Imamatipe giden öğrencilere neden bukadar değer veriliyor?

neden bizler babalarımızın aldığı emekli mağaşıyla sürünüyoruzda imamlara ve imamatip öğrencilere bukadar değer veriliyor benim babam çalıştığı meslek yüzünden kanser oldu aldığı mağaşda imamların yarısı kadardı onun hastene masraflarınıda karşılamadı devlet annem tarlalara oraya buraya gide gide karşılayabildik masrafları servis paralarını okul ihtiyaçlarını gene böyle verdik gram gram harcaya harcaya neden imamların hiç bir şey yapmadıgı halde ve imamatipde bilimin gelişmediği bir yer sadece dini yönden ilerlenebilen bir yere bukadar harcama? ne kadar geri zekalı bir zihniyette büyüyoruz biz burdaki alevi kardeşlerim deist ateist hiristiyan yahudi kardeşlerimin hakkını kim vericek? adım başı cami yaptırcağınıza gidin köylere yeni okullar açın size cami açmayın demiyorum adım başı cami açıyorsunuz gidende zaten yaşlılar gerçi beni ilgilendirmez orasıda ben hakkımı istiyorum sadece şuana kadar ne sağ ne sol tarafla bir alakam oldu yanlış anlaşılmasın sadece bizim gibi emekçi ve hakkını alamayan insanlar daha iyi anlar beni inanın kendim için değil şu anneme babama acıyorum bu yaşına kadar çalış hak ettiğini alama ne kötü durum neyse uzatmadan şu görüntüyüde paylaşmak istedim sonra atıyosun falan diyorlar muhalefet olmadan yorumlarınızı bekliyorum

link

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• imamlara laf edeceğine onlardan fazla maaş alanlara laf et.

fabrikatör veledi olup burs alanlara laf et

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• geleceğimiz daha ii olsun die bak şimdiki 13 14 15 16 yaşındaki kızlara hepsi bir seks meraklısı oldu çıktı.

0|0
    0|0
    • ya ona bakarsan imamatipli çoğu kızda 14 15 yaşında evleniyor buna ne diycen?

Erkekler Ne Diyor 3

• Katılıyorum sana kardeşim, dine bir şey demiyoruz ama böyle zorlatarak milleti dindar yapacaklarını inanıyorlar.Devletin dini yoktur, adil olmaları gerekir.Gerici hükümet sağolsun

0|0
    0|0
  • İmamhatipler zamanında kan kusturdular. sımdıde bırakta hakettiği gıbı Yasasın. Okusunlar. Devlet 10 yıl once onları ezıyet ederken kımse çıkıpta nedne boyle dmeıyordu.

0|0
    0|0
    • sen bir git ya ötede yaşa bu kafanı

• Ne oldu doğruları duyunca Pek bır sınırlendın

• ne sinirlencem birader gayet sakinim ama boş beleş adamlara laf anlatmakdan bıktım bu yüzden yani hadi kolay gelsin sana

• Onlara değer verenler kendilerine yandaş yetiştirme derdinde, kimsenin ipinde değil imamhatip okumuş ya da dinine önem verdiği, istediğin boku ye, yandaş olduktan sonra hiç sorun yok, arkadaşım var yurtta büyüdü senden fazla kız arkadaşım oldu istediğim herşeyi yaptım dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...