Gözleri körermişçesine senden başkasını görmeyene neden öpülesi anlını kaldırıp gönül rahatlığı ile bakmazsın?

gözleri körermişçesine senden başkasını görmeyene ne diye öpülesi anlını kaldırıp gönül rahatlığı ile bakmazsın? neden görmezsin senin için ölüp biteni ? neden kaçırırsın huzuru bulduğu tek yer olan gözlerini? gecesi gündüzü sen olan , silüetine sarılıp uyumaktan vaz geçemeyen bu adamı neden daha fazla üzüyorsun? her fırsatta hiç bir şey beklemeden,sadece bir huzurlu bakışına koşarak gelmek isteyen , yanında olmak için çırpınan bu deliyi neden görmüyor gönlün?hangi şarkının sözleri anlatabilir ki sana olan sevdamı? yazılmışmıdır daha sana duyduğum sevginin kutsallığını anlatabilecek manada sözler? hiç bir şey boğazımı düğüm düğüm yapamadı o bakışların yaptığı gibi...

çok şey mi istiyorum sanki? kırma! istemesende , yalan olsada gel de :( içimden gelen , yokluğunun verdiği acının sesini bile seviyorum. biliyorsun dilim damağım kuruyor karşında.daha fazla yazamıyorum.yine düğümlendi boğazım. yıllardır kimsenin hak ettiğini düşünmediğim sözü sana söylüyorum.. SENİ HER ŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM...

link

etme :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu kim yazdı senin duyguların mı yoksa biraz kopya mı?Çok beğendim çünkü aynı cümleleri birazda benden katarak odun olan sevgilime atacağım

0|0
    1|0
    • ben yazdım elbette

• Sevgilim olmayan biri için bu sözleri sarf etmezdim.

• seviyorsam herşeyi yaparım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...