Ölmekten korkarmısınız korkuyorsanız veya korkmuyorsanız nedeni nedir ?(+1)

Bazı insanlar sevdiklerini görememekten korkar bazılarıda bu dünyadakilerden kaçar sizin ki nedir ? Başka renkli yorumu olan ?

Güncellemeler:
Rica etsem sayfama destek verirmisiniz abone olun ve begeni yapın olur mu :) bu işe cok önem veriyorum cünkü kendimi geliştirmek istiyorum yorumlarunizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.demişken üniversiteyi de yeni kazandım hani biraz havamız olsun bir el atın olur mu :) ?

link
Sayfa destek lütfen :)))

link

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi lan korkmuyorlarmış sizi ormanda aslanla baş başa bıraksam sı.. İçin yer ararsınız :D Hayatın yalanı burda.com :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer dört dörtlük bir müslüman olabilseydim Allah'a kavuşacagım için sevinirdim ama ne yazık ki ölüm korkusu oluyo.

0|2
    0|0
  • korkmuyorum, öbür tarafın bu dünyadan daha kötü olacağını sanmıyorum.

1|1
    0|0
  • hiç korkmuyorum ölümden. ani olmazsa daha iyi olabilir ama amesela hastanede herkes gelsn göreym helaleşeyim sonra mork.

0|1
    0|0
  • Korkarım .Yaşamadığım bir zamanı hayal edince insan ürperiyor.Ayrıca sevdiklerini de yalnız bırakıyorsun.

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum ne korkcam :))

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum korkmamı gerektiricek bir durum yok

1|1
    0|0
  • ben ölememekten korkarım..

0|1
    0|0
  • Sevdiklerim için korkuyorum nedense

0|1
    0|0
  • Yani yorum yok. Ölmesem daha iyi ama :D

0|1
    0|0
    • Düşünmüyorum bile ben :) millet düsünüyo mu diye ters köşe yaptım sadece :)

• Psikopata bağlayanlar var bir de :)

• Hmm anlıyorum peki :( acaba yukarıdaki link verdiğim sayfaya girer videolarıma bakarmısinız begeni yapabilirsiniz de ama ben abone kasmaya calısıyorum çok rica ediyorum destek verin bana bir elin nesi var iki elin sesi var yani :)

• Ölümden sonra olacaklardan korkuyorum.

0|1
    0|0
    • İçini ferah tut kücük seyleri allahın affettigi hikayeler duymustum ne kadar dogru bilmiyorum ama :(

• ölümün eşiğine gelmeden önce korkmuyorum diyordum, ama anladım ki can tatlı.

0|1
    0|0
    • Merak ettim basınıza ne geldi ?

• Ben dinlerim sizi tabi ister veya üşenmezseniz :) isterseniz özelden yazın rahatsız oluyorsaniz farketmez :)

• valla hiç hatırlamak bile istemiyorum, düşman başına haşa

• bir saniye sonram olmayabilir düşüncesini taşırsam ölmekten korkmam çünkü aslında ölmek yok olmak değil Allah'a kavuşmaktır.insan kaçışı olmayan birşeyden korkmamalı.

2|2
    0|0
  • ölüm benden korksun banane yeaa

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ölmek felâket değildir. Asıl felâket, öldükten sonra başa gelecekleri bilmemektir diyor bir aydın. doğru demiş :)

0|1
    0|0
  • korkmam.o da hayatın bir parçası sonuçta.nasıl bir kez sünnet oluyorsan :) nasıl bir kez askere gidiyorsan bir kez de ölüyorsun işte o kadar :) ve kim bilir belki de ''son'' dediğimiz,sadece bir başlangıçtır :)

0|1
    0|0
    • Dogru peki bir hastanede kolların bacakların kesilmis bir sekilde uyanmiş olsaydın allah korusun lan :(

• Korkuyorum.

1)Henüz gerçekleştiremediğim ve devamını merak ettiğim beklentilerim var.

2)Hazır değilim.

0|1
    0|0
  • Bana bu soruyu polislik mülakatında Psikolojik test aşamasında Psikolog sormuştu.Ama peş peşe en az 10 defa sordu.Bende korkarım dedim.Ölümden korkmayacak canlı yoktur.Siz korkmazmısınız? diye sordum.Adam beni boşver ben sana soruyorum dedi.Neyse işte vesselam kazasız belasız atlattık bu soruyu da :))

0|1
    0|0
  • Ben varken ölüm yok , ölüm varken ben yokum. O halde korkacak bişey yok (Lukretius)

1|1
    0|0
  • Ateistim ve korkmuyorum. Sonunda herkes birgün ölecek. Korkutugum uzun ve hasta yasamak.

Bagzi yaslilar iyicene hasta bir hayat geciriyorlar.

Öyle olmasini istemem.

0|1
    0|1
  • Kul hakkıyla ölmekten korkarım

0|1
    0|0
  • ölüm haktır er geç gelir kapıya dayanır korkmam ama önemli olan ahirete hazırlıklı olmaktır yoksa neden ölümden korkulsun ki..

0|1
    0|0
    • Öbür tarafta yaşamayacagın seyleri dünyadan yapamamaktan korkanlar var benim degil baskasınin bir bakiş acisi :)

• Şimdi ölsem de olur

0|1
    0|0
  • Sevdiklerimi kaybetmekten korkuyorum

0|1
    0|0
    • Korkmayın her canlı icin ayni seyler olacak sadece biraz zaman lazım :(

• En sevdiğini kaybetmiş ve acısını yıllarca yaşamış biri olarak ; geride kalan annemi babamı kardeşimi kaybetmek, bana çok zor geliyo kardeşim. Demek istediğim buydu.

• gece duvarda gölsesini gorse korkar bunlar bakma bunlara sen :)

0|1
    0|0
  • olumden korksak arabaya binmezdik sef

0|1
    0|0
  • ölümden korkmam yaşamaktan korktuğum kadar :D

0|1
    0|0
  • Bazan ölmek istiyorum. Sonra bakıyorum halime vazgeçiyorum

0|1
    0|0
  • dünya güzel değil ki kötü bir yer. hastalık var, her an ölme sakat kalma tehlikesindeyiz, öldürülebiliriz, deprem olabilir, toprağın altı magma, astoitler, kara delikler, hayvanlar, savaşlar,... sadece acı çekmekten korkuyorum öleceğiz sonuçta.

0|0
    0|0
    • Çok karamsar bakıyorsunuz bence kötülüklerden cok iyi seyler var bu dünyada :)

• tabii olacak yoksa mars gibi yer olurdu hayatın zevki olmazdı bilinçli olarak yapılmış. ama dünya kesinlikle berbat bir yer

• Çok şanssız veya talihsiz olmalısinız galiba :(

Yükleniyor...