Ameliyat günüm geldi çattı, yarın ameliyat oluyorum!!

şöyle bir şey var link

bana söylemek istedikleriniz var mı eğer ölürsem içinizde kalmasın iyi kötü dökülün bakalım :(((

Güncellemeler:
akşam bacağımı traş edeceğim, size de bir eski halini bir de yeni halini çekip göstereyim bari :)
bacak cillop gibi oldu arkadaşlar

link
geldim arkadaşlar sağ salim burdayım bacağım acıyo bayağı ama olsun

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• beyin ameliyatı açık kalp ameliyatı daha ne riskli ameliyatlar var ama yine de insanlar daha sağlıklı olmak için, sağlıklarına kavuşmak için bu riske girmekten kaçınmıyorlar. Allahın izniyle sen de sağlığına kavuşup pistlere geri dönersin geçmiş olsun şimdiden...

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun moralini bozma bir çok insan ameliyat oluyor. kötü düşüncelerden uzak durmaya çalış. ameliyattan sonra konuşuruz tekrar :)

0|1
    0|0
  • Tekrar geçmiş olsun :))

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun, ne ameliyatı bu :S

0|1
    0|0
    • ön çapraz bağ cano

• geçmiş olsun hemen karaları bağlamışsın sbdfhsf

hayırlısıyla iyileşip tekrar gelceksn

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun,iyi olucaksın

0|1
    0|0
  • enee geçmiş olsun. gitmeden önce resmini değiştirde ölürsen mahmut tuncerci diye anılma :(

0|0
    0|0
  • İnsallah iyi gecer ameliyati zaten riskide pek yokmus zaten tamamen iyilesip eve geldiginde guncellersin yoksa oldun sanarim ben :)

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşip geri dönersin aramıza. Benim de çapraz bağlarda yırtık ve menisküste zedelenme var. Her an ameliyat diyebilir doktor. Bekliyorum bakalım :/

0|1
    0|0
  • Ne ameliyatı oluyorsun ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...