Daha iyi bir uyku için ne yaparsınız ? ne yaparsanız daha rahat uyku alırsınız ?

hemen hemen son 1 aydır uyuyamıyorum doğru düzgün rahat uyuyamıyorum

uykumu alamıyorum sinirli sinirli dolanıyorum bütün gün çok canımı sıkmaya başladı uyku ilaçlarıda kullanmaya başladım eskisi gibiyim hala bir fark yok

siz neler yapıyosunuz ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• acilen bir uyku bozuklukları merkezine gitmen gerek. bir hekime görünsen iyi olacak. geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdi ben 12-6 arası uyursam senin gibi oluyorum 2-8 arası uyursam kalkınca gayet uykumu almış oluyorum bakınca totalde 6 saat ama bunun sebebini pek bilmiyorum. Uykun gelmeden yatağa girmen o gün berbat bir uyku uyuyacağının ilk sinyalidir bence. Yatmadan biraz yoğurt yemek de iyi geliyor ya da süt içmek. Tabi bazı sıkıntılarda insanın uykusunu kaçırabiliyor.

0|0
    0|0
  • Ametist taşı kullan yatmadan önce biraz tut sonra yatağın altına koy işe yarıyor ablamda [habersiz] denedim yatağın altında olduğu zaman daha iyi uyuduğunu söyledi :D

0|0
    0|0
  • senin gibi uykuya hasret kaldığım zamanlarda üç veya dört tane bira içip yatıyorum mısıl mısıl uyyuyorum

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama sex yap yat bide yatak odanı değiştir.ilaç kullanma iyi değil tv karşısınd da yatabilirsin çok güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç bir halt yapmıyorum uyuyamıyorum aram yok uykuyla

0|0
    0|0
  • yastığımı seviyorum :) cici yastık diyorum mayıştırıyorum kendimi kedi gibi :):):)

0|0
    0|0
  • duş alıp yatabilirsin

0|0
    0|0
  • ballı süt çok iyi :)

0|0
    0|0
  • ya iyi ve uzun geçen bir seks ya da masturbasyon

0|0
    0|0
  • Uyku problemim yok ki

0|0
    0|0
  • ben yatınca çok rahat uyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben neredeyse yıllardır böyleyim.

Yeni yeni düzene girmişti yine bozdum...

0|0
    0|0
  • Alkol al beyb.

0|0
    0|0
  • yorulduğum zaman iyi uykum geliyor bide ayran müthiş derin uyutuyor

0|0
    0|0
  • hergün birşey üretiyorsun iç iç uyu ilgi alanı bile yaratamıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...