Gerçek bir uyum yakaladınız ,erkekler size diyorum.

Güzel duygular yaşadınız, sabahlara kadar mesajlaşmak isteğiniz oldu ki yaptınız da,diyelim erkekler. Ama sonra karşınızdaki kız bir davranışınıza kırıldı ve kesti bir anda mesajı. Yani konuşmayı.Siz de kestiniz.Bunu ne kadar devam ettirirdiniz? Ne yapardınız?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu olay göründüğü gibi basit değil gerçekten aşıksan kötü etkileniyosun. benim başıma geldi bir kızla çıkıyorduk yeni tamışmıştık. ondan hoşlanıyordum o da birşeyler hissediyordu. ve iki hafta boyunca dışarıda ve telefonla mesajla görüşüp birbirimize güzel şeyler söylüyorduk.sevgili olmuştuk. ama üçüncü haftada mesaj atıyorum karşılık vermiyor arıyorum açmıyo enson arkadaş kalalım anlaşamıyacağımızı düşünüyorum diye mesaj attı. benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü. normalde içki içen birisi değilim o gece barlar sokağına yanlız başıma gidip içtim.

1|0
    0|0
    • sanırım , o kız kendine birini bulmuş.

Erkekler Ne Diyor 7

• yeniden mesajlaşacağım güzel bir kız buluruz

0|0
    1|0
  • hata benim se , b i şekilde gönlünü almaya çalışırdım ama hata ondaysa yol veririm , aramam sormam .

0|0
    1|0
    • Mantıklı olan da bu. Ama yol vermek kelimesi sana yakışmadı.

• o arayıp sorsun demedim zaten.

• pekisi iyi akşamlar

• Gerçekten seviyorsam hoşlandıysam 2-3 saati geçmez merak eder ararım

0|0
    0|0
  • boşveriridim ben

0|0
    0|0
  • Mesajıma cevap vermiyorsa beni sevmiyor demektir ben de onu sevmeyi bırakırım daha da muhattap olmam

0|0
    0|0
    • Hayır sen de mesaj atmayı kestin. Sen son sözü söyledin,öyle düşün.

• sana tek bir cevap da verebilirim ama taşların nasıl dizildiğini bilmem gerek sadece anlattığın bir olayla karşıdaki kişinin nasıl düşündüğünü bilemem

• haklısın olayın içinde değilsin ondan.

• Her şeyi yapmak? Mesajlaşmak mı? Mesajı kesmiş...Güle güle...

0|0
    0|0
  • kopmamaya çalışırım

1|0
    0|0
    • Kimisi haksız olduğu halde, kopuyor ya.

• o zaman bağlayan sen ol

• Nasıl olcak o :D Neyse ya salla gitsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...