Aşırı maç ve takım sevgisi itici gelmiyor mu size de?

tamam ben kendim de isterim kendi takımının maçlarını izlesin ama her maçı izlemenin anlamı var mı? gitsin herkes fenerbahçeli olsun o zaman bana görede yani illa aşırıya kaçmak gerekiyorsa :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek açısından bakarsak biz Türk erkekleri seviyoruz futbolu. Çocukluk çağlarında belki başka spor dallarına yönlendirilseydik bu kadar futbol fanatiği haline gelmezdik belki ama bu saatten sonra yapacak bir şey de yok gibi. Belki kendi tuttuğun takımın ya da Milli Takım ve Avrupa kupaları maçları tamam da bazısı işin suyunu çıkartıp ikinci üçüncü lig maçlarına kadar izliyorsa bu biraz sevimsiz. Özellikle de kız için. Ama ben mesela kız arkadaşım hangi takımı tutarsa tutsun en azından ayda 1-2 defa formalarımızı sırtımıza geçirip beraber maç seyretmeyi isterim. Yani kızın da biraz futbolu sevmesi lazım. Ama çok değil :) Öyle kızlar var ki erkekten fanatik. Bana öyle tipler hiç kadınsı gelmiyor. Birahaneye maç seyretmeye gitmiş Mahmut abi formunda..! Var öyle bir kız arkadaşım. Dini imanı Fenerbahçe... 32 yaşına gelmiş fanatizm diz boyu. Fiziken dünyanın en seksi kızı da olsa (ki öyle de değil) çok itici.. Kız için de erkek için de futbol sevgisi dozunda olmalı diye düşünüyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir futbol takımına aşık olduğunu iddia eden varsa başlık parasını görüşsünler başkanla. ;) fanatikliği ben anlayamıyorum, o durumda olan arkadaşlar baya bir fedakarlık yapıyor mesela diğer fanatiklerle sidik yarıştırıp birbirini bıçaklayanlar var, önemli bişey olmasa adam bıçağın önüne atlarmı? Atllıyor işte çok ilginç bişey dorusu.

0|0
    0|0
  • kızlarda evet

0|0
    0|0
  • aşırı fanatic olmaya ne gerek var dinine islamına o kadar tutunsan sevsen

0|0
    0|0
  • holiganlığa varırsa tabiki itici ama fanatizim öyle değildir

0|0
    0|0
  • kızların aşırı futbol fanatiği olması beni iter.

0|0
    0|0
    • erkekler açısındanda itici bence

• ben bu sene ne tv ne haber ne maç izliyorum böyle daha iyim kendimi gerçek gündeme saldım sokaklara insanlara aşka gezmeye

• GALATASARAT 1905 ***! :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...