Selçuk İnan Medipol Başakşehir'de başarılı olabilir mi?

Selçuk İnan Medipol Başakşehir'de başarılı olabilir mi?
Sarı-Kırmızılı yönetim, Selçuk'un yıllık 2 milyon 950 bin Euro maaş ve maç başı 25 bin Euro'luk bonusunu ödemekten kurtulmak için Medipol Başakşehir'in teklifini kabul etti. Galatasaray, Selçuk İnan'ı isteyen Medipol Başakşehir'den bonservis ücreti de talep etmezken, sadece futbolcunun yıllık ücretinin ödenmesini istedi.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bizden gitsin de yedek kulubesinde görmek bile kanser ediyor beni. ilk 2 sene iyi oyunla topladığı krediyi sonraki senelerde hunharca harcadı ve eksi bakiyeye ulaştı sağolsun. Yedek kulubesinde görmeye dahi tahammülüm yok bu yeteneksize. gitsin kumda oynasın bizden ne kadar uzak o kadar iyi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olsa ne olur bizim takıma bir faydası olmadıktan sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Selcuk Inan bu ulkedeki Gs hakimiyetini yeniden tavan yaptiran muhtesem bir futbolcuydu son iki sene cok kotu kadrolarla futbol oynadi hem santrafor hem yanindaki oynayan grup hemde defans blogu rezaletti ayrica sneider ilede futbol yapilari hic uymayan iki futbolcuydular. Basaksehirin en iyisi olur Gs da kalirsa bu sene yeniden cok cok iyi futbol oynar belki yedek kalir ama cok faydasi dokunur cunku mevcut takim oyunu rolantiye alabilecek bir kadro degil ve en onemlisi biz Tugay i koyduk adam gitti 11 sene efsana futbol oynadi Selcuk her yerde her takimda oynar sadece GS da cok yiprandi.

1|0
    0|0
  • İyi topçu ama Galatasaray'a bu sene için lükstu.. en azından oynasin.. Allah varya Trabzon'a gitseydi keşke.. bu seneki şampiyonluk çok çok değerli ve kıyasıya bir rekabet olacak..

1|0
    0|0
  • Ettiler takımın içine. Ulan ben varya Tudor'unun da Dursun'un da.

1|0
    0|0
  • İnler ve Mahmuttan formayı kapar bir kere. Emre nin yanında oynar. Emre ile İnler in arası kötü o yüzden yan yana oynıyamıyorlar. Selçuğun da Emre ile iyi ikili olması lazım iş yapar bence.

1|0
    0|0
    • Aynı formülü Fenerbahçe Emre için kullanacak. Yani oda kalıcı değil

• Fotomaç dan mı okudun :D. FB nin defans almazı lazım. Orta saha da Topal Ekici Souza Salih Ozan var. hatta Neustadter bile oynuyor orda orta saha lazım değil bize defans lazım

• Belirli bir yerden okumadım

• selçuk anca halı sahada başarılı olur artık

1|0
    0|0
  • Zaten hep çöp adamlar topladılar tunay torun, Mevlüt, Gökhan inler, kerim frei, chedjou bunlarin yerine 1 veya 2 tane iyi oyuncu alsa elerdi sevillayı. Elia gibi oyuncunun katkısını görüyorsun. Selçuk ta formsuz, zaten sınırlama kalkmış neyin peşindeler anlamadım.

1|0
    0|0
  • Göndermek aptallık olur

1|1
    0|0
  • başakşehirin oturaklı bir oyun yapısı var ve oyun anlayışı maestro ićin çok uygun. başarılı olur bence

1|0
    0|0
  • Ben oynasam başarılı olurum, ama Emre takımdayken Selçuk bence geri planda kalır ve başarılı olamaz.. inşallah olsun isterim ama pek ümit yok

1|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu fenerbahçeye dönüyor demektir

1|0
    0|0
  • Olamaz. Selçuk İnan sebebini bilmediğimiz bir şekilde Fatih Terim'in 2. döneminde bozuldu. İyi futbolcu aslında ama yıllardır iyi oynamıyor. Kendine çeki düzen vermediği sürece hiç bir takımda başarılı olamaz.

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • bay geri pas

1|0
    0|0
  • Nereden alıyorsun bu haberi anlamıyorum. Abdullah Avcı milli takimdayken Selçuk inani oynatmiyordu ve sırf bu yüzden milli takımdan yollandı bence araları soguk bu iş olmaz

1|0
    0|0
  • olurr

1|0
    0|0
  • Bu adam Barcelona ya ilaç.
    Al koy ortasahaya barca şampiyon olsun

1|0
    0|0
  • Başarılı olur tabi :)

1|0
    0|0
  • Sktrsin gitsin biz buna büyük kaptan dedikçe şımardı egoist oldu

1|0
    0|0
  • Başarılı olur

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 5

• Çalışırsa başarır

1|0
    0|0
  • Ciddi olarak takip edıyor musun sporu bunu merak edıyorum?

1|0
    0|0
  • olabilir.

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • Durduk yere samimi olmadığın kaybetmeyi göze alabileceğim sevmediğin insanlarla kavga et bu şekilde fena birisi olursun ben denedim çok işe yaradı kavga etmeden asla düzelmez kalp kırmayı öğrenmen lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...