Erkekler neden kaşar kızları tercih eder ?

neden erkeklerin çogu sessiz sakin kizlar yerine havali ve kaşar kizlara ilgi duyar ? erkeklerin dikkatini çekmek için illa kaşar mi olmak gerekir ?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• biz erkeklerin nasıl ki her kız kaşar diye yalan olan bir inanışları varsa siz kızlarında erkekler kaşar kızları tercih ediyor diye bir yalanınız var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• kaşar kızları tercih eden erkelerinde onlardan farkı yoktur yani fırlamadır ,piçtir.. bunların duyguları yoktur bir eşya değiştirir gibi sevgili değiştirirler iyimi, kötümü diye bakmazlar onlar için kız olsun yeter geneldede kezban tiplerle takılırlar.. biz dürüst ve namuslu insanlarında idealleri olduğu için her önmüze gelenle çıkmayız çok seçiciyizdir sevebileceğimiz kişiyi ararız :)))

1|0
    0|0
  • Ne güzel demişsin kaşar, kaşar ı rendeleye bilirsin, küf hale getirebilirsin, bozulabilir yani her türlü iş yapar anladın mı, gününü gün et, tepe tepe kullan ama sevdiği kıza yapamaz çünkü geri teper.

0|0
    0|0
  • Ucuz malın alıcısı çok olur derler

Niyeti kısa vadeli şeyler yaşamak olan bir erkek haliyle kolay elde edebileceği kıza yönelir

0|0
    0|0
  • kişilikli kadınlar kişiliğini, kişiliksiz kadınlar dişiliğini kullanır . erkekler en çok 2ci şıkkı secer:)

0|0
    0|0
  • Çünkü kaşarın kilosu ucuz

0|1
    0|0
  • kaşarlar atıştırmalıktır sonu yataktan sonra dış kapıdır. erkeklerde bu tipleri genelde dünyevi zevkleri için tercih eder sonra yol verirler.

0|0
    0|0
  • her erkek için geçerli diil o dediğin, kafasında kadını sadece bir et parçası olarak gören insanlar yapar onu

0|0
    0|0
  • walla bende kaşar kızları çok severim .. Eğlencelidir, herşeyi konuşursun. Yanında rahat edersin, şunu desem yanlış anlar mı diye kısıtlamazsın kendini. Bazen öyle konuşur ki, canını yerim senin diyerek içime sokasım gelir :D

0|1
    0|1
  • Kaşar preslenmeye uygundur,fazla ısındımı eririr.

0|2
    0|0
  • 20 kusur yaşında evcilik oynamak istemiyorlarda ondan.

0|2
    0|0
  • yooo öyle birşey yokki sadece bazı erkeklere kaşar kızlar daha hoş gelir ben pek sevmem mesela sonuçta kaşar

0|0
    0|0
  • kaşarlar güzeldir dikkat çekiyor gülüyor erkeklerle muhabbet ediyor laf atıyor. sessiz kız belli değil

0|0
    0|0
  • 3 harfli bir şey.

SEX

0|0
    0|0
  • kaşar kolay ulaşılabilen bir yiyecektir.

0|1
    0|0
  • hiçbir kıza o kelimeyi yakıştırmamamla beraber zaten bizde sessiz sakiniz yani en azından ben :)) ama az konuşan göz önünde diye bir ayrım yok

0|0
    0|0
  • Sessiz ve sakin kızlardan kafaya çanta yeme korkusu sebeplerden biri..

0|0
    0|0
  • kaşar olmadan verebiliyorsan sorun yok :)

0|0
    0|0
  • buna katılmıyorum ben nerde sessiz sakin bir kız var onu tercih edderim...

0|0
    0|0
  • kanka onlarla eğleniyoruz biz

0|0
    0|0
  • kaşar 1 geceliktirde ondan.

0|0
    0|0
  • ilk olsun son olsuncuyum ben uzak olsun onlar:)

0|0
    0|0
  • İlgisini çekmek için değil. Cinsel açlığını gidermek için kaşar olmalısın

0|0
    0|0
  • ya sessiz sakin kızları tercih ediyorum ama onlarda başını kaldırıp bakmıyor bile

havalı oluyolar kaşarlar öylemi hemen yavşıyorlar her türlü isteğine yanıt veriyorlar erkeklerde o yüzden tercih ediyodur kesin

ama ben sevmem öyle kızları

0|0
    0|0
  • yok ben beyaz peynir severim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek gecelik o kızlar. Sessiz sakin kızlar tam evlenmelik

0|1
    0|1
  • nıyetı sevmek degıl hormanları geregı kullanmaksa, tercıh eder, normaldır.

0|1
    0|0
  • soruda gizli cevap : kaşar oldukları için

0|1
    0|0
  • gönül eğlendirmek için.. evlenirken de o sessiz sakin kızları tercih ederler..

0|1
    0|0
  • Havalı, çevresi ve güzelliği olan kız sevilir.

0|0
    0|2
  • hahahah süpersin kız

0|1
    0|0
Yükleniyor...