İnsan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş derler doğrumu bu hiç etrafınızda oldu mu?

Ben onu oktan unuttum ama aldatıldığımı yeni öğreniyorum ne kadar unutmuş olsam da zamanında onunla mutluyken aldatılmışım ayrıldığımızda filan yalvarırdım ona insan ister istemez üzülüyor içim içime sığmıyor o kadar zaman salak yerine koyulmuşum.

İnsan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş peki bu yaptıklarını o ne zaman yaşayacak, hiç etrafınızda bu tarz şeyler oldu mu?(Ayrılıkla sınırlı değil)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bak şimdi 3 tür erkek vardır

*birincisi akıllıdır kızları gönülden sevmez elma seçer gibi tipe bakar seçer sayısız sevgili yapar kızlar bunlardan hoşlanır ulan adam 40 sevgilisinden ayrılmış senden de ayrılır ama yok o çoçuk cool derler sonra erkekler kötü derler

*ikincisi bu erkekler gibi olacağıma birini sever tam severim o bana bakmasa da ben severim der bunlar biraz daha zekilerdir bunlara kaba derler ama o kaba dedikleri adam onları bırakmaz

*üçüncüsü zeki omayanlardır bunların aklı değil parası vardır kızlar gelir iki sırnaşır harcatır parayı gezer tozar ve gider bunlara karizmatik ama çapkın derler bide

*sonuç olarak beğenmedikleri o arka köşede durup onlara bakıp gülümseyen gönülden seven adam gibi adamı görmezler bile sonra erkekler kötü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok öyle bir ilahi adalet.

1|0
    0|0
Yükleniyor...