İngilizce faktorunu aşmış arkadaşlar bir bakar mısınız?

Arkadaşlar Merhaba;

İngilizcemi geliştirmek adına WORK AND TRAVEL yapmaya karar vermştim ancak bugün firma ile görüştüğümde yeterlilik sınavına tabi tutuluyorsunuz dedi..Erasmus düşünüyordum onunda ingilizce sınavına tabi tutulduğunu öğrendim..

İyide benim ingilizcem yok ki .Ben konuşmıyorum .Anlama konusundada sıkıntılıyım .Nereden başlıcam ben ingilizceye ?İnanın gözümde büyüdü büyüdü..Türkiyede kursa gideyim dedim yok burda ingilizcemi öğrenilir ..Yurtdışına git dediler iyide benim gitmem için yurtdışına ingilizce sınavlarını geçmem lazım napıcam ben ya ?

Siz nasıl hallettiniz şu ingilizceyi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• don t wory we hapy.))

1|0
    0|0
    • ben mutlu değilim.İngilizce öğrenmezsem kariyerimde olmayacak

• ya yazdan beri ağlıyorum ben

• ahahahah aglama çalış birden tüm bilgeleri edinemezsin istegin varsa ögrenirsin ama acele edrsen zzor olur..üzgünüm :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Work and Travel şeysinin çekilcek kahrı yok.İngilizceni geliştir Erasmus yap.

0|0
    0|0
  • Hiç mi bilmiyorsun yoksa az da olsa biliyor musun ?

0|0
    0|0
  • madem ingilizcen yok ne diye bunlara bu kadar katılmak istiyorsun

erasmus a iyabancı dil,in olmadan alınamazsın tabiki.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi film izle. Önce alt yazılı izle sonra altyazısız. Yabancı şarkılar dinle sözlerini ezberle sen söyle konuşmana yardımcı olur. Yani ben böyle öğrendim akıcı bir biçimde konuşabiliyorum ingilizce.

0|0
    0|0
    • Şubat ayına kadar birikim yapmam lazım.Dizi izliyorum bununla beraber yabancı şarkıları söylemeyede başlayacağım peki ama nasıl anlayıp konuşucam.English Time diye bir kurs var oraya yazılayım dedim para tuzağı resmen .Özel ders mi alsam nasıl hallettiniz ne kadr sürede halloldu biraz daha detaylı anlatırsanız inanın çok memnun olurm.Resmen kariyerimde ingilzice bilmediğim için ikinci sınıf muamelesi görücem ..Şu an 20 yaşındayım .Hazırlık okumuştum ama ezberleyip geçtim .. 2. sınıf öğrencisiyim

• 17 yaşındayım ben 3 yaş küçük yani. Bunun en başta inanmakla alakası var yani Avenged Sevenfold'un her hangi bir şarkısını aynı tonda aynı sözleri tıpa tıp söylerim o kurslar para tuzağı cidden dediğim gibi yap 2 ay içinde öğrenme görürsün çünkü dizilerde aynıdır birisi bir yere girdiğinde how are you guys der altta türkçesi çıkar ve anlarsın anlamını. Cidden bir zamandan sonra çok kolaymış dersin.

• Bn zaten ingilizce öğretmenliği okuyorum kolayca hallettim

0|0
    0|0
  • Kimin umrunda .

0|0
    0|0
    • Anlayamadım benim derdim mi kimin umrunda yoksa ingilizce mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yurt disinda dil okuluna git.

0|0
    0|0
    • Çok pahalı Maltayı düşündüm ama onun içinde şuan çok zor hiç bir şekilde ingilizce bilmiyorum ki ben nasıl gideyim pat diye

• O zaman alt yazili filmler izle...sarkilar dinle...İngilizceyi yeni öğrenenler için kitaplar var onlardan al...sonra temel İngilizcen yoksa yurt için yabanci dil kurslari da isini gorur

Yükleniyor...