

0|0
    0|0
  • demekki seninle ciddi düşünmemiş.E bu kadar iyi olunca karşısındaki ne bahane bulacak mal! sen daha iyilerine layıksın ben öküzüm gibi saçma sapan bişey söylemiş.Şükret bence,kurtulmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...