Yalan Dünya dizisindeki Orçun karakteri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Bartu Küçükçağlayan (Orçun);

Aman Allah'ım o nasıl biridir öyle, adam oyunculuğunu konuşturuyor resmen. Binbir Gece'den sonra Yalan Dünya'da rol aldığı Orçun karakteriyle kariyerinin zirvesini ulaştığı şüphesiz. Rolünün hakkını tam anlamıyla veriyor. Rolünü çok iyi yerine getiriyor, aslına bakılırsa gerçekte popüleritesi az oyunculardan birisi ama bu dizide rol almakla beraber şöhret kapısını ardına kadar açtığı kesin. Sarp Apak'ta öyle, rolünü gerçekten çok iyi oynuyor. Şu ana kadar oynadığı tüm dizilerden en kalitelisi bu dizide ki Emir rolü oldu bence. Oldukça beğeniyorum, sizlerde bana katılıyor musunuz, yorumlarınız ne yönde? :)

Bu arada dizi 5. bölümden sonra tam rayına oturacak ve asıl bomba patlayacak'mış, öyle duyumlar aldım arkadaşlarr:)

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İzliyorum bu diziyi bazı bölümleri iyiydi mesela 1 ve 3 ama diğerlerini pek beğenmedim. Sanki yazıcak bişi bulamıyorlar gibi. Gülse Birsel beğendiğim kadınlardan çok iyi oyuncu. Orçun karekteri ise bomba. "Komşuluk ölmüş arkadaş" espirisi çok güzeldi .)

1|0
    0|0
    • Dizi zaten şu ana kadar 3 bölüm verdi, bu hafta 4. bölümü var. Senin izlemediğin bölüm 2. bölüm sanırım hımmm :) Beğenmene sevindim :)

• Aaaa özür dilerim o zaman yaa. Sorun değil, insanlık hali bilgilendirdiğin içinde teşekkür ederim :)

• Rica ederim ne demek.

• avrupa yakasının kopyası zaten. avrupa yakasının ilk bölümlerinde de kiralık ev konusu vardı. karakterler bile aynı neredeyse...

neyse şimdilik izlemiyorum çünkü çok yapmacık olmuş, avrupa yakası daha doğaldı...

belki burhan altıntopta bu dizide oynarsa o zaman izlerim:)

1|0
    0|0
    • Aynı ön yargıyı, bende yaşadım hatta ilk 2 bölümünü izlemedim, daha sonra izlemeye karar verip izledim. Benzeşmeler var tabii ki de ama kaliteli. Avrupa Yakası da kaliteliydi, burda da kalite var. Kim nasıl düşünür bilemem ama öneririm, çünkü çoğu komedi dizilerini gördüğüm kadarıyla pekte tutulan olmadı bi Avrupa Yakası vardı, o da bitti. Şimdi aynı senarist, aynı türde bir dizi çekiyor, benzese de gülüyoruuuuz. Neyse 10 dakika filan izlersen beğenirsin diye düşünüyorum, yine de seçim senin :)

• 30-40 dk falan izlemiştim pek hoşuma gitmedi işte ama bu hafta ki bölümü izleyeyim hatrın için:) alemin kıralı var bazen onu izlerim fakat sıklıkla hiç izlemedim. gerçi dediğn gibi pek komedi dizisi yapılamadı.

• Ayırt etmiyorum hepiniz benim BEBEKLERİMSİNİZ:)) Beğeniyorum oyunculuğunu :))

1|0
    0|0
    • KİRALIK DAYREEEE :)))

• İletişim önemli oğlum bu vesile ile söylemek istiyorum...Orçun seni seviyorum

+Diyorrrrsun

Teee Allah senin belanı vermesin camışşşş

Gülistan biz bunu yaptık ama bu olmamış vallahi olmamış hahahahaaha

• Tamammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yeterrr bu kadar gülmek istemiyorum :D

• Halil Sezai'nin küçük kardeşi.

1|1
    1|0
  • komedi...d

1|0
    0|0
  • Gayet güzel ama geliştirmesi lazım bi süre sonra sıkıcaktır

1|0
    0|0
  • öpüşebilir miyiz? :)

1|0
    0|0
  • soru güzelmiş

sevişebilir miyiz :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o haliyle bana dese "öpüşebilir miyiz" diye direkt yapışırım :D

1|0
    0|0
  • Ahhaha hastasıyım Orçun'un ya... yazık ne kadar da güzel bi kızsın ahahaha bir de şu link

1|0
    0|0
    • 50 kere izleyipte, sıkılmadığım tek replikler Orçuş'unnnn :)

• Hepiniz benim bebeemsiniz.

1|0
    0|0
  • Bayılıyorum cama yapıştığı ana. Komşuluk ilşkileri bitmiş dedi tamam dedim adamım bu.

1|0
    0|0
  • piskopat ama sevimli :)

1|0
    0|0
  • Sende her rengi var zaten, bu ben de kalabilir mi?:)))))

1|0
    0|0
  • Ben sevmedim tiplemesini ..cagataya guluyorum en cok :)

0|0
    0|0
  • Sarp biraz zorlama sanki hoşlanmıyorum normalde de oyunculuğunu sevmem

Orçun da tam zeka noksanı:D

0|0
    0|0
    • Ooouur sert geldi bu aman duymasınn :) Açılay, Emir, Orçuun bence mükemmel 3'lü :))

• İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • bartu küçükçağlayan'ı hep beğenirdim zaten. ama yalan dünyayı henüz izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...