Erkeklerin %69'u kendini fit sanıyormuş ama sadece %13'ü fit! Fit olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Fit misiniz kendinizi fit mi sanıyorsunuz acaba😁

0|1
69218

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 218

• kesinlikle inşallah:)

0|0
    0|0
  • fit sanıyorlar bırak sevinsiler garipler ben fit değilim tipsizim ama kendimle barışığım

1|0
    0|0
  • Kadınların %74 ü de tüysüz olduğunu düşünüyor ama bir çoğunun benden fazla bıyığı var.

0|3
    2|0
  • Tabiki hayır ben göbekli, fodul biriyim fit olup nedecem? Evlenince zaten istemeden fit olacağım, yemek yok, hergün işe git gel. 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Gayet güzel ve fit bir vücudum olduğunu düşünüyor, biliyorum.

0|1
    0|0
  • Ağırlığım hafif fazla ama kilolu durmuyorum kalıplı duruhorum biraz Allah vergisi kiminin sadece göbeğe gidiyor yağ

1|0
    0|0
  • Fit misin diye sorulduğunda ben;
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...-cekmek_479289.gif
    Gayet fitiz gardaş..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • ailelerinin ;"benim güzel kızım, bir tanecik meleğim, prensesim,
    bebeğim, tatlım, dünyalar güzelim, papatyam, güzellik abidem" diyerek yıllarca gaza getirdiği çirkin kızların, bu olaya kendilerini kaptırmaları, kendilerini hayali bir güzelliğin içinde bulmaları ve etrafta kalkık burunlarıyla kibirli gezinen çirkin kizlar kadar anormal değil sanırım olay.
    Not:kukusu için bu kızlara güzel rolü çeken erkekler bunlara sebebiyet veriyor zaten

1|1
    0|0
  • Fit falan degilim valla
    Kemiklerim kalin
    Bide ellerinden oper gobegim var bir ince

1|0
    0|0
  • Ben kendimi hiç bir zaman fit sanmadım lakin şu an fit olmak için spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum :)

0|0
    0|0
  • kızların ömrünün %89 ü makyaj yaparak %11 ide yemek yiyerek diye duymuştum bilmem ne filozofu bilimsel olarak kanitlamis

0|0
    1|0
  • Fit olmayı kasları belirginleşmiş ve kas kütlesi maksimum düzeyde artmış olarak ilan ederseniz evet sadece %13'ü öyle olur.
    Ama fit olmanın tam karşılığı "çevik, hızlı" olmak demek esasen.
    Siz olayı yanlış anlamışsınız. Kas kütlesi yüksek olan bir birey fit olamaz, hantal olur.

0|1
    1|1
  • Fit degilim.)
    İriyim
    Kasliyim
    Günümüzde fit anlayışı incecik olmak vs

1|0
    0|0
  • normal bir vücuda sahibim

0|0
    0|1
  • Önce 'Fit'in tanımına bakmasını öneririm o sayfanın. Evet 'fit'im.3 senedir vücut geliştiriyorum ve doğalım. Resimdeki gibi kürün dibine vurmuyoruz

0|0
    1|0
  • düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Yok ben göbeğimle mutluyum

2|0
    0|0
  • Araştırmayı yapan kaynak:
    facebook. com /dailytesticle

0|0
    0|0
  • Değilim ama olacağım. 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    198

Kızlar Ne Diyor 69

• Erkekler obezken bile kendilerini fit görme özelliğine sahip kadınlar dal gibiyken bile kendilerini obez olarak görürler. Erkekler bedenleriyle daha barışık kadınların bu anlamda memnun ve mutlu görmekte neredeyse imkansız alın size aramızdaki dev bir zıtlık daha.

1|0
    0|0
  • kizlarda erkeklerde cogu kendini oyle saniyor. kizlarda zayif olanlara fitsin deyip geciyorlar 😆 erkeklere de biraz yapili olsun ayni sekilde

1|0
    0|0
  • Bence millet birbirini eziklemeye yer arıyor;böyle saçma sapan hiçbir güvenilirliği olmayan anketler de buna ortam sağlıyor, hepsi bu.

0|0
    0|0
  • bundan 5 yıl önce birisi bana teklif ettiğinde yaşın 35 manyak mısın demiştim. ben 20 yaşındaydım. bana ne dedi biliyor musun? " erkeğin yaşı olmaz"
    manyak bazıları cidden.

0|0
    0|0
  • Fittirip gelsinler.

1|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem ama ben asla fit değilim 😂

1|0
    0|0
  • Fit demek kas yığını demek değildir bana göre çoğu fit zaten. En azından spor yapan erkek sayısı kadınları üçe beşe katlar. Erkeklere laf etmeden önce kadınların kendileri fit olsa bari

0|0
    0|0
    • Ben kadınlar cok fit demedim zAten kadınların geneli zayıf bile olsa fizikleri mükemmel olsada diyet yapan kendini şişman sanan varlıklar ama erkekler de ise tam tersi fizik olmasa dahi olduğunu iddia eder Yani bunu dile getirdim

• önemli olan insanın kendini nasıl hissettiği ve biri düzenli spor yapıp yediklerine dikkat ediyorsa fittir zaten

0|0
    0|0
  • sadece fit sansalar keske..

1|0
    0|0
  • Hayirrr😲😲😲😲

1|0
    0|0
  • degiller

0|0
    0|0
  • Fit gibidirlee belki.

0|0
    0|0
  • Fit olan erkeklere bakmaya geldim..

0|2
    0|1
  • düşünmüyorum

1|0
    0|1
  • öyle zannediyorlar

1|0
    0|0
  • Ne kasli ne de kilolu, gobekli erkeklerden hoslaniyorum fit olmasada olur gobisliler daha cekici geliyor. Vesselamss

0|0
    0|0
  • Standartım. Öyle iddialarım yok

1|0
    0|0
  • Yağdan ayı gibi olmuş kendini "iri yapılı" zannediyor.

0|0
    0|1
  • Hepsi mükemmel olduğunu da düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Ne zaman resimdeki kız gibi vücudum olursa o zaman resimdeki erkek gibi sevgili isterim 😂

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    49
Yükleniyor...