Ayakkabı'nın arkası ayağımı vuruyor Çözüm var mı ?

Greyder bir ayakkabı aldım ayakkabının topuk kısmı pürüzlü böyle ayakkabı ayagımı vuruyor su topluyo yara oluyo buna ne yapmak lazım geri götürsem bir şey yaparlar mı yoksa ayakkabıcıya mı götürücez ?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• değiştirme ihtimalleri var geri götürün, değiştirmezlerse eğer bir ayakkabı tamircisine götürün sizin yapabileceğiniz bir şey yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eğer darsa kalıba sokup genişlettirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Tulbent. yumusaklıgında bir bezi sirke ile ıslat, ayakkabının icine ittirerek doldur, posetleyip buzluga koy ve 1 gece beklet.Kalıp gorevi gorur, yumusatır.

0|0
    0|0
  • imklanın varsa o bölgeye tampon koy.raharlarsın.

0|0
    0|0
  • geri götrmene gerek yok heryerde var ayakkabının arkasına yapıştırılan jeller var vurmaması iiçin onlardan kullan hadi geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • geri götür

0|0
    0|0
  • ayakkabı tamircisine göstermeyi dene

0|0
    0|0
  • Sen de onun arkasına vur! :O

0|0
    0|0
  • yarabandı yapıştır :)

0|0
    0|0
  • bende bı ayakkabımı götürmeye erındım yara bandı yapıstırıorm vuran tarafa vurmuyor ayagımı

0|0
    0|0
  • 2 ayakkabımı da dolaba kaldırmaktan başka çare bulamadım ben varsa bana da söyleyin :/

0|0
    0|0
  • pamuk:))) aaaaa

0|0
    0|0
  • Aynisi banada oldu öldüm acidan hala yara bantli :( 1 hafta oldu ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Dostum olay şu bazı insanların ayakları çok derin ayakkabı giyemez .

Muhtemelen ayağın topuk kısmından çok içe gömülüyordur.

Ayakkabına bir tabanlık attır yani topuk kısmını yükselltir. Tüm sorun ortadan kalkacaktır.

Yeni ayakkabıların bir çoğunda bu olur.

0|0
    0|0
  • ayakkabının topuk kısmına karton tarzı sert biş koy ayağını biraz daha yukarı kaldırır ve ayakkabı vurmaz ayakkabının içi baya derin demekki

0|0
    0|0
  • dostum eger deri ayakkabı aldıysan hıc sıkıntı yapma en gec 10 gunde ayagının seklını alır alısır yanı bırdaha vurmaz eger yenı aldıysan tabı ama 1 ayı gecmıs ıse geri götur ama ben cok begendım goturmem dıyosan once sıcak bı ortamda tut sonra hafıf esnet bıraz açabılırsın bu sekılde derıyı tabı deri ise =)

0|0
    0|0
  • Ayakkabının o vuran kısmına bant yapıştır, ben öyle yapıyordum bir süre idare ediyordu veya pamuk al, pamugu çorabın vuran kısmına sıkıştır...

İşe yarıyor :)

cut.

0|0
    0|0
  • benim aldiğim ayakkabida da ayni problem vardi greydere götürdüm değişim istedim farkli bir ayakkabi aldım ama ondanda pek memnun olmadim tancadan şaşmican

0|0
    0|0
  • lostracılar.alt tabana topuk kısmına değme yüksekliğine göre kce ya da plastik destek koyuyorlar.bir dene istersen

0|0
    0|0
  • eski ayakkabından özür dileyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • sende ayakkabının arkasına vur öcünü al bence

0|0
    0|0
  • en iyi çzöüm topuk kısmına bastıgında yükseltecek birşey koy içine vurmasını kesecektir belli zamann sonrada alışır

0|0
    0|0
  • Var götür Bi tamirciye tabanını vursun

0|0
    0|0
  • Tabi ki pamuk. Ama bence uğraşma; iade veya değişim en güzeli.

0|0
    0|0
  • Koli bandı, Dola dolabildigin kadar =) hem agda da yapmış olursun =)

0|0
    0|0
  • ayakkabının arkasına bir pamuk ve ya peçete bişey koy ayakkabı yeni diye olabilir eğer yeniyse...

0|0
    0|0
  • greyderin ayakkabıları çok iyidir ve müşteri memnuniyetleri vardır geri götürmelisin

0|0
    0|0
  • kalıplar var onlara koy ayak numarana gore ya da yarım numara buyuk ayarla

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapan yere kadın pedi yerleştir teşekkürü sonra edersin.

0|0
    0|0
  • greyder hiç bir işe yaramıyor sadece ün yapmıs bir ayakkabı.!

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum...iğrenç bir marka..kaç kere bağcığı koptum yeni bağcık aldım vurması da cabası..bir daha asla almam greydermiş mreydermiş..

• yok usta ya ona vereceğim parayla bir ay giyerim ona verdigim parayla 2 ayakkabi alirim

• ilk zamanlar öyle olur.. topuk kısmına biraz kağıt ya da selpak türü bir şey kat..

0|0
    0|0
  • Terlik giyin kesin çözüm %100

0|0
    0|0
  • Yollayın siz onlar hallederler

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...