Galatasaray - Real Madrid, Gruplar 1. Maçı 21:45' de Star TV' de...

Akşam oynanacak maç hakkında neler Düşünüyorsunuz?

Gönlümden geçen beraberlik, tabisi herşeyden önce iyi bir mücadele bekliyorum Galatasaray' dan...

Tahminlerinizi alalım, Anketimize katılın.

Buyrun

• Galatasaray Kazanır
    43% (3)50% (4)47% (7)Oy Ver
  • Real Madrid Kazanır
    57% (4)50% (4)53% (8)Oy Ver
  • Beraberlikle sonuçlanır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Galatasaray' ın ilk 11' i belli oldu

Muslera

Eboue

Chedjou

Dany

Riera

Melo

Selçuk

Engin

Sneijder

Burak Yılmaz

Drogba

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid sonra yaptığımız maçtan sonra onları korku sardı diyebilirm.Çünkü Drogba,Sneijder ve Burak ile baya iyi oynamıştık.Bunların arasına son yaptımığımız transfer Bruma girince dahada tedirgin oldular.Kendi sahamızda yapcağımız maçın avantajını iyi değerlendirmeliyiz.O yüzden başarılar Cimbom.

0|0
    0|0
    • İkinci yarı özellikle daha da bastıran bir Galatasaray bekliyorum, Bizim en büyük problemlerimizden birisi kanatlar, Bruma bu sorunu fevkalade şekilde çözecek bir oyuncu, onun yapacağı katkıdan şüphem yok

• Bruma daha genç ve 19 yaşında ve hırslı bir oyuncu o yüzden bunları yapacağından şüphem yok.Zaten herkes Bruma'yı ilk maçından sonra bunu daha iyi anlamıştır.Fatih Terim bugün onu ilk 11'de oynatıp rakibi yıpratmaya yönelik oynatcak.İlk yarı fazla tempo olmaz.Ama tabi ilk yarı geriye düşürsek devre arasında Fatih Terim napar eder.Onları adam eder devre arasında.O yüzden Bruma 2. yarı girerse daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.2.yarı daha fazla tempo olacaktır.Kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabikide Galatasaray kazanacak. Muslera ve Drogba varken gol yememiz ve yenilmemiz söz konusu bile olamazzz

0|0
    1|0
    • İnşallah :)

• Galatasaray için değer ya, biz desteğimizi verelim yeter ki :))

• Aynen öyle Terim le Ünal Aysal ın arasıda düzeldi biraz Drogba da kesin şeyler söylüyor artık sonucu maçın sonunda görecez hayırlısı :)

• sende olmasan haberim olmayacak..hemen dışarı çıkıp cips kola ve dahi ıvır zıvır alıp eve stok yapıyorum...

içimden çok yemesek bari lafı geçti...

0|0
    0|0
    • Afiyet olsun efenim, inşallah iyi bir mücadele gösteririz :)

• öylemi adamın günahını aldım desene...ama gene de bir koltukta iki karpuz olmuyor...birini seçsin adam gibi yapsın...

• Aynen öyle, kadro kendini salmış..

• Keşke berabere kalsaydık..

0|0
    0|0
  • Beraberlikle sonuçlanır

0|0
    0|0
  • Galatasaray Kazanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray kazanır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray Kazanır

0|0
    0|0
  • Madrid 3-4 sallıcak

0|0
    0|0
  • Tahminin

c.ronalldo 2

benzama 1

isco 1

Balenin de 1 golü olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın şu son günlerdeki kötü performansı beni endişelendiriyor. Umarım bu akşam benim gibi aksini düşünenleri yanıltan iyi sonuçlara imza atar.

0|0
    0|0
    • Antalya maçındaki performansı görünce, özellikle hücum hattımız, umarım yakaladıgımız fırsatları iyi değerlendiririz...

• Ben birçok fırsat yakalayacağımızı düşünüyorum, Drogba, Burak, Sneijder ve büyük iş düşüyor :)

• Snejder gününde olursa iş bitmiştir. :)

• 3.5 üstü oluck o garanti iddaa da 100 bastım 3.5 üstüne

0|0
    0|0
Yükleniyor...